Pogotowie Sercowe Cohones

Jaki tam brudny świat? Okazało się, że dupczycie się gdzieś w remizach, a inni patrzą. Pieski tez się jebją na chodnikach i nie dokładają do tego ideologii, że brudny świat czy co tam jeszcze mrocznego kurwa.

No ładnie. Teraz jeszcze poszły się jebac sztywne idee, gdzie many many nie ma racji bytu.
Teraz nagle za odpowiednią kwotę nasrasz na swoją wybrankę.
To ją podwójnie musi dowartościować.
Nie dość że nie pozwalasz jej się rozwinąć i dać się zerżnąć obcemu, to jeszcze okazałeś się łasy na kasę do tego stopnia, że się za pieniążki zesrasz na nią.


Fajnie skończyła: poszła do swiata realizacji ukrytych pragnień, realizowanych przez romantycznego przewodnika nieprzekupnego i rozwijającego jej pragnienia, a skończyła z klocem na klacie.


Czy ty zaczniesz rozmawiać poważnie i na poziomie?
 
To może być mocno zaburzone i desktruktywnw i nie musi.

Jak waniliowe związki. Masa kobiet waniliowych, kochających jest zaburzona, mogą mieć osobowość narcystyczna, zależna, wiele innych z których wynika np ich silna miłość, opieka itd.
I to jak i w BDSM może być groźne. I tu i tu można wykorzystywać zaburzenia.
 
Teraz zapodajcie te artykuły, badania potwierdzające że to osoby chore psychicznie, z głębokimi zaburzeniami i wykorzystywane

A, czekaj. To taki wasz "chłopski rozum"?

Bo też wątpię byście znali ludzi z klimatu. Przyznajcie. Opowiadacie to na podstawie niczego? Ani doświadczeń, ani książek?

@Siedem @torpedo ile znacie ludzi to praktykujących?
Jakie badania czytaliście?

No chyba nie chcecie powiedzieć że wszystko co napisaliście to wynysliliscie?
Nie jesteście aż tak głupi, prawda?
 
Teraz zapodajcie te artykuły, badania potwierdzające że to osoby chore psychicznie, z głębokimi zaburzeniami i wykorzystywane

A, czekaj. To taki wasz "chłopski rozum"?

Bo też wątpię byście znali ludzi z klimatu. Przyznajcie. Opowiadacie to na podstawie niczego? Ani doświadczeń, ani książek?

@Siedem @torpedo ile znacie ludzi to praktykujących?
Jakie badania czytaliście?

No chyba nie chcecie powiedzieć że wszystko co napisaliście to wynysliliscie?
Nie jesteście aż tak głupi, prawda?
Wedle najnowszych badań jest to bardzo mały procent.
 
Teraz zapodajcie te artykuły, badania potwierdzające że to osoby chore psychicznie, z głębokimi zaburzeniami i wykorzystywane
ale żeby nie było niedomówień- co konkretnie?
Przecież to ty pisałeś jaki to nie jest mroczny świat, a wyszło w praniu, że rżniesz się z partnerką a reszta tylko patrzy.
Za chwilę się okaże że nie walisz ułomnej tylko sobie walisz konia, a reszta patrzy i nie jesteś w familoku/willi tylko na peronie (i dlatego wszyscy patrzą)

Temat sam się zamknął.
BDSM- BeDeSeMarszczył jak inni patrzo
 
Ewentualnie zabierz ją na imprezę BDSM zawiąż jej oczy i wyruchaj. Ona nie będzie wiedziała kto, więc nie będzie wiedziała komu zatruć życie, a komu nie dać spokoju
Roll-Safe-Think-About-It.jpg
Smart, noted:coffeepc:
Nakaż jej wyruchać się z innym gościem, a później posprzątaj po nim językiem, a będziesz halibutem.
Ty chory zwyrolu, kto mógłby się tego dopuścić? a czekaj jest taki jeden :awesome::brianvomit::juanlaugh:
 
Ty teraz dopiero zacząłeś o tym czytać i się zagłębiać w temat że nas o tym informujesz?

To niezły z ciebie konduktor squotu, wprowadzacz.


Czyli nie umiesz odpowiedzieć na pytanie?
ale żeby nie było niedomówień- co konkretnie?
Przecież to ty pisałeś jaki to nie jest mroczny świat, a wyszło w praniu, że rżniesz się z partnerką a reszta tylko patrzy.
Za chwilę się okaże że nie walisz ułomnej tylko sobie walisz konia, a reszta patrzy i nie jesteś w familoku/willi tylko na peronie (i dlatego wszyscy patrzą)

Temat sam się zamknął.
BDSM- BeDeSeMarszczył jak inni patrzo


Czyli nie umiesz odpowiedzieć na pytanie?
 
Idę stąd ale powiem jedno jako ojciec. Taka dziewucha musi mieć poważne problemy w głowie wymagające interwencji specjalisty. Zresztą mogą mieć one podłoże w stosunkach panujących za młodu w rodzinie. Natomiast takiego degenerata który wykorzystuje słabość innych najchętniej zajebałbym trzonkiem od łopaty. Gdyby twoje działanie jakkolwiek dotknęło kogoś mi bliskiego to nawet konsekwencje prawne nie uratowałby tego zdegenerowanego istnienia. Zaczynam rozumieć Caina...
Powiesz na podstawie czego tak twierdzisz? Jakich badan? Może osobistych doświadczeń?

Czy podobnie jak chłopaki - se tak to piszesz, bo czemu nie?
 
Swoją drogą- często tu piszecie o dupach które chcą się z wami ruchać, które ruchacie. Jak myślicie, one nie mogły mieć traum i nie są przez was teraz wykorzystywane?
Uważacie że jak laska da wam dupy, ale nie dacie jej klapsa, to jest ok i nie wskakuje się z wami ruchać bo jest zaburzona?
 
Andreas Wismeijer oraz Marcel van Assen mówią, że rezultaty ich obserwacji wydają się sprzeczne z tym, w co wierzy opinia publiczna i lekarze. Wcześniejsze badania sugerowały, że praktyki BDSM są związane z zaburzeniami umysłowymi i podatnością na n...

Źródło: http://www.biomedical.pl/zdrowie/bdsm-to-nie-jest-choroba-psychiczna-a10951.html © http://www.biomedical.pl


View attachment 78186
przy Zobacz również: to są tematy ściśle związane z BDSM - dlatego polecane
 
ja kiedyś pracowałem w Warsie, potem w pieczarkarni a teraz ru*** babki zarówno młode i śliczne jak i dobrze wykształcone, na kierowniczych stanowiskach,
jestem dla nich Panem, dla niektórych mentorem życiowym;

cała prawda o mnie, to że od 6 rano do 23 wieczór piszę na forum to dlatego, że mam podzielność uwagi i mogę pracować i pisać na forum;

doceńcie to, bo mimo iż mam zajęty czas (kobiety, praca) to dzielę się z wami moim życiem i was trochę ukształtuję
 
ja kiedyś pracowałem w Warsie, potem w pieczarkarni a teraz ru*** babki zarówno młode i śliczne jak i dobrze wykształcone, na kierowniczych stanowiskach,
jestem dla nich Panem, dla niektórych mentorem życiowym;

cała prawda o mnie, to że od 6 rano do 23 wieczór piszę na forum to dlatego, że mam podzielność uwagi i mogę pracować i pisać na forum;

doceńcie to, bo mimo iż mam zajęty czas (kobiety, praca) to dzielę się z wami moim życiem i was trochę ukształtuję


I jeszcze przeczytam kilkadziesiąt książek, zrobię kilkaset kilometrów w górach, podpis w lesie kilka tygodni.

Się nie dziwie, że mam tylu hejterów.
A i jeszcze moje drugie konto prowadzę, Drzewa
 
I jeszcze przeczytam kilkadziesiąt książek, zrobię kilkaset kilometrów w górach, podpis w lesie kilka tygodni.

Się nie dziwie, że mam tylu hejterów.
A i jeszcze moje drugie konto prowadzę, Drzewa
super, jakbyś jeszcze zaczął pracować....
albo niech się Tobie praca choć przyśni - chyba że to dla ciebie koszmar
 
Back
Top