Pogotowie Sercowe Cohones

@Halibut 2.0
Ty jesteś kurwa upośledzony?
Co to są kurwa za zdjęcia?
Chciałem nadrobić wątek dochodze jakieś strony a tam.... ile ty masz kurwa lat?
Jak ty się chłopie zachowujesz? Takie zdjęcia wstawiasz w takim temacie.
Przesadzasz i to grubo.
Dobrze chlopaki robia, elegancki przekaz leci. Zdjecia adekwatne do tematu
 
IXhdfETTyyiQQFKD9PouomCAIDGUjdqA.jpg
 
Przeinaczanie znaczeń to widzę twoja specjalność,
dla ciebie kurwa = wartościowa kobieta, więc nie ma co tu wymagać logiki i spójności.
:fjedzia:
@ketraab chyba pierwszy raz to przygłupie słowo przeczytałem we wpisie ukrobota. Chyba za bardzo boomer ze mnie.
To dobrze o tobie świadczy, ja mimo tych 27 lat to nie znam żadnych z tych słów, a jakiś czas temu chłopaki od frików na forum tłumaczyli mi kim jest chad.
Jak ktoś dorasta w internecie zamiast na podwórku to te słowa nie są mu obce, wiek nie ma tu nic do rzeczy, a incel to mi się kojarzy z intel pentium
 
Szukam dziewczyny jako kochanki dla mojej.
Bo często mnie nie ma i chce jej zrobić prezent na ten czas.
Czy wtedy gdy dziewczyna bzyka się z dziewczyną to kurestwo?
 
Kurwa zeby mi sie tak chcialo trolowac jak jemu to niektorym by nity na zwieraczach puscily i zbroja by zardzewiala ze zlosci :beczka:

A tak to mamy powtarzane bez konca pytanie czy jest kurwa czy nie jest kurwa.

@Halibut 2.0 znajdz boga w sercu. Zacznij sie starac. Przeciez chlopaki Ci tlumaczyli juz jak to widza i ze nie chodzi tu z jaka plcia a z kim i z jaka iloscia i w jakich okolicznosciach.

Zrob sobie przerwe, wroc na świeżości z jakas piękna historia poruszajaca serca bo na razie te posty wygladaja jak ostatnie walki rudego czeczena z WCA czyli surowizna, naciagane werdykty i brak powiewu świeżości.

Chcemy chleba i igrzysk ale niech ten chleb nie bedzie splesnialy.
 
Back
Top