Pogotowie Sercowe Cohones

Tematy wam się nie popierdoliły?


Szoda że @Siedem zaczął bo teraz nie ma kto zgłosić moderacji.

:matt:
IMG_4539.jpeg

:lesnarhappy:
 
Ja pierdole a ten dalej... @Halibut 2.0 taki z Ciebie inteligent to zamknij w końcu tą pizde i nie rozkurwiaj tematu. Odpalasz się przy byle gównie, to jest kurwa męczące dla wszystkich. Nie możesz tego przeboleć, ze ktoś ma ostatnie zdanie bo Ty je musisz mieć i chuj, zadawając przy tym milion pytań. Spina = halibut vs zawsze ktoś inny. Ja jebe, ogarnij się jak na dorosłego człowieka przystało
 
Ja pierdole a ten dalej... @Halibut 2.0 taki z Ciebie inteligent to zamknij w końcu tą pizde i nie rozkurwiaj tematu. Odpalasz się przy byle gównie, to jest kurwa męczące dla wszystkich. Nie możesz tego przeboleć, ze ktoś ma ostatnie zdanie bo Ty je musisz mieć i chuj, zadawając przy tym milion pytań. Spina = halibut vs zawsze ktoś inny. Ja jebe, ogarnij się jak na dorosłego człowieka przystało


Ale wiesz, że to co napisałeś powinno być skierowane do Siedem? Xd on zaczął i on nie kończy. Choćbyś nie wiem jaki szpagat robił by udowodnić że jest inaczej
 
Na kurwy bedziesz chodzil? :stevecarell: co jak co ale ubermenschowi nie przystoi

Bo to wszystko samce alfa na forum. Jednym udało się 15 lat temu jakaś niedoświadczona na dziecko złapać i zatrzymać bidulke co nie miała wyjścia, inny na kurwy musi jeździć.


A na poważnie to z tymi dziwkami jest to ciekawe, że masa klientów nie robi tego, bo nie umie ogarnąć normalnie seksu. Są przystojni, z kasą, co ruchają na bajerke co chwile- a jednak z różnych powodów na dziwki też chodzą.
Ale myślę, że @Siwy25_1 jest po prostu nieśmiały :p
 
Bo to wszystko samce alfa na forum. Jednym udało się 15 lat temu jakaś niedoświadczona na dziecko złapać i zatrzymać bidulke co nie miała wyjścia, inny na kurwy musi jeździć.


A na poważnie to z tymi dziwkami jest to ciekawe, że masa klientów nie robi tego, bo nie umie ogarnąć normalnie seksu. Są przystojni, z kasą, co ruchają na bajerke co chwile- a jednak z różnych powodów na dziwki też chodzą.
Ale myślę, że @Siwy25_1 jest po prostu nieśmiały :p
Ja sobie robię prezent, bo premie dostałem na koniec kontraktu. Tylko tyle.
:beczka:
 
Ach te popierdolone czasy internetu i melepety myślące że są kimś, a jeszcze niedawno w czasach szkolnych w realu gnojony, każdy miał taką osobę w klasie czy w swoim roczniku, z taką posturą która ma 2 lewe ręce do sportu a jednocześnie jest nadpobudliwa do pierdolenia głupot, internet dał takim osobom możliwość odbicia sobie w dorosłym życiu tych salw śmiechu kolegów i koleżanek słyszanych tydzień w tydzień w czasach dojrzewania. Nawet z kujonem potrafiło się zamienić zdanie czy wziąć go do drużyny na wf bo mimo że nie umiał to próbował i się angażował, a takie grubasy półinteligentne to do niczego się nie nadawały, tylko wkurwiać potrafiły, a na wf dostawały pociski od zespołu który musiał mieć go w drużynie.
Każdy wie o czym pisze a do buta wróciły wspomnienia ;'(
Coś mi przypomniałeś, na sprawdzianach z wuefu, stacyjkach itd. patrząc jak takie niedorajdy raz nie mogą się podciągnąć czy zrobić 10 pompek, wuefista na takich mówił z ironią: panie Hildebrand jest pan człowiekiem niesprawnym.
A piszę tylko o fizyczności.
:beczka:
 
Coś mi przypomniałeś, na sprawdzianach z wuefu, stacyjkach itd. patrząc jak takie niedorajdy raz nie mogą się podciągnąć czy zrobić 10 pompek, wuefista na takich mówił z ironią: panie Hildebrand jest pan człowiekiem niesprawnym.
A piszę tylko o fizyczności.
:beczka:
Ten wuefista to jebany hejter i sebiks, ciekawe czy na koniec stał się fanem :juanlaugh:
 
Ja sobie robię prezent, bo premie dostałem na koniec kontraktu. Tylko tyle.
:beczka:
Premię to zostaw bankowi a weź tylko 100/200 PLN i idź do pierwszego lepszego punktu lejącego wódkę i piwo. Tam chwilkę sobie posiedź i poczekaj, zaraz się nawinie jakaś dziunia, najczęściej z koleżankami - nie bój nic, poradzisz sobie nawet z kilkoma :suchykarol:
 
Premię to zostaw bankowi a weź tylko 100/200 PLN i idź do pierwszego lepszego punktu lejącego wódkę i piwo. Tam chwilkę sobie posiedź i poczekaj, zaraz się nawinie jakaś dziunia, najczęściej z koleżankami - nie bój nic, poradzisz sobie nawet z kilkoma :suchykarol:
Ze stówą do baru na dupy? :juanlaugh:

No pojebany.


Z tyloma w kieszeni to nawet kapiszona nie wyrwiesz:jarolaugh:
 
Ze stówą do baru na dupy? :juanlaugh:

No pojebany.


Z tyloma w kieszeni to nawet kapiszona nie wyrwiesz:jarolaugh:

Po prostu Drzewo sprzedał się, że jest bidokiem ze wsi na Podlasiu, i tam szpanuje przed dupami, że po wyjściu z pracy w hodowli kurczaków moze przyszpamiwac kupując podwójna wódkę z cola za 15.50.
Nie ma świadomości liczb i wszystko co pisał o sobie to bajki.
 
Back
Top