Pogotowie Sercowe Cohones

Szukam dziewczyny jako kochanki dla mojej.
Bo często mnie nie ma i chce jej zrobić prezent na ten czas.
Czy wtedy gdy dziewczyna bzyka się z dziewczyną to kurestwo?
Ot, taka refleksja mnie naszła. Temat odpowiedni

Nie, nie odpowiedni, wypierdalaj.

Nie wchodziłem tu kilka dobrych dni, chciałem zobaczyć czy jest tu już bezpiecznie, ale widzę że tutaj nadal to samo :iamdone:
 
IMG-20230922-WA0037.jpg
 
@Halibut 2.0 jakbyś był kobietą to dałbyś dupy jakiemuś zawodnikowi MMA?


Najpierw chcesz uprawiać ze mną seks oralny, teraz coś takiego...ja wiem, że statystycznie musi być wśród userow cohones trochę pedałów ale ogarnij się z takim afiszowaniem się. Za bycie Masterem BDSM udają oburzenie bo zazdroszczą, ale za pedalatwo będą Tobą serio gardzić.
 
Najpierw chcesz uprawiać ze mną seks oralny, teraz coś takiego...ja wiem, że statystycznie musi być wśród userow cohones trochę pedałów ale ogarnij się z takim afiszowaniem się. Za bycie Masterem BDSM udają oburzenie bo zazdroszczą, ale za pedalatwo będą Tobą serio gardzić.
Czyli byś dał?
 
Czyli byś dał?

Tak samo bym dał i nie dał jak i ty. Nie możemy wiedzieć co byśmy robili w innym wszechświecie, zwłaszcza że pytasz co bym robił gdybym nie był sobą, bo będąc kobieta bym był kimś innym, z inną świadomością. Więc pytanie nie ma sensu w teoretycznych rozważaniach nawet.
 
Tak samo bym dał i nie dał jak i ty. Nie możemy wiedzieć co byśmy robili w innym wszechświecie, zwłaszcza że pytasz co bym robił gdybym nie był sobą, bo będąc kobieta bym był kimś innym, z inną świadomością. Więc pytanie nie ma sensu w teoretycznych rozważaniach nawet.
No i cię wyjaśniłem
 
Back
Top