Podludzie

1702986890251.png


Ale odklejka :siara:
 
Syn zachował się prawidłowo a kurwisko zdziwione



Jakiś czas temu była żona Ralfa Schumachera postanowiła założyć konto na stronie dla dorosłych. Ten ruch odbił się szerokim echem - na temat nowego zajęcia Cory Schumacher rozpisywały się media z różnych krajów. Na tym jednak nie koniec.

Cora Schumacher jest niemiecką aktorką, prezenterką telewizyjną i modelką.
46-latka zasłynęła jako żona Ralfa Schumachera, młodszego brata legendarnego kierowcy F1 Michaela Schumachera.

Ralf też był kierowcą F1, ale nie notował tak spektakularnych sukcesów jak Michael. Cora kroczyła u jego boku przez 14 lat. Para doczekała się jednego dziecka - synka Davida.

W 2015 roku doszło do rozpadu małżeństwa Cory i Ralfa. Później o eksmałżonce kierowcy F1 nie mówiło się zbyt wiele. Aż do lata 2023 roku.

Cora Schumacher ujawniła w jednym z wywiadów, że jej działalność doprowadziła do tego, że straciła kontakt z synem. Doszło więc do prawdziwego koszmaru...

David i ja w tej chwili nie rozmawiamy. Znów mnie wszędzie zablokował. Jest to dla mnie bardzo bolesne. To moje dziecko i myślę, że każda kobieta, która znajduje się w takiej sytuacji, może mnie zrozumieć. Ostatni raz spotkałam się z nim ponad rok temu. Wówczas byłam obecna na jego wyścigu. Bardzo mnie boli, że mój syn po rozwodzie z jego ojcem tak bardzo się ode mnie oddalił - powiedziała Cora Schumacher, cytowana przez klix.ba.

:juanlaugh:
 
Ale to nie mój artykuł.
:zakręcony:
To tym bardziej kurwisko bo jeszcze pewnie ustawione.
:roberteyeblinking:
Ta laska... No Ralf zarabiał miliony w F1. Rozwiedli się 8 lat temu więc nie wiadomo jak teraz. Sam Ralf obecnie jest managerem bratanka i jednym z największych buców w padoku F1.
 
 

Jebanych komunistów niech ścigają
 
:brainoverload:
Ja się zastanawiam czy oni to robią na poważnie czy 15min przed performancem tak się umawiają,
ej zośka z kryśką będziecie ciągnęły po wydzielinie z pizdy marioli,
stefana w pozycji świecy,
a żeby dodać pikanterii stefan w pozycji świecy wsadzi sobie odpaloną świecę w odbyt.
I hahaha ale będzie czad może stefanowi włożymy jeszcze świńskie jądra do ryja albo jacek udając, że jest z publiki zgasi świecę swoim moczem...
Tyle pytań tyle możliwości...
 
Ja się zastanawiam czy oni to robią na poważnie czy 15min przed performancem tak się umawiają,
ej zośka z kryśką będziecie ciągnęły po wydzielinie z pizdy marioli,
stefana w pozycji świecy,
a żeby dodać pikanterii stefan w pozycji świecy wsadzi sobie odpaloną świecę w odbyt.
I hahaha ale będzie czad może stefanowi włożymy jeszcze świńskie jądra do ryja albo jacek udając, że jest z publiki zgasi świecę swoim moczem...
Tyle pytań tyle możliwości...
Masz zadatki na tęczowego performera. Marnujesz swój talent.
 
Back
Top