Pogotowie Sercowe Cohones

ja pierdole...
@Halibut 2.0 masz kurwa 30 parę lat jak dobrze kojarzę.
To co Ty wypisujesz i jak reagujesz na inne wpisy, to jest nie do pomyślenia.

Gdzie w ogóle organizujecie te BDSM?
W jakimś rozjebanym familoku, gdzie na śniadanie mefedron, a wieczorem kompot?
Czy jest to jakaś wytrawna ekskluzywna willa, a ty cały na biało wchodzisz pomiędzy księgowe i dyrektorki, prosto z kilkutygodniowej wycieczki po Bieszczadach gdzie wpierdalałes paprykarz i piłes wodę z rzeki, ujebany i spocony jak chuj?

Wszystkie panny posikane z zachwytu na sam widok.

No kurwa. Serio?
Gdybyś to pisał na jakimś gimbo czacie to by śmiechem jebli, a ty próbujesz malować tu gości, gdzie większość zdrowo po 30tce.

Można by pomyśleć że z nudów trollujesz, ale to jak reagujesz na wpisy innych i jak podchodzisz emocjonalnie do tych wpisów całkowicie temu zaprzecza.

Jeszcze @Siedem od patusów jedziesz ze nie ma czasami roboty i że pije?
Chłopie, nie obraź się na mnie, ale czy Ci się to podoba czy nie, dzieli Was kilka poziomów.

Próbujesz takiego grać oczytanego filozofa i nie wiem po chuj
się na takiego kreujesz.

Bądź sobą. Nie pierdol.


Żeby nie było offtopu.
Jak tam wyszła ta sprawa gościa sprzed kilku lat, któremu polecono zerwać z dziewczyną bo nie chciała mu dać w kakao?
Rozstali się? Czy dała w kakao?
 
ja pierdole...
@Halibut 2.0 masz kurwa 30 parę lat jak dobrze kojarzę.
To co Ty wypisujesz i jak reagujesz na inne wpisy, to jest nie do pomyślenia.

Gdzie w ogóle organizujecie te BDSM?
W jakimś rozjebanym familoku, gdzie na śniadanie mefedron, a wieczorem kompot?
Czy jest to jakaś wytrawna ekskluzywna willa, a ty cały na biało wchodzisz pomiędzy księgowe i dyrektorki, prosto z kilkutygodniowej wycieczki po Bieszczadach gdzie wpierdalałes paprykarz i piłes wodę z rzeki, ujebany i spocony jak chuj?

Wszystkie panny posikane z zachwytu na sam widok.

No kurwa. Serio?
Gdybyś to pisał na jakimś gimbo czacie to by śmiechem jebli, a ty próbujesz malować tu gości, gdzie większość zdrowo po 30tce.

Można by pomyśleć że z nudów trollujesz, ale to jak reagujesz na wpisy innych i jak podchodzisz emocjonalnie do tych wpisów całkowicie temu zaprzecza.

Jeszcze @Siedem od patusów jedziesz ze nie ma czasami roboty i że pije?
Chłopie, nie obraź się na mnie, ale czy Ci się to podoba czy nie, dzieli Was kilka poziomów.

Próbujesz takiego grać oczytanego filozofa i nie wiem po chuj
się na takiego kreujesz.

Bądź sobą. Nie pierdol.


Żeby nie było offtopu.
Jak tam wyszła ta sprawa gościa sprzed kilku lat, któremu polecono zerwać z dziewczyną bo nie chciała mu dać w kakao?
Rozstali się? Czy dała w kakao?

W sensie mam nie dorabiać filozofii do moich dziewczyn z BDSM?
 
Nie chcę za bardzo wsawac się w dyskusje, więc tylko odpowiem.
Tak i Tak.

Czyli pisać o tym, że idzie się wyrywać by wyruchać jakaś łaskę, to ok, ale już pisać o relacjach seksualnych i uczuciowych nie powinno się gdy w grę wchodzi klimat?
 
Nie, pisać można, jak najbardziej.

Po prostu ty masz taki przedziwny dar że co byś nie napisał to większość wkurwiasz

:fjedzia:


Dziwi mnie co oburzyło ludzi w moim wpisie. Jeden wpis, nikt nie musiał tego nawet czytać(a nawet gdyby to olać..jak może kogoś wkurwiac pojedynczy wpis, z pojedynczą historia? Co w nim było wkurwiajacego? Nikt nie potrafi podać argumentu) , a, że jakiś zjeb zaczął robić gównoburze i śmietnik to już inna historia.
 
Dziwi mnie co oburzyło ludzi w moim wpisie. Jeden wpis, nikt nie musiał tego nawet czytać(a nawet gdyby to olać..jak może kogoś wkurwiac pojedynczy wpis, z pojedynczą historia? Co w nim było wkurwiajacego? Nikt nie potrafi podać argumentu) , a, że jakiś zjeb zaczął robić gównoburze i śmietnik to już inna historia.


Po prostu ty masz taki przedziwny dar że co byś nie napisał to większość wkurwiasz

:tiphatb:
 
Sama prawda?

IMG_20230916_162407_444.jpg
 
Nie jest tak, ale Twoje były najwyjątkowsze z wyjątkowych. Przecież Ty masz 50 kilogramów nadwagi, zarost jak u dzika, kilogram tłuszczu na głowie i dodatkowy chromosom. Zwykłe dziewczyny nie zwróciłyby uwagi na Ciebie.


No ja mam w dupie zwykle dziewczyny. Interesują mnie tylko te powyżej normy. A nie przeciętne typy.
A może one nie lubią samców alfa, prostaków, grubych budowlańców którzy sie jaraja, że kiedyś bili gejów z kolegami?

W skrócie:

Są różne kobiety. Z różnymi vibeami. Gustami. Priorytetami. Takie, które mają mózg tak prostolinijny jak Twój, co tak widzą świat 01 mnie nie interesuja
 
Dobra.

Włączył mi się sadysta i masochista. Więc Was wkurwie a Wy mnie zdissujecie.
Zaraz imprezka, lecę z swoim Króliczkiem i druga swieżynka pod moją opieką. Dupy będą piekły. Dłoń aż mi odpadnie.

A Wam, hejterzy, wbijam floggera w dupy!!

IMG_20230916_211341_114.jpg
 
Dobra.

Włączył mi się sadysta i masochista. Więc Was wkurwie a Wy mnie zdissujecie.
Zaraz imprezka, lecę z swoim Króliczkiem i druga swieżynka pod moją opieką. Dupy będą piekły. Dłoń aż mi odpadnie.

A Wam, hejterzy, wbijam floggera w dupy!!

View attachment 77998
Who's Zed?

Zed's dead, baby. Zed's dead.



@szplin strach pomyslec co by bylo gdybys trafil do piwnicy tego Zeda nie? :beczka:
 
Back
Top