Pogotowie Sercowe Cohones

Po dwóch bro mi się zachciewa pisać do dupy z która kiedyś się spotykałem, pierdolona pięta achillesowa. Jednak rozum w ostateczności wygrywa tę batalię i cieszy się, że się od tego wszystkiego odciąłem. Polecam palenie mostów Panowie ;)
 
To ja je po to buduje, żebyś Ty je palił?
Właśnie tak ;)
Kurwa po alko zawszę muszę mieć jakieś głupie refleksje, że jakbym jej powiedział, że można spróbować to może coś z tego by było, jednak ja się bałem, że następna dupa mnie zrobi w chuja. Muszę się najpierw ogarnąć w chuj, a potem wziąć za jakieś związki. Sam się muszę zmienić, a nie dzięki komuś tak samo jak dupy (typ "matki teresy") biorą sobie gości którzy mają problem z alko, bo myślą, że po ślubie się to zmieni. Chuja prawda, a cierpią potem dzieci ;(
Wiem, że trochę bez składu, ale uwalniam swoją myśl uwolnioną jak coprobo
 
Koniec off topa Pany! Bo to miejsce dla złamanych serc i wygłodniałych ruchaczy.
 
Żona mi się kazała ubrać jak człowiek bo goście idą. Myślę nad rozwodem :boystop:


Dresik mi tak nigdy nie powiedział :boystop:
 
chyba wyszedłem z wprawy bajerkowej. albo mi nie poszło, albo dupka po 1 spotkaniu się nakręciła tak bardzo, że się przestraszyła. Hmm ciekawe które...
 
chyba wyszedłem z wprawy bajerkowej. albo mi nie poszło, albo dupka po 1 spotkaniu się nakręciła tak bardzo, że się przestraszyła. Hmm ciekawe które...
Trzymajmy się wersji, że tak bardzo chciała Cię zerżnąć, że aż poszła do spowiedzi, a ksiądz jej polecił udanie się do zakonu w celu odpokutowania aż tak nieczystych myśli.
 
no właśnie bardzo chciała. bardzo bardzo, pisała do mnie o tym po spotkaniu jeszcze 3 godziny. Sama pisała i opisywała, co robiłaby ze mną. Z detalami. Po czym jak już doszła, zaczęła przepraszać, że Ona taka nie jest, że wyszła na szmatę, że już bardzo dawno tak się nie czuła przy kimś i w ogóle to tak jeszcze nigdy nie zrobiła. Tak. Jasne. Tinder.

@Charles Bronson haha Ty milcz, dupy Ci dają numery tylko po to by Ci pocisnąć :D
 
Last edited:
Nie. Powiedzialem duperce z wczoraj, że mi się spodobała i trzeba coś z tym zrobić. Teraz piłka po jej stronie :)
 
Albo po prostu wytrzeźwiała ;) jest tez możliwość ze niepotrzebnie pisałem że mi się podoba. Trzeba było napisać ze chce ją zerknąć.
 
Back
Top