Pogotowie Sercowe Cohones

Bywala uległa, ale się z nią nie dzieliłem, chociaż zdarzało się że publicznie to robiliśmy na imprezie.

Widzisz, sam zauważasz gdy ktoś dopisuje rzeczywistość. Krecik robi to od miesięcy, ty tutaj. Gratuluję. Postęp :)
Dlaczego? Na pewno nie przyszła na imprezę by z Tobą się pierdolic, tylko posmakować coś nowego, jej ukryte pragnienia.
Wprowadzasz dziewczynę w kompleksy nie pozwalając wyrzucić z siebie pragnień.

Będzie miała traumę do końca życia.
Zaprosiłeś ją na obiad do drogiej restauracji i nie pozwoliłeś zjeść.
Wstydź się.
 
Dlaczego? Na pewno nie przyszła na imprezę by z Tobą się pierdolic, tylko posmakować coś nowego, jej ukryte pragnienia.
Wprowadzasz dziewczynę w kompleksy nie pozwalając wyrzucić z siebie pragnień.

Będzie miała traumę do końca życia.
Zaprosiłeś ją na obiad do drogiej restauracji i nie pozwoliłeś zjeść.
Wstydź się.

Gdy się jest w związku to ma się różne pragnienia. Oglądamy się za innymi dziewczynami, mamy różne fantazje. Tym sie różnimy od zwierząt że umiemy ustalać granicę. Czyż nie? :P
 
umiem ustalać granicę

laughing-14.gif
 
Gdy się jest w związku to ma się różne pragnienia. Oglądamy się za innymi dziewczynami, mamy różne fantazje. Tym sie różnimy od zwierząt że umiemy ustalać granicę. Czyż nie? :P
Ale fikołka wyjebałeś Hali.
Tyle stron pierdolenia o pragnieniach kobiet, o tym że to nie złego jak ułomny ma pragnie ie, to trzeba jej wręcz pomóc je zrealizować, to dla jej dobra...i nagle co?
Wchodzi samiec alfa i zabrania dziewczynie się realizować!
Ha Tfu kurwa!
Kto ustala granicę? Ty? Jakim prawem?

Tyle pierdolenia jaki to zdrowy związek i zobacz- podupczyć obcemu nie pozwoli.
Ten świat się kończy.
 
Ale fikołka wyjebałeś Hali.
Tyle stron pierdolenia o pragnieniach kobiet, o tym że to nie złego jak ułomny ma pragnie ie, to trzeba jej wręcz pomóc je zrealizować, to dla jej dobra...i nagle co?
Wchodzi samiec alfa i zabrania dziewczynie się realizować!
Ha Tfu kurwa!
Kto ustala granicę? Ty? Jakim prawem?

Tyle pierdolenia jaki to zdrowy związek i zobacz- podupczyć obcemu nie pozwoli.
Ten świat się kończy.


Z tymi także ustalamy granicę, ja i one. To podstawa. I w każdej chwili każde z nas, nawet gdy coś ustalimy, może przerwac. Gdzie tu fikołek?
Zacytuj gdzie napisałem że trzeba robić wszystko, bez zahamowan, destruktywnie. Bo nie kojarzę. Kojarzę wypowiedzi w drugą stronę.

O granicach decyduje każdy, i uległa i master.
 
Z tymi także ustalamy granicę, ja i one. To podstawa. I w każdej chwili każde z nas, nawet gdy coś ustalimy, może przerwac. Gdzie tu fikołek?
Zacytuj gdzie napisałem że trzeba robić wszystko, bez zahamowan, destruktywnie. Bo nie kojarzę. Kojarzę wypowiedzi w drugą stronę.
A jakie jest sekretne hasło?
 
W końcu przyznałeś że twoje wynurzenia nie nadają się nawet do podludzi.
Nie trudź się na kolejne fikołki bo do końca tygodnia i tak nie przeczytam.


Dlaczego się nie nadaje? Bo uważam że granicę w BDSM są ważne? Przecież tylko ktoś bardzo zły uważa inaczej.
 
Back
Top