Pogotowie Sercowe Cohones

Mogła wybrać tego miłego chłopaka w okularach i swetrze, który próbował do niej nieśmiało zagadywać. Sama jest sobie winna :mamed:
Anżej, na poprzedniej stronie byłeś sportowcem, a tu wyglądasz na miłego chłopaka w okularach i swetrze, który próbował nieśmiało zagadywać...

Zdecyduj się :juanlaugh:
 
Normalnie da radę ze stówą. Tylko koniecznie musi być to środa.
"100 złotych bierz, jak nie masz to mniej! Jak więcej to jesteś zamożny"



Wystarczy 130 zł.

Kumplujesz się z barmanem.

Bierzesz piwo za 10 zł i dajesz stówę.

Mówisz, że reszty nie trzeba.

On ci cichaczem oddaje te stówę, ty płacisz normalnie dychę.

I tak kilka razy dajesz tę samą stówę bez reszty.

Nie raz kumpel tak robił gdy stałem za barem xd
 
Może i pojebany, ale ja sobie dam radę ze stówą, a ty nie... A wystarczyło być pojebanym. PS. Poza tym chodzi o seks, a nie o holowanie naprutych dziwek:suchykarol:
Źle mnie zrozumiałeś.
Za stówę to nie opijesz wywłoki a co dopiero siebie. Jej postawisz drinka, sam wypijesz dwa piwa i po kasie.
 
Źle mnie zrozumiałeś.
Za stówę to nie opijesz wywłoki a co dopiero siebie. Jej postawisz drinka, sam wypijesz dwa piwa i po kasie.
To nie ja, tylko ty masz nadal złe podejście - jak wypijecie więcej, to wtedy jest chujowo, pamięć, kondycja i przyjemność będzie ograniczona. A tak ty prawie trzeźwy lub trzeźwy, ona lekko rozbawiona i zabawiana traficie do łóżka czy gdzie tam i jest fajnie, milusio.

Przerabiałem to w obu wariantach wielokrotnie i w moim jest lepiej. Statystycznie przynajmniej, bo trafiały się też fajne akcje po większej ilości alkoholu. A nawet zajebiste akcje... :antonio:
 
To nie ja, tylko ty masz nadal złe podejście - jak wypijecie więcej, to wtedy jest chujowo, pamięć, kondycja i przyjemność będzie ograniczona. A tak ty prawie trzeźwy lub trzeźwy, ona lekko rozbawiona i zabawiana traficie do łóżka czy gdzie tam i jest fajnie, milusio.

Przerabiałem to w obu wariantach wielokrotnie i w moim jest lepiej. Statystycznie przynajmniej, bo trafiały się też fajne akcje po większej ilości alkoholu. A nawet zajebiste akcje... :antonio:
Czyli siedzisz o suchym pysku w barze lub w klubie i tylko opowiadasz jej historie lub tańczysz?
 
Czyli siedzisz o suchym pysku w barze lub w klubie i tylko opowiadasz jej historie lub tańczysz?
To ten optymalny scenariusz, którego prawie nigdy nie udało mi się zrealizować... Ale ilekroć się udało to było lepiej niż na bani, stąd opinia.

Ale, ale - jakie historie? Ja żadnych historii nie opowiadam, szkoda strzępić ryja :suchykarol:

Parę tekstów na zapoznanie, może ukryty komplement i zaraz idziemy się poznawać, a jak nie to nara, następna :beczka:

Jak nie wyglądasz źle to zaraz któraś sama postanawia sprawdzić czy będzie fajnie:putin:
 
To ten optymalny scenariusz, którego prawie nigdy nie udało mi się zrealizować... Ale ilekroć się udało to było lepiej niż na bani, stąd opinia.

Ale, ale - jakie historie? Ja żadnych historii nie opowiadam, szkoda strzępić ryja :suchykarol:

Parę tekstów na zapoznanie, może ukryty komplement i zaraz idziemy się poznawać, a jak nie to nara, następna :beczka:

Jak nie wyglądasz źle to zaraz któraś sama postanawia sprawdzić czy będzie fajnie:putin:


I co daje taki pusty seks?
Przecież to rozbudowana masturbacja.

Seks uprawiają Ci ludzie którzy nie umieją się masturbować.
 
Back
Top