Pogotowie Sercowe Cohones

Dobra kolejny temat rozjebany ale wracając do sprawy. @Roshi

Niestety duperka 27l po ost randewu straciła zainteresowanie i widzę że to już dupa, a do tego leci na urlop.
Na moje szczęście długo nie płakałem bo już jestem ustawiony z dobrą dupką z mojego liceum na wakajki w październiku. Wyszło że lecimy tylko we 2:lol: także jak nie będzie :star wars: to mnie chuj szczeli xd
 
Dobra kolejny temat rozjebany ale wracając do sprawy. @Roshi

Niestety duperka 27l po ost randewu straciła zainteresowanie i widzę że to już dupa, a do tego leci na urlop.
Na moje szczęście długo nie płakałem bo już jestem ustawiony z dobrą dupką z mojego liceum na wakajki w październiku. Wyszło że lecimy tylko we 2:lol: także jak nie będzie :star wars: to mnie chuj szczeli xd
I to się nazywa dywersyfikacja aktywów! :deniro:
 
Dobra kolejny temat rozjebany ale wracając do sprawy. @Roshi

Niestety duperka 27l po ost randewu straciła zainteresowanie i widzę że to już dupa, a do tego leci na urlop.
Na moje szczęście długo nie płakałem bo już jestem ustawiony z dobrą dupką z mojego liceum na wakajki w październiku. Wyszło że lecimy tylko we 2:lol: także jak nie będzie :star wars: to mnie chuj szczeli xd
To co odjebałeś na tej randce, że już po frytkach?

Co do tej drugiej to dobra opcja mieć zapas, o to chodzi! Taki to pożyje! Może nawet porucha... :suchykarol:
 
to prawda znam przynajmniej jedną taką osobę. A licząc niedorobionego sado-masochistę to dwie.
Żeby nie robić offtopu.
Nie ruchałem jeszcze dziś.


Czyli jak uprawia się sport, to już usprawiedliwione jest pierdolenie głupot i znęcanie się z kolegami nad słabszymi, bo do silniejszych jest się pizda?
 
I @Siedem miał rację, bo jakbyś uprawiał sport to byś wiedział że właśnie sportowcy bronili słabszych przed sebkami wszelkiej maści.
:roberteyeblinking:


No ale Siedem sam napisał, że należał do tych Sebków co gnębili słabszych. I nawet kilka razy to zaznaczał, że pierdoli te kocopoły do mnie bo znowu się czuje jak ten Sebix i kopię słabszego xd

Ładnie kolegę tak od sebki wyzywać?
 


Raz w gimnazjum byłem takim zjebem i jak baran za kolegami gnebilem słabszych dwóch kolegów w klasie.
I powiem Ci, że już wtedy czułem, że to coś złego i upokarzającego dla mnie. Do dziś się tego wstydzę.
Nie wiem, ale trzeba być kompletnym patusem by jeszcze w wieku dorosłym się z tego cieszyć.
 
To co odjebałeś na tej randce, że już po frytkach?

Co do tej drugiej to dobra opcja mieć zapas, o to chodzi! Taki to pożyje! Może nawet porucha... :suchykarol:
Właśnie elegancko wszystko. Laska jakaś uszkodzona, jak sama o sobie tak powiedziała :werdum: nie będę za nią chodził i się łasił pół roku czy tam ile bo może coś będzie, do tego coś depresyjna, a ja jednak wolę pozytywnych ludzi.

@Bambo na tureckie szejki :cmgkeepgoing:
 
Właśnie elegancko wszystko. Laska jakaś uszkodzona, jak sama o sobie tak powiedziała :werdum: nie będę za nią chodził i się łasił pół roku czy tam ile bo może coś będzie, do tego coś depresyjna, a ja jednak wolę pozytywnych ludzi.

@Bambo na tureckie szejki :cmgkeepgoing:
Dokładnie, jak szuka terapeuty to nie tędy droga. Ewentualnie mogłeś spróbować zagrać terapeutycznym seksem i wtedy uciekać :jarolaugh:

Baba ma być pozytywna, bo jak coś się będzie działo to jest zapas. A jak negatywna to odjebie przy pierwszej lepszej okazji albo się zaczai i zaatakuje w najgorszym momencie... Olać. Baw się dobrze z tą drugą na wakacjach, czy o co tam chodziło :beczka:
 
No ale Siedem sam napisał, że należał do tych Sebków co gnębili słabszych. I nawet kilka razy to zaznaczał, że pierdoli te kocopoły do mnie bo znowu się czuje jak ten Sebix i kopię słabszego xd

Ładnie kolegę tak od sebki wyzywać?
Ja tak nigdzie nie napisałem, wręcz przeciwnie, napisałem że się z kujonami potrafiło kolegować normalnie, i jak z naszej klasy to mu włos z głowy nie spadł na przerwie, chyba że raz, bo później się nie powtarzało, ale były też takie persony twojego pokroju które nie miały nawet wsparcia w klasie, tacy oświeceni najmądrzejsi jednocześnie nic nie potrafiący otluszczeni osobnicy jak ty, i cię uprzedze żebyś nie pojechał po najprostszej lubi oporu, nie chodzi mi o to że byli grubi, sam miałem kilka kg za dużo w czasach szkolnych, chodzi o całokształt który twoja osoba idealnie ukazuje.
 
Ja tak nigdzie nie napisałem, wręcz przeciwnie, napisałem że się z kujonami potrafiło kolegować normalnie, i jak z naszej klasy to mu włos z głowy nie spadł na przerwie, chyba że raz, bo później się nie powtarzało, ale były też takie persony twojego pokroju które nie miały nawet wsparcia w klasie, tacy oświeceni najmądrzejsi jednocześnie nic nie potrafiący otluszczeni osobnicy jak ty, i cię uprzedze żebyś nie pojechał po najprostszej lubi oporu, nie chodzi mi o to że byli grubi, sam miałem kilka kg za dużo w czasach szkolnych, chodzi o całokształt który twoja osoba idealnie ukazuje.


Tak, oczywiście. Tłumacz się. Rób szpagaty że gnebilesś po prostu mądrzejszych od siebie.
Jeżeli się tak wywyższales jak tutaj a innych miałeś za inbecyli, to podejrzewam że sam byłeś gnębiona osoba.
 
Raz w gimnazjum byłem takim zjebem i jak baran za kolegami gnebilem słabszych dwóch kolegów w klasie.
I powiem Ci, że już wtedy czułem, że to coś złego i upokarzającego dla mnie. Do dziś się tego wstydzę.
Nie wiem, ale trzeba być kompletnym patusem by jeszcze w wieku dorosłym się z tego cieszyć.
Przecież grubasy nie były słabsze bo były zazwyczaj wyższe cięższe, poprostu większe, a to że były często i gęsto zwykłymi pizdami że dosłownie potrafili dostać strzała od szczurka o wadze ich nogi i się popłakać to już inna kwestia.

Nie każdy musi być wysportowany, silny, duży, mieć kolegów, chodzi o zasady, o to kim ktoś jest i jak się zachowuje.

Wiesz jak ktoś cwaniakuje co to nie on itp a później piłka z linii rzutów za 3 nie potrafi do kosza bez rozbiegu z jednej ręki dorzucić a co dopiero trafić to co się dziwić?

I teraz co, cała klasa sebixow i karyn? Miło tak obrażać całe pokolenia Polaków od początków istnienia szkoły? Zawsze trafiły się ofermy tylko nie zawsze był internet by takie ofermy później mogły cokolwiek szczekać przez klawiaturę, ostateczne wyjaśnienie się dokonało ofermo.
 
Przecież grubasy nie były słabsze bo były zazwyczaj wyższe cięższe, poprostu większe, a to że były często i gęsto zwykłymi pizdami że dosłownie potrafili dostać strzała od szczurka o wadze ich nogi i się popłakać to już inna kwestia.

Nie każdy musi być wysportowany, silny, duży, mieć kolegów, chodzi o zasady, o to kim ktoś jest i jak się zachowuje.

Wiesz jak ktoś cwaniakuje co to nie on itp a później piłka z linii rzutów za 3 nie potrafi do kosza bez rozbiegu z jednej ręki dorzucić a co dopiero trafić to co się dziwić?

I teraz co, cała klasa sebixow i karyn? Miło tak obrażać całe pokolenia Polaków od początków istnienia szkoły? Zawsze trafiły się ofermy tylko nie zawsze był internet by takie ofermy później mogły cokolwiek szczekać przez klawiaturę, ostateczne wyjaśnienie się dokonało ofermo.


Skoncz już patusie. Pograzyles się sam, zwróciłem na to uwagę a teraz próbujesz się bronić że gnebiles w słusznej sprawie, słabszych z kolegami, ale wywyższający się. Prawdziwy bohater. Całe klasy w słusznej sprawie tak gnębiły.
Bohaterowie na jakie nasze szkoły nie zasługują
 
:antonio:

Przyznałeś się całkowicie że trafiłem w 100% na temat tego co pisałem o twoich szkolnych przeżyciach, Krecikostradamus w formie!


Jak daro rozkładam go jak tarot
 

Macie dedykowany temat


Ale Siedem musi to notorycznie robić w innych tematach bo w innych zwróci na siebie większą uwagę.
Dlatego np nie chce podać maila by wypisywać prywatnie setny raz to samo. Potrzebuje widowni, nie chodzi mu tylko o prowokowanie mnie. Podobne było gdy gnębił słabszych w klasie. Robił to tylko publicznie, przy innych kolegach i z innymi kolegami. Taka mentalność stadna.
Nieraz też tutaj zaznaczał jak ważna jest dla niego opinia innych forumowiczów - nie raz zaznaczał że ma rację, bo forum tak twierdzi, że mi nie przyznaje racji. To takich patusów napędza.
 
Back
Top