Pogotowie Sercowe Cohones

Wiem. Po prostu "kiedyś" ten wątek był fajny: było miejsce na szydere, było na opowieści o głupim ruchaniu, było też miejsce na poważne problemy, jak ten Perverta czy Baja. I powazne dyskusje z życzliwymi podśmiechujkami.
Jednak gdy ja zacząłem pisać o powaznym problemie, wchodzeniu znowu w chorą relacje z byłą - było miejsce tylko na hejt i upadlanie. Podczas gdy inni mogli normalnie, dorośle porozmawiać o problemie.
O to mi chodzi tylko. Może przesadzam, może wróci do starego równoważenia między żartem a normalną dyskusją, może nie.
Przesadzasz, wyluzuj ;-)
 
hahaha :D po prostu nic złego mi nie zrobiła, a wręcz przeciwnie^^
zakochany to chyba byłem w tej z którą nie wyszło, i nie wiem czemu ale jutro ide z nią do kina na nowego Bonda :cool:
 
@Kraver

89c3ab1a43c9a39275b9c3eb4a3a3c13.jpg
 
Wiem. Po prostu "kiedyś" ten wątek był fajny: było miejsce na szydere, było na opowieści o głupim ruchaniu, było też miejsce na poważne problemy, jak ten Perverta czy Baja. I powazne dyskusje z życzliwymi podśmiechujkami.
Jednak gdy ja zacząłem pisać o powaznym problemie, wchodzeniu znowu w chorą relacje z byłą - było miejsce tylko na hejt i upadlanie. Podczas gdy inni mogli normalnie, dorośle porozmawiać o problemie.
O to mi chodzi tylko. Może przesadzam, może wróci do starego równoważenia między żartem a normalną dyskusją, może nie.

Przesadzasz, ja Ci serio mówiłem bez szydery, abyś temat odpulił, nie gadaj głupot.
 
Heja. Ten Wasz wątek, to kopalnia beki XD
Ale na początku były zwyczajne porady i zwyczajne odpowiedzi. Zwyczajowo czasami problemy i desperackie poszukiwanie porad na forum z gatunku mma, nie jedst dla mnie zaskoczeniem.
Bo - tu mnie 'znają' , tu mogę powiedzieć co mi leży , bo jednak mnie nie znają , a inkognito łatwiej.
To trochę jak grupa wsparcia XD

U mnie przez cały okres, gdy na jajakach pierwszy włos się rzucił XD i kilka kobiet się przewinęło, to jednak najważniesza sprawa-to być sobą.
NIe grać.
Nie udawać. To One czasem udają.

Owszem,' serce nie sługa' i wówczas jak się na to patrzy, to wszystkie porady można do kosza wyrzucić.
 
Czy ja wiem, mnie tam nie przeszkadza to co kiedyś tu napisałem i to podtrzymuje ;). Dużo osób troszkę się po zmieniało i inaczej podchodzą do sprawy ;), tak jak np. ja ;)
 
haha na razie bez historii ale jak sie coś wydarzy to pierwsi my brothers sie dowiecie.
@Szady chyba sie nie farbne jednak :D to ten tranzol tak na mnie wpłynął ale zawsze jakieś dziwne sytuacje na mnie czekają więc coś sie wkrótce wydarzy.
 
Huh. Dziś do mnie napisała dupa. Jedna ze starych znajomych z tindera. Zablokowalem ją na fcb i jej numer, więc znalazła do mnie maila i wysłała mi link do video na yt. Mojego występu z tvs. Wtf?
 
Huh. Dziś do mnie napisała dupa. Jedna ze starych znajomych z tunera. Zablokowalem ją na fcb i jej numer, więc znalazła do mnie maila i wysłała mi link do video na yt. Mojego występu z tvs. Wtf?
Cena popularnosci, mass groupies na tinderze:)
 
kurwa, piłeś nie pisz jak to mówią... prawdopodobnie 2 znajomości dziś popierdoliłem, jedną prawilnie bo to nie miało sensu i masochizm uprawiałem, ale 2 to już po pijoku chyba zjebałem po całości:/ liczyć tylko że dziewcze nie wezmie se do serca i da sie przekabacić jeszcze
 
Kurwa - nie wierzę.
To jest niemożliwe.

Pisałem o tej byłej z którą miałem takie przeboje a która do mnie ostatnio wypisuje gadki o seksie bo jej facet nie rucha.
W styczniu jadę do Londynu do pracy.
Ona mi dziś rano pisze(nie wiedzac ze ja wyjeżdżam, wczoraj postanowiłem) , że...z facetem jedzie od stycznia do Londynu lub Menchesteru.
 
Kurwa - nie wierzę.
To jest niemożliwe.

Pisałem o tej byłej z którą miałem takie przeboje a która do mnie ostatnio wypisuje gadki o seksie bo jej facet nie rucha.
W styczniu jadę do Londynu do pracy.
Ona mi dziś rano pisze(nie wiedzac ze ja wyjeżdżam, wczoraj postanowiłem) , że...z facetem jedzie od stycznia do Londynu lub Menchesteru.



Masz racje , To niemozliwe:lol:

Co tam bedziesz robic Rybo?
 
Back
Top