Pogotowie Sercowe Cohones

OblSaoZqedyA24zDnvwWUKPJn3koJTU0.jpg
 
Wiesz ile kobiet niszczy sobie życie, bo nie umie skonfrontować się z swoimi perwersyjnymi potrzebami seksualnymi i musi je tłamsić? Żyć w związkach które przez to zamieniają się w toksyczność z powodu frustracji obu stron? Czy z pogardą dla siebie bo mają w głowie, że skoro ma takie potrzeby to jest gorsza, godna pogardy
No i dobrze kombinuje.


i nie zasługuje na miłość
a tu jak widać nie do końca.
Weźmierz ją pod swoje ramiona, wychędożysz w stodole na imprezie i jeszcze podzielisz się z innymi i będzie ok.

medyczną na pewno nie.
 
No i dobrze kombinuje.



a tu jak widać nie do końca.
Weźmierz ją pod swoje ramiona, wychędożysz w stodole na imprezie i jeszcze podzielisz się z innymi i będzie ok.


medyczną na pewno nie.


Ty jesteś serio jakiś ułomny, czy serio wolisz nie widzieć rzeczywistości i tego, że ludzie są różni, świat nie jest czarno biały a nie każda kobieta która lubi inny rodzaj seksu to naćpana mefedroniara?
Chyba bije z ciebie żal za przykre doświadczenia, zdradę.
 
Arka Gdynia, kurwa ŚWINIA!

kurwa chłopy laska co mam z nią jechać na wakacje jest jebnieta xD jak ją wyrucham to mi zatruje życie, a jak nie to nie da mi żyć, no i jak tu żyć...? :juanlaugh:


Olej. Szmata jak da ci dupy, ty będziesz szmata jak dasz chuja szmacie
 
Arka Gdynia, kurwa ŚWINIA!

kurwa chłopy laska co mam z nią jechać na wakacje jest jebnieta xD jak ją wyrucham to mi zatruje życie, a jak nie to nie da mi żyć, no i jak tu żyć...? :juanlaugh:

Zabierz ja na imprezę BDSM i niech ją inny za Twoim pozwoleniem wyrucha.
Ewentualnie zabierz ją na imprezę BDSM zawiąż jej oczy i wyruchaj. Ona nie będzie wiedziała kto, więc nie będzie wiedziała komu zatruć życie, a komu nie dać spokoju
Roll-Safe-Think-About-It.jpg
 
Też jestem takiego zdania, i dlatego ludzie którzy są w opozycji do tych fwb ons itp którzy uważają to za niemoralne nigdy nie dogadają się z lewakami którym propaganda do głowy od lat pchała że puszczanie się jest dobre, ogólnie zwróć uwagę najpierw te hany montany Seleny Gomez itp zdobyły popularność wśród młodych dziewczynek, z upływem lat jak dziewczynki dorastały te ich idolki zmieniały się w bardzo wyzywające wręcz agresywnie postacie, to też musiało mieć wpływ na globalną populację, ja się czasami nie dziwię że Chiny izolują społeczeństwo, może oni już dawno zauważyli te trendy spierdolenia, niekoniecznie pod tym względem tylko ogólnie?

Ludzie którzy dymają się ze znajomymi jak psy w stadzie są w stanie zaspokoić się mechanicznym seksem bliskość i "uczucie" zastępując sobie jakimiś dewiacjami.

Komunikacja między ludźmi to została położona przez komunikatory zaczynając od gadu gadu idąc dalej w las, młode dupy rzadko kiedy potrafią normalnie porozmawiać otwarcie się wymienić argumentami czy spostrzeżeniami, zresztą malolaci też i niektórzy starsi, kwestia tego czy ktoś zdobywał znajomości realnie czy od początku młodości w internecie.

Tak samo jak w tych czasach ludzie potrafią być w związku ale właśnie jak wspomniałeś siedzieć po jakichś portalach randkowych i pisać z innymi ludźmi z takiego powodu że brakuje im tych bodźców gdy w czasie poszukiwania pisali z kilkoma osobami jak z potencjalnymi partnerami, później w realnym związku przez takie odchyły (bo to też nie jest normalne, nie oszukujmy się) pojawiają się problemy i traci się relacje na której tak naprawdę zależało, na rzecz czego? Właśnie tak są ukierunkowane dzisiejsze czasy żeby zaspokajać najprostsze potrzeby, jak najwięcej pracować, jebać się z kim popadnie, broń Boże nie tracić czasu na budowanie relacji z drugą osobą, wszystko ma być szybko, teges szmeges i wracamy do rzeczywistości a nie bajanie na hamaku na łące czy pod wierzą eifela :D

Ogólnie co innego jak się robi dziwne rzeczy w związku opartym na bliskości i zrozumieniu a co innego jak się dziwne rzeczy robi z pierwszą lepszą laska czy inną zwykła znajomą, proste.
Może to wyjaśni bytowi że to nie chodzi o to że każdy tu dyma na misjonarza z kordłą na głowie
Ty serio jesteś inteligentna bestia.
Nie silisz się na takiego, piszesz po swojemu, ale masz tam fajnie poukładane :applause:
a co innego jak wiążesz sąsiadkę czy zwykłą znajomą, kapujesz?
no chyba że jesteś na włamie
Są kobiety które nie chcą być żonami i matkami. Dla Ciebie to podludzie
Widzisz, znowu zauważasz że nie masz argumentów i dopisujesz coś czego nie ma. Ktoś tak napisał?

A powiedz mi jedno. Skoro to dla Ciebie fajne traktowane kobiety i zajebista miłość, to ta panna z którą planowałeś ślub też była uległą? (kurwa, jak to brzmi, kojarzy mi się z Transformers, Zemsta Upadłych).

Jeśli nie chcesz na to odpowiadać to spoko. Nie chodzi mi o to, żeby Ci wchodzić aż tak na prywatę.
Natomiast wg. Twojej logiki to nie ma w tym nic złego i co wtedy? podzieliłeś się z obcym gościem w familoku/willi z przyszłą Panią Halibut?
Jeśli miała uległa taka zachciankę, to nie ma w tym wg. Ciebie nic złego?
 
Ty serio jesteś inteligentna bestia.
Nie silisz się na takiego, piszesz po swojemu, ale masz tam fajnie poukładane :applause:

no chyba że jesteś na włamie

Widzisz, znowu zauważasz że nie masz argumentów i dopisujesz coś czego nie ma. Ktoś tak napisał?

A powiedz mi jedno. Skoro to dla Ciebie fajne traktowane kobiety i zajebista miłość, to ta panna z którą planowałeś ślub też była uległą? (kurwa, jak to brzmi, kojarzy mi się z Transformers, Zemsta Upadłych).

Jeśli nie chcesz na to odpowiadać to spoko. Nie chodzi mi o to, żeby Ci wchodzić aż tak na prywatę.
Natomiast wg. Twojej logiki to nie ma w tym nic złego i co wtedy? podzieliłeś się z obcym gościem w familoku/willi z przyszłą Panią Halibut?
Jeśli miała uległa taka zachciankę, to nie ma w tym wg. Ciebie nic złego?


Bywala uległa, ale się z nią nie dzieliłem, chociaż zdarzało się że publicznie to robiliśmy na imprezie.

Widzisz, sam zauważasz gdy ktoś dopisuje rzeczywistość. Krecik robi to od miesięcy, ty tutaj. Gratuluję. Postęp :)
 
Ty jesteś serio jakiś ułomny,
Może być. Jeśli jestem to i tak nie ogarniam (tylko renty szkoda).

Jeśli jestem, to nie jest Ci wstyd że niepełnosprawna osoba musi Cię umoralniać?



Chyba bije z ciebie żal za przykre doświadczenia, zdradę
Czy Ty sugerujesz, że byłem w związku z jakąś kurwą co daje na kilka batów?
Aż tak niepełnosprawny nie jestem :beczka:
 
Last edited:
Może być. Jeśli jestem to i tak nie ogarniam (tylko renty szkoda).

Jeśli jestem, to nie jest Ci wstyd że niepełnosprawna osoba musi Cię umoralniać?




Czy Ty sugerujesz, żebyłem w związku z jakąś kurwą co daje na kilka batów?
Aż tak niepełnosprawny nie jestem :beczka:


:awesome:
 
Back
Top