Podludzie

@ninja dobra, poniosło mnie. Kumam Twój tok myślenia, ale już po prostu nam się to spojrzenie w rdzeniu za bardzo różni. Widzisz, to nie jest tak, że "ja nie znam świata". Znam i wiem o czym piszesz. Tylko widzę to inaczej niż Ty.
 
1685740104773.png
 
Przecież Ty usprawiedliwiasz taką postawę. Twierdzisz, że to kobiety są winne temu, że Ci dyrektorzy tak się zachowują.


Ale sam zauwazyles- piszesz o tym, że sekretarki same go wyrywały by dać mu dupy.
Widzisz, jest różnica miedzy- same chciały dać dupy a były przymuszane pod groźba zwolnień.
Czemu więc nie zatrudni tych które same, z własnej woli chcą dać mu dupy?

Może jeszcze gwałt usprawiedliwiszz?
Biedny dyrektor. Trafił na kobietę które chciała mu dać dupy, więc uznał że każda mu chce dać. Co on, jest debilem, że nie wie iż jeżeli jedna jest prostytutka, to nie oznacza że każda jest? Może miał taka mentalność jak Ty.

Ty jesteś zwykłym śmieciem jeżeli takie gówno usprawiedliwiasz.
Czyli twierdzisz, że jak ma pracownice, która pracuje u niego bez żadnej prostytucji, to on może do niej po pół roku podejść i powiedzieć "daj mi dupy bo Cię zwolnię", i on tu jest usprawiedliwiony, bo kiedyś jakaś sekretarka mu dupy dawała, a ta niewinna dziewczyna nie jest ofiarą?


Kurwa, stary. Pierdol się. Z taką ludzka gnida nie chce mieć nic wspólnego.

Nie. Kobieta której szef powie coś takiego jest ofiarą i takie zjawisko trzeba piętnować. To, że część kobiet się prostytuuje nie sprawia, że ona przestaje być ofiarą.



I tak. Jeżeli uważasz że oni są usprawiedliwieni gdy robią to wobec niewinnych kobiet to jakbyś deklarował że mogą to robić Twojej córce.


Edit. No. Kwestii moralnych nie poruszajmy. Dawno mnie ktoś tak nie wkurwił bym nabrał ochoty w ryj mu dać.
Gdzie ja to kurwa usprawiedliwiam, stwierdzam jedynie fakty, wiem za trudne dla ciebie. Obie strony są winne, a rozwiązanie jest takie jak napisałem, innego nie ma.
I właśnie dlatego to się nie zmieni, bo zawsze znajdzie się jakaś dupodaja.

I dzięki nie pisz już do mnie. Do tej ludzkiej gnidy. Z góry dziękuję.
 
No i tyle pisania, dialogu po to żebyś na końcu taki wysryw walnął :matt:

A później się dziwisz, że nikt nie traktuje Cię tu poważnie i nie ma ochoty z Tobą rozmawiać.

Jak grochem o kapustę.
Od razu wiedziałem kto zacz, mimo że podczas skrolowania przeskoczyłem nick.
 
O, to jest piękny opis tych elit, @karateki , tego @seuvahle i im podobni.


W związku z pojawieniem się w przestrzeni internetowej prywatnego nagrania z moim udziałem oświadczam, że ani ja, ani osoba, do której zostało ono wysłane, nie udostępniliśmy go mediom społecznościowym. Dostało się tam ono z woli tych, którzy mają dostęp do naszych prywatnych kont i którzy, jak sądzę, już nieraz z tej możliwości korzystali
 
O, to jest piękny opis tych elit, @karateki , tego @seuvahle i im podobni.


W związku z pojawieniem się w przestrzeni internetowej prywatnego nagrania z moim udziałem oświadczam, że ani ja, ani osoba, do której zostało ono wysłane, nie udostępniliśmy go mediom społecznościowym. Dostało się tam ono z woli tych, którzy mają dostęp do naszych prywatnych kont i którzy, jak sądzę, już nieraz z tej możliwości korzystali
Zapraszam. Oh wait to beciaki w rurkach.
:jjsmile:
 
FxsHpLVXsAM31vx.jpeg


Ostatnio trzy lata to były setki powodów żeby plebs wyszedł na ulicę, a grzecznie mordy w kubeł/maski. Teraz jak qrwy bogate, polityczni koledzy od tyfuska się organizują to bydło pierdolone wyleje na ulicę. Pełna pogarda
 
View attachment 67944

Ostatnio trzy lata to były setki powodów żeby plebs wyszedł na ulicę, a grzecznie mordy w kubeł/maski. Teraz jak qrwy bogate, polityczni koledzy od tyfuska się organizują to bydło pierdolone wyleje na ulicę. Pełna pogarda
ale co tam robi Kraśko - taki on święty?
Lis kolejny - żona jemu nie mogła zaufać, to ciekawie gdzie ma przeciętnego Polaka
Janda - umie grać tylko zgorzkniałą starszą kobietę (siebie?)

PiS ma swoje za uszami - ale miały też poprzednie partie i będą miały za uszami kolejne

jest powód aby zamiast dyskusji skłócić Polaków - wiadomo - dziel i rządź - skłóconym narodem łatwiej się rządzi
 
Back
Top