Pogotowie Sercowe Cohones

Takie interpretacji jeszcze nie słyszałem. Ale racja, jakby udał, że nie jest taki chętny na klepanie uda, na którym cyganka zwija cały dzień cygara, toby lepiej na tym wyszedł. Na pewno by nie skończył żałośnie.
Wniosek taki jak mówisz.

No bo Carmen tak naprawdę leciała na każdego faceta który ma mniej niż 96 lat, i każdy ją chciał wyrywać. Więc trzeba się czymś wyróżnić - czyli być atrakcyjnym i ją olać. Szczena by jej opadła.
 
No bo Carmen tak naprawdę leciała na każdego faceta który ma mniej niż 96 lat, i każdy ją chciał wyrywać. Więc trzeba się czymś wyróżnić - czyli być atrakcyjnym i ją olać. Szczena by jej opadła.
To dosyć popularny wątek.
Ona puszczalska dziwka, on prawilny żołnierz, urzędnik etc. No i on chce zaruchać, ona wszystkim daje dupy. Ale jemu się stawia, bo ją podnieca jak się facet stara. Później jemu się ubzdura, że jak mu raz dała dupy, to będzie mu dawać ciągle. Jej się podoba, jak facet coraz większego idiotę z siebie robi i lata za wiatropylną cipką.
Aż w końcu on się pogrąża na życiu w którym wilgotny srom jest ważniejszy od wszystkiego innego, a ona nudzi się facetem, którego kutas stoi na każde jej skinienie. No i albo doprowadza, że on się zabije, albo nasyła na niego swoich kumpli, żeby go odcięli od jej dupy.

I z porządnego chłopaka zostaje niedoruchany umysłowy impotent, a jej wszystko uchodzi płazem, bo jest i była kurwiszonem. Ewentualnie on zamiast ją porządnie zerżnąć to ją zabija.
 
Maciuś, taką interpretacje najsłynniejszej opery XX wieku powinno wykładać się na Akademii Muzycznej.

Swoją drogą Carmen to typ kobiety z tego kawałka. Bardzo częsty typ, typ który pociąga każdego i każdego niszczy.

 
Maciuś, taką interpretacje najsłynniejszej opery XX wieku powinno wykładać się na Akademii Muzycznej.
To nie interpretacja opery, tylko pokazanie jakiejś życiowej reguły, która do opery też pasuje. Zresztą nawet w tym temacie mamy takich "Don Josów", tylko jeszcze o tym nie wiedzą.
Przynajmniej tak mi się wydaje.
 
Wyczyściłem temat. Następnym razem zamykam.
PS. Oczywiście żart z tym zamykaniem, ale proszę, opanujcie się troszkę.
 
28lat, tinder itd. Zgaduję, niedawno zjebał się jej wieloletni związek? @Kraver, geralnie nie będę się mądrzył, ale uważaj. Jest duże ryzyko, że dupa jest przynajmniej lekko zaburzona...

właśnie 1,5 roku posuchy dziewczyna miała, stąd ten busz pomiędzy nogami:D ogólnie jak na 28, to ma temperament max 20 latki... i chyba z tym że miała tylko 1 faceta jest na rzeczy.
 
skoro perv wraca do gry, to temat może wrócić na właściwe tory ^^

ost weekend dosc owocny czw/pt laseczka ogarnieta na domowce została na noc po wypadzie na piwko, a pt/sb hot 28 z tindera ostatecznie tez dała sie zbajerować i walczylismy do godzin popołudniowych w sobote :D ale co była nie przygotowana w sprawach fryzury na dole to ja pindole... :D i najlepszy tekscik: "jesteś moim drugim facetem z którym uprawiam seks w pełni" xD jakoś praca ustami i cumshot do ryja pod prysznicem temu troche zaprzeczał ^-^
A powiedz mi, gdzie leży problem? Bo temat to Pogotowie Sercowe ;)))

Nie no, beka ogólnie i żartem piszę, ale na forum to czarne literki na białym tle i nie każdy może zrozumieć i odebrać jak zaczepkę :D
 
właśnie 1,5 roku posuchy dziewczyna miała, stąd ten busz pomiędzy nogami:D ogólnie jak na 28, to ma temperament max 20 latki... i chyba z tym że miała tylko 1 faceta jest na rzeczy.




Powiedz tak przy tej dziewczynie (od 37 sekundy), może się ogarnie, bo busz nie jest dobry, busz jest zły :(
 
właśnie 1,5 roku posuchy dziewczyna miała, stąd ten busz pomiędzy nogami:D ogólnie jak na 28, to ma temperament max 20 latki... i chyba z tym że miała tylko 1 faceta jest na rzeczy.
Też mi tak jedna mówiła, że miała tylko 3 przed poznaniem mnie :crazy:, okazało się, że to była liczba wyjściowa którą mnożyło się przez 100:lol: i też miała kocura jak skurwesyn :D, jak dla mnie simple as fuck.
to jest kurwiszon, tylko tak pierdoli, że wcześniej swą magiczną różdżką dotknął jej jeden czarodziej:hi:
 
Wiecie. Nie każda to ruchawica na prawo i lewo, zależy gdzie się szuka i jaką się trafi. No i też kwestia wieku. Im starsza tym ciężej naszej wyobraźni pojąć, że mogła mieć jednego czy też żadnego. Zwłaszcza, gdy sami mieliśmy w jej wieku już kilka lub więcej;)
 
Wiecie. Nie każda to ruchawica na prawo i lewo, zależy gdzie się szuka i jaką się trafi. No i też kwestia wieku. Im starsza tym ciężej naszej wyobraźni pojąć, że mogła mieć jednego czy też żadnego. Zwłaszcza, gdy sami mieliśmy w jej wieku już kilka lub więcej;)
ed461cc6002af9ac526a782a

Laska z tindera, taka grzeczna. Dużo jestem sobie w stanie wyobrazić, na prawdę dużo ale to już przesada :crazy:
 
Wiecie. Nie każda to ruchawica na prawo i lewo, zależy gdzie się szuka i jaką się trafi. No i też kwestia wieku. Im starsza tym ciężej naszej wyobraźni pojąć, że mogła mieć jednego czy też żadnego. Zwłaszcza, gdy sami mieliśmy w jej wieku już kilka lub więcej;)
TINDER
 
Ja mam poważniejsze pytanie.Da się Tinder zrobic na jakimś fake fb?
raczej tak ;)
Wiecie. Nie każda to ruchawica na prawo i lewo, zależy gdzie się szuka i jaką się trafi. No i też kwestia wieku. Im starsza tym ciężej naszej wyobraźni pojąć, że mogła mieć jednego czy też żadnego. Zwłaszcza, gdy sami mieliśmy w jej wieku już kilka lub więcej;)
0418f864b6d88c39103384c0d9bdbe1b.gif
 
Jestem na Was zły. Jak pisałem o poważnych problemach to tylko szydera , hejt i obrażanie powaznych problemów.
Gdy ktoś inny ma powazny problem - traktuje się go poważnie. Gdy ma niepoważny i trollowy jak Kravera - też sie akceptuje. Co z Wami? Trochę sprawiedliosci społecznej.
Przez to w życiu tu na poważnie o żadną porade czy wsparcie nie napisze i tylko będę pisał to co lubicie - niepowazny spam o pierdołach, ruchaniu i żartach
 
Jestem na Was zły. Jak pisałem o poważnych problemach to tylko szydera , hejt i obrażanie powaznych problemów.
Gdy ktoś inny ma powazny problem - traktuje się go poważnie. Gdy ma niepoważny i trollowy jak Kravera - też sie akceptuje. Co z Wami? Trochę sprawiedliosci społecznej.
Przez to w życiu tu na poważnie o żadną porade czy wsparcie nie napisze i tylko będę pisał to co lubicie - niepowazny spam o pierdołach, ruchaniu i żartach
O czym Ty gadasz w ogóle? Przecież ostatnie posty to sama szydera.
 
O czym Ty gadasz w ogóle? Przecież ostatnie posty to sama szydera.

Wiem. Po prostu "kiedyś" ten wątek był fajny: było miejsce na szydere, było na opowieści o głupim ruchaniu, było też miejsce na poważne problemy, jak ten Perverta czy Baja. I powazne dyskusje z życzliwymi podśmiechujkami.
Jednak gdy ja zacząłem pisać o powaznym problemie, wchodzeniu znowu w chorą relacje z byłą - było miejsce tylko na hejt i upadlanie. Podczas gdy inni mogli normalnie, dorośle porozmawiać o problemie.
O to mi chodzi tylko. Może przesadzam, może wróci do starego równoważenia między żartem a normalną dyskusją, może nie.
 
Back
Top