Pogotowie Sercowe Cohones

I dobrze ile mozna ciagnac L4 i siedziec na Cohones










Co masz miec lepiej jak my, Do roboty

A wyjazd to oczywiście spontaniczna decyzja. Dobra kumpela z czasów imprezowego życia w Kato jednego wieczora do mnie pisze "Wbijaj tutaj, praca od ręki, za dobre funty, dobre dupy i dobre narkotyki - musisz tu być!" . Potrafi zachęcić, zwłaszcza dobrymi dupami(pracuje z Brazylijkami, prawdopodobnie ja też będę. One to mają dupy ;p )
 
A wyjazd to oczywiście spontaniczna decyzja. Dobra kumpela z czasów imprezowego życia w Kato jednego wieczora do mnie pisze "Wbijaj tutaj, praca od ręki, za dobre funty, dobre dupy i dobre narkotyki - musisz tu być!" . Potrafi zachęcić, zwłaszcza dobrymi dupami(pracuje z Brazylijkami, prawdopodobnie ja też będę. One to mają dupy ;p )
Co będziesz robił? Nie chcę się mądrzyć, ale zaplanuj sobie dokładnie ile zamierzasz przeznaczyć czasu na taką robotę i co dalej. Naoglądałem się mniej i bardziej ogarniętych mgr-ów, co jak zaczęli pracować na magazynach w nl to stwierdzili, że więcej od życia nie potrzebują.
 
Co będziesz robił? Nie chcę się mądrzyć, ale zaplanuj sobie dokładnie ile zamierzasz przeznaczyć czasu na taką robotę i co dalej. Naoglądałem się mniej i bardziej ogarniętych mgr-ów, co jak zaczęli pracować na magazynach w nl to stwierdzili, że więcej od życia nie potrzebują.

Ale czy to coś takiego złego, że robota w magazynie im pasowała? Czy chodzi Ci o to, że niby "potencjał" zmarnowali?
 
Co będziesz robił? Nie chcę się mądrzyć, ale zaplanuj sobie dokładnie ile zamierzasz przeznaczyć czasu na taką robotę i co dalej. Naoglądałem się mniej i bardziej ogarniętych mgr-ów, co jak zaczęli pracować na magazynach w nl to stwierdzili, że więcej od życia nie potrzebują.
Skoro nie potrzebują więcej, to chyba im dobrze. Nie każdy musi być kierownikiem.
 
Dla mnie to głupota i strata czasu.
Wracając do wątku. Co się dzieje ostatnie dni to nie ogarniam. Napisała właśnie do mnie była. Ta od samochodu pod Katowicami. Starzy userzy znają tę historię. Zapytała czy może spać u mnie dziś. Złapała typa z którym zamieszkała właśnie (od pocz. miesiąca) na zdradzie. A co lepsze. W zeszłym tygodniu dowiedziała się, że jest w ciąży. Tym razem naprawdę. Wysłała mi zdj. usg. Kurwa. Karma istnieje Panowie.
Btw typem jest mongoł od Majewskiego. Boom!
 
Katowice? Kuźwa, tutaj to się działo z celebrytami gdy działał Milk Club. Taki gay friendly, bardzo popularny(ale kurwa poszedlem tam raz z kumpelą, nalali mi piwo w plastiku i moja noga wiecej tam nie postała).
Przyjeżdżało mnóstwo śmietanki w stylu warszafka - bo mogą zaszaleć, a mediów nie ma. Oczywiście część kryptogejostwa i lesbijstwa: Tomasz Kammell, który oficjalnie ma żone i jest hetero, Jola Rutowicz, pewna piosenkareczka.

Ale do rzeczy: przyjeżdżał taki Piróg , który oficjalnie gej, a w Milku obracał więcej lasek niż Perfumiarz za czasów Perverta. I owrotnie - oficjalni hetero brali sie za meskie rozporki.
Ale, Milk Club to jedna wielka specyficzna historia. Jak słynny koncert Dody który oficjalnie to miejsce pogrążył.
 
Kamel był facetem Kraśko. Taki to hetero.

Tak apropo, mój wpis to sojarzenie celebryty od Majewskiego z Kato.

Heh - no Kamel to wszyscy prawie wiedzą, że lubi possać pałę, ale zwyczajnie nikt w pudelkach afery już nie robi bo nie te czasy by sie to sprzedało.
Ale jest wielu takich którzy są na takiej pozycji, że polsi światek przeżyłby szok gdyby wyszło na jaw, że mają swoich młodych utrzymanków w łóżkach.
I właśnie tacy zjezdzali sie do Kato - polskiego centrum homoseksualizmu. Gej klub na gej klubie, srodowisko ogromne, hiva można podnieść z ulicy.
A daleko od Warszawy - zdemaskowanie wielkie nie grozi. A tam osoby znane a kryjące sie nie moga sobie frywolnie pożyć w swoich gustach.
 
Byłem raz na koncercie Dody


Ciekawe czy też dostała tyle kasy co za koncert w Milku ;p a dostała tyle, że licząc maksymalną frekwencję i maksymalna wydana przez ludzi kase w barze - wlasciciel odzyskalby 1/4 zainwestowanej kwoty ;p
 
Dla mnie to głupota i strata czasu.
Wracając do wątku. Co się dzieje ostatnie dni to nie ogarniam. Napisała właśnie do mnie była. Ta od samochodu pod Katowicami. Starzy userzy znają tę historię. Zapytała czy może spać u mnie dziś. Złapała typa z którym zamieszkała właśnie (od pocz. miesiąca) na zdradzie. A co lepsze. W zeszłym tygodniu dowiedziała się, że jest w ciąży. Tym razem naprawdę. Wysłała mi zdj. usg. Kurwa. Karma istnieje Panowie.
Btw typem jest mongoł od Majewskiego. Boom!

W takich chwilach cieszę się, że szukam laski na stałe, a nie pierwszej, lepszej szmaty, która mi da.
Żeby nie zostać źle zrozumianym - po prostu nie grozi mi, że zdradzę babę z jakąś inną ;) Jakby się zastanowić, to po części dlatego, że żadnej nie mam <awatarstrasznegoraptora.jpg>
 
Panowie, taka rada, kto doświadczony ten już wie:

Jak trafi się Wam panienka, która leci na Was bo coś do Was czuje: pamiętajcie, ona zawsze będzie chciała miłości.
Gdy ją odtrącicice - to z cnotki któa "tylko z miłości " będzie Wam wmawiać, że jest zimna, zależy jej tylko na niezobowiązującym bzykaniu w aucie, w kiblu.
To kłamstwo - ona nadal Was kocha. Po prostu poniża się tak byle być blisko Was. Udaje, że nie chodzi już o uczcucia - ale daje Wam dupy licząc cały czas, że Was w sobie rozkocha.

Co nie Pervert? Miałeś takie dupeczki zakochane które potem udawaly, ze wystarczy im tylko Twój kutas i nic wiecej?

Bo do mnie po 2 latach znowu z takim klimatem odezwała sie laska której dałem kiedys kosza, bo zakochana była.
 
Dla mnie to głupota i strata czasu.
Wracając do wątku. Co się dzieje ostatnie dni to nie ogarniam. Napisała właśnie do mnie była. Ta od samochodu pod Katowicami. Starzy userzy znają tę historię. Zapytała czy może spać u mnie dziś. Złapała typa z którym zamieszkała właśnie (od pocz. miesiąca) na zdradzie. A co lepsze. W zeszłym tygodniu dowiedziała się, że jest w ciąży. Tym razem naprawdę. Wysłała mi zdj. usg. Kurwa. Karma istnieje Panowie.
Btw typem jest mongoł od Majewskiego. Boom!

Widać lubi kobietka egzotykę,najpierw Ty, potem mongoł.

Bardziej na serio:
Będziesz ją robił ?
 
kurwa ryba gadasz takie rzeczy, ktore pierwszy lepszy gimb wie

W sumie racja.

Ale z drugiej strony - są tu goście którym dupa daje na imprezie i wierzą, że są cnotliwe. Gimby nie gimby - faceci też ciule i ciagle popelniaja gimnazjalne błędy.


Edit:

wlasnie napisałem do dwóch najwiekszych lemindżek , z ktorymi zawsze sie wykłucam w dyskusjach politycznych na jednym portalu politycznym: "Dziewczyny, mam pare butelek whisky. Zaoramy sie troche w realu?"
Kuźwa, wszędzie można poderwać.
 
Dla mnie to głupota i strata czasu.
Wracając do wątku. Co się dzieje ostatnie dni to nie ogarniam. Napisała właśnie do mnie była. Ta od samochodu pod Katowicami. Starzy userzy znają tę historię. Zapytała czy może spać u mnie dziś. Złapała typa z którym zamieszkała właśnie (od pocz. miesiąca) na zdradzie. A co lepsze. W zeszłym tygodniu dowiedziała się, że jest w ciąży. Tym razem naprawdę. Wysłała mi zdj. usg. Kurwa. Karma istnieje Panowie.
Btw typem jest mongoł od Majewskiego. Boom!
opa gangnam style :-D
 
To Pervert jeszcze potrzebuje wingmana, kogoś kto go zachwala? Myślałem, że wystarczy, iż P. podejdzie, a odruchowo kobiety wiedzą jaką pozycję mają przybrać :D
 
Back
Top