Pogotowie Sercowe Cohones

@CongaBonga to mój duży ziomek #obelix
Fajnie jest od czasu do czasu poczytać rybę i jego zagrywki na podryw haha :D
Żeby nie było offtopu dziś przyjeżdza do mnie ta dupeczka co ostatnio, tym razem do domu. Całą noc spędzimy razem. Trzymajcie kciuki. Pozdro dla tych co mówili, że na badoo nic nie ogarnę normalnego ;))
 
@CongaBonga to mój duży ziomek #obelix
Fajnie jest od czasu do czasu poczytać rybę i jego zagrywki na podryw haha :D
Żeby nie było offtopu dziś przyjeżdza do mnie ta dupeczka co ostatnio, tym razem do domu. Całą noc spędzimy razem. Trzymajcie kciuki. Pozdro dla tych co mówili, że na badoo nic nie ogarnę normalnego ;))

Dobra dobra. Na początku każda jest fajna i normalna. Nigdy nie wiemy kiedy gówno wyjdzie z człowieka - oby w Twoim przypadku było OK.:beer:

I powodzenia życzę :star wars:
 
Dobra dobra. Na początku każda jest fajna i normalna. Nigdy nie wiemy kiedy gówno wyjdzie z człowieka - oby w Twoim przypadku było OK.:beer:

I powodzenia życzę :star wars:
Haha wiem, ale ja w tym przypadku sam się nastawiam, że to długo nie potrwa i mam dystans w chuj ;) To juz nie to samo co pierwsze zauroczenia, człowiek się uczy ;)
 
@CongaBonga to mój duży ziomek #obelix
Fajnie jest od czasu do czasu poczytać rybę i jego zagrywki na podryw haha :D
Żeby nie było offtopu dziś przyjeżdza do mnie ta dupeczka co ostatnio, tym razem do domu. Całą noc spędzimy razem. Trzymajcie kciuki. Pozdro dla tych co mówili, że na badoo nic nie ogarnę normalnego ;))
Spokojnie, dzisiaj Ci powie, że lubi być bita podczas seksu i się skończy normalność :-D
 
@Shoocker poluj na Marlene ze Slaska z duzymi cyckami i zdjeciami pod palmami na badoo. Wzen sie w milionerow (co w kazdy piatek na hawaje lataja, co nie Masu? ) :p
 
Święta, ludzie powyjeżdżali z miasta, pusto jak na filmach kowbojskich i na tinderze też pustki. Widać całe te kurewstwo to z importu jest.
 
Po alkoholu podrywam na tanie teksty jak barszcz. W grupie "W 2016 roku nie będe śmiał się z rudych" napisałem do jakiejś rudej cycatki "A kto śmieje się z Rudych? Chyba każdy się nimi podnieca"
, przed chwilą do jakiejś sex skinhed girl " Mała Bogini, (Bognińko, no nie przesadzajmy z patosem), chodź się napić." - odpowiedź też bardzo pozytywna. 5 minut i umówiony z dwoma zajebistymi pannami.
I wystarczy facebook, żadne tindery.
 
@Charles Bronson

Wbrew pozorom bezpośredniość w pierwszym poście to dobra bajera. Oczywisćie gdy to FB - gdy to badoo czy tinder, to takie teksty nie działają bo laska dostaje takich w pierwszej wiadomości setki.

Zresztą - co będę tłumaczył, Ty też jestes niezły w te klocki :)
 
Ja mam wbrew pozorom bardzo ubogie życie towarzyskie.

Ja też, po prostu czasem jestem erotoman gawędziarz i erotoman w praktyce :)
Nie wiem czy zaraz nie pojadę do Gliwic bo mam jeszcze trochę kasy na łażenie po barach - trzeba przed zaczęciem pracy zrobić parę historii do opowiedzenia na forum.
Swoją drogą - wigilia to ostatni dzień mojego L4 Tak, tego najsłynniejszego chorobowego na forum.
 
Ja też, po prostu czasem jestem erotoman gawędziarz i erotoman w praktyce :)
Nie wiem czy zaraz nie pojadę do Gliwic bo mam jeszcze trochę kasy na łażenie po barach - trzeba przed zaczęciem pracy zrobić parę historii do opowiedzenia na forum.
Swoją drogą - wigilia to ostatni dzień mojego L4 Tak, tego najsłynniejszego chorobowego na forum.
I co ty ze sobą zrobisz teraz jak się skończyło L4?
 
I co ty ze sobą zrobisz teraz jak się skończyło L4?

Nic. To co zwykle gdy pracowałem - praca, po pracy spotykanie się z kimś, jak jest czas, albo internety do późna, filmy, książki, forum, seks, znajomi. To co teraz tylko w ograniczonym wymiarze czasowym :)
Chyba, że znajdę sobie taką pracę jak niektórzy na forum, którzy 80% czasu w zakładzie pracy spędzają na trollowaniu cohones :)
 
Nic. To co zwykle gdy pracowałem - praca, po pracy spotykanie się z kimś, jak jest czas, albo internety do późna, filmy, książki, forum, seks, znajomi. To co teraz tylko w ograniczonym wymiarze czasowym :)
Chyba, że znajdę sobie taką pracę jak niektórzy na forum, którzy 80% czasu w zakładzie pracy spędzają na trollowaniu cohones :)
Wracasz do tej pracy co przed zwolnieniem ?
 
Back
Top