Pogotowie Sercowe Cohones

Problemem nie jest znalezienie kogoś na ruchanie a znalezienie kogos żeby się razem zestarzeć
the-deep-deep-thoughts.gif
 
Jeżeli ktoś chce poznać młode dziewczyny to polecam zapisać się do szkoły policealnej na kierunek technik masażysta.

W 1 semestrze było nas 15 osób z czego tylko 3 facetów. Teraz zaczął się drugi semestr to 10 osób w tym tylko 2 chłopa.

Nawet jak się nie uda wyrwać bo zajęta czy niechętna czy coś innego to po pierwsze co pomasujecie to wasze a ma 1 sem jest masaż klasyczny klatki piersiowej i pośladków. Po drugie możecie bajerować inne laski umiejętnością masażu. Serio to działa. A wiecie dobry masaż potrafi być wstępem do gry wstępnej
 
Jeżeli ktoś chce poznać młode dziewczyny to polecam zapisać się do szkoły policealnej na kierunek technik masażysta.

W 1 semestrze było nas 15 osób z czego tylko 3 facetów. Teraz zaczął się drugi semestr to 10 osób w tym tylko 2 chłopa.

Nawet jak się nie uda wyrwać bo zajęta czy niechętna czy coś innego to po pierwsze co pomasujecie to wasze a ma 1 sem jest masaż klasyczny klatki piersiowej i pośladków. Po drugie możecie bajerować inne laski umiejętnością masażu. Serio to działa. A wiecie dobry masaż potrafi być wstępem do gry wstępnej
A @Risky na ten przykład wyrywa laski na spawanie wydechu, później same wypinają wydech
:roberteyeblinking:
 
Jeżeli ktoś chce poznać młode dziewczyny to polecam zapisać się do szkoły policealnej na kierunek technik masażysta.

W 1 semestrze było nas 15 osób z czego tylko 3 facetów. Teraz zaczął się drugi semestr to 10 osób w tym tylko 2 chłopa.

Nawet jak się nie uda wyrwać bo zajęta czy niechętna czy coś innego to po pierwsze co pomasujecie to wasze a ma 1 sem jest masaż klasyczny klatki piersiowej i pośladków. Po drugie możecie bajerować inne laski umiejętnością masażu. Serio to działa. A wiecie dobry masaż potrafi być wstępem do gry wstępnej
Słyszaleś żeby jakikolwiek abdulah wyrywał na masażystę?
 
Jeżeli ktoś chce poznać młode dziewczyny to polecam zapisać się do szkoły policealnej na kierunek technik masażysta.

W 1 semestrze było nas 15 osób z czego tylko 3 facetów. Teraz zaczął się drugi semestr to 10 osób w tym tylko 2 chłopa.

Nawet jak się nie uda wyrwać bo zajęta czy niechętna czy coś innego to po pierwsze co pomasujecie to wasze a ma 1 sem jest masaż klasyczny klatki piersiowej i pośladków. Po drugie możecie bajerować inne laski umiejętnością masażu. Serio to działa. A wiecie dobry masaż potrafi być wstępem do gry wstępnej
Trzeba było mówić jak kończyłem liceum :boystop:
 
Pamiętam jak jeszcze te 8 lat temu korzystalem z roznych tych apek i rozmowa najczesciej sie sprowadzala do hej co tam, co lubisz, co robisz, jakie masz hobby itd


W sumie nie dziwie sie ludziom ktorzy siedza tam dluzej ze ich to po czesci juz nudzi. Sam pamietam ze jak mialem gadac z laska znowu o zainteresowaniach czy ulubionym kolorze to wolalem patrzeć w sufit.

Nie ma co sie oszukiwac. Raczej z dopiero co poznana osoba na tinderze z miejsca nie zaczniesz debaty czy Hitler wiedzial lub jak ocenia obecne zmiany na swiecie wzgledem geopolityki państw baltyckich.

Te początkowe rozmowy po prostu po czasie sa nudne, mysle ze wielu ludzi tkwi tam lecz sa tym rowniez znudzeni.


Dlatego ja robiłem szybki odsiew jakimiś randomowymi gadkami.

Problemem też jest ilość. Nawet jak jest interesujaco- to już za chwilę masz masę kolejnych interesujących rozmów. Więc i tak cię męczą i nudzą. Plus "zawsze może być ktoś lepszy".

Dlatego używałem w tym roku Tindera od dzwonu tylko
 
Tylko jedną więc ciężko to polecić jako skuteczny sposób.
Masaż jest dużo skuteczniejszy, to sprawdzona metoda - mojej na drugiej randce tak dobrze wymasowałem stopy, że też odwdzięczyła się masażem :suchykarol:

Zresztą wcześniej też to testowałem już od podstawówki i działało, a nawet jeśli do niczego nie doszło za pierwszym razem, to babki się potem same podsuwały żeby je masować i głaskać - barki to sprawdzone miejsce, bo jest neutralne seksualnie :roberteyeblinking:

Koleżance w pracy przy wszystkich można zaserwować minutkę i nikt nie zwróci uwagi, a tu już się może mokro zrobić :fjedzia:

Po prostu kobiety dźwigają dużo zmartwień na barkach, więc nawet chwila relaksu robi cuda, zwłaszcza w przerwie między zajęciami. A potem babki czekające w kolejce na twoje silne dłonie... :redford:

To bardzo dobry patent, o ile macie jeszcze czucie w palcach :beczka:
 
Napisz do niej. Jak coś to powiedz, że jak chce się spotkać to za 3 tygodnie wracasz do Polski na rok akademicki, a teraz jesteś za granicą bo łączysz pracę fotografa i pasję do podróży. W tym czasie umów wizyty w solarium u Pani Basi (tylko pamiętaj zbierać pieczątki to 5te wejście gratis) i mulat z pasja, pracą i stufiami gotowy.
 
Back
Top