Podludzie

Po prostu zastanawiam się skąd lis ma to nagranie.
Pytanie, czy Seweryn mówi to do Lisa nie wskazuje na zastanawianie się skąd Lis ma to nagranie. Poruszasz jednak ciekawą sprawę ale to poziomie ciekawości pudelka - do prywatnego konta tego zwolennika spierdolenia peowskiego ma ponoć (jak sam napisał w oświadczeniu) dostęp iluś tam ludzi, jeden z nich być może ma na pieńku z aktorzyną.
 
Pytanie, czy Seweryn mówi to do Lisa nie wskazuje na zastanawianie się skąd Lis ma to nagranie. Poruszasz jednak ciekawą sprawę ale to poziomie ciekawości pudelka - do prywatnego konta tego zwolennika spierdolenia peowskiego ma ponoć (jak sam napisał w oświadczeniu) dostęp iluś tam ludzi, jeden z nich być może ma na pieńku z aktorzyną.


A, ja to odebrałem tak, że Seweryn wysłał ten film Lisowi z jakiś powodów, nie robiłem takiego researchu by skumacvze to z jego tablicy.
 
A, ja to odebrałem tak, że Seweryn wysłał ten film Lisowi z jakiś powodów, nie robiłem takiego researchu by skumacvze to z jego tablicy.
Ale czy wtedy mówiłby:

"Jesteś młody. Na razie nie rozumiesz co ja do Ciebie mówię ale - już szybko zrozumiesz. Jak będziesz miał kilkanaście lat albo nawet wcześniej już zrozumiesz komu trzeba przypierdolić"

?
 
  • Haha
Reactions: osk
Ale czy wtedy mówiłby:

"Jesteś młody. Na razie nie rozumiesz co ja do Ciebie mówię ale - już szybko zrozumiesz. Jak będziesz miał kilkanaście lat albo nawet wcześniej już zrozumiesz komu trzeba przypierdolić"

?

Pomyślałem, że go popierdoliło i 57latka traktuje jak gówniarza, gdy on ma 20 lat więcej. Dziwisz mi się? Przecież to co mówił wszystko było popierdolone
 
Pomyślałem, że go popierdoliło i 57latka traktuje jak gówniarza, gdy on ma 20 lat więcej. Dziwisz mi się? Przecież to co mówił wszystko było popierdolone
Można przypuszczać, że to co my uważamy jako popierdolone - w środowiskach lawackich (PO, KO, chujownia, pisiory i tzw. lewica), uważane jest za normę i naglącą potrzebę rewolucji. Czasy są jednak inne i swoich popierdolonych zapędów nie mogą ot tak, nagle wprowadzać w życie.
 
Można przypuszczać, że to co my uważamy jako popierdolone - w środowiskach lawackich (PO, KO, chujownia, pisiory i tzw. lewica), uważane jest za normę i naglącą potrzebę rewolucji. Czasy są jednak inne i swoich popierdolonych zapędów nie mogą ot tak, nagle wprowadzać w życie.
Nie możesz tak mówić. To są przecież bojownicy tolerancji
 

1685869343122.png
 
Mąż zdradzający żonę nie powinien być mocno krytykowany, bo gdyby nie prostytutki i inne kobiety które sypiają z żonatymi, to by nie zdradzali?!
 
Dobrze, że kobiety nigdy nie składają fałszywych oskarżeń o gwałt i mestowanie.
Oh wait.

Skończ być simpem zacznij być mężczyzną.


Czemu znowu wymyślasz chochoła który nie ma miejsca, i z nim walczysz? Skąd wniosek, że uważam, że kobiety nigdy nie składają fałszywych oskarżeń o gwałt i molestowanie?

I nie kumam. Mamy nie krytykować, nie walczyć z zjawiskiem gwałtów i molestowania bo kobiety robią też złe rzecz?
To może nie krytykujmy mężczyzn złodzieju, bo kobiety też kradną, albo pijanych Ukraińców bo Polacy też jeżdżą po pijaku?
 
Jezu, Instagram to jest serio wylęgarnia podludzi. Ilu facetów tam promuje zachowania patologiczne, udając psychologów(serio, są typy które uważają że prawdziwy związek jest wtedy gdy przeglądacie i sprawdzacie sobie telefonow) czy typy księżniczki, że jak facet pozwoli chociaż raz dotknąć Ci klamkę- to nie facet. I to to to ma setki tys obserwujących. Nie mówiąc o utrwalaniu cech zaburzeń osobowości, czy narcystycznej, czy zależnej jako czegoś normalnego. Fuj.
 


Ludzie piszą, że normalnie śpiewano i było słychać, a film albo zmanipulowany albo po prostu realizacyjnie nie przełączono źródła dźwięku z czułego i tłumiącego mocno szumy mikrofonu prowadzącego.
I to mi się wydaje najbardziej prawdopodobne, niż uwierzyć że akurat w jednym miejscu zebrało się kilkadziesiąt tys ludzi którzy nie znają pierwszej zwrotki hymnu. Pewnie odliczając małe dzieci nie znajdziesz tyłu ludzi w całej Polsce.


Edi:

Jednak kłamstwo. W komentarzach też ludzie swoje video wrzucają. No ale pewnie zdążyli ruscy na zlecenie Tuska podłożyć dźwięk xd

 
Last edited:
Ludzie piszą, że normalnie śpiewano i było słychać, a film albo zmanipulowany albo po prostu realizacyjnie nie przełączono źródła dźwięku z czułego i tłumiącego mocno szumy mikrofonu prowadzącego.
I to mi się wydaje najbardziej prawdopodobne, niż uwierzyć że akurat w jednym miejscu zebrało się kilkadziesiąt tys ludzi którzy nie znają pierwszej zwrotki hymnu. Pewnie odliczając małe dzieci nie znajdziesz tyłu ludzi w całej Polsce.


Edi:

Jednak kłamstwo


Budce też mikrofon wyłączyli? Pliss już nic nie odpisuj, nie ze mną te numery, nie dam się wciągnąć w dyskusję :lol:
 
Chodzi o Budkę. Jemu mikrofon wyłączyli? Pliss już nic nie odpisuj, nie ze mną te numery, nie dam się wciągnąć w dyskusję :lol:

No nie, w tweecue wyraźnie jest napisane, że chodzi o tłum "reszta milczy". I nikomu nie wyłączali mikrofonu, tylko stanął do hymnu t i go miał bliżej chuja niż głowy. Mikrofon. Bo o to chodzi gdy śpiewasz z tłumem hymn- Ty zaczynasz a reszta kontynuuje. Gdyby trzymał mikrofon śpiewając to by zagłuszał tłum. Zresztą nawet na filmie który wrzuciłeś widać w kolejnym ujęciu, że mikrofon ma już spuszczony na dół.

Widzę po lajkach, że ludzie dalej wbrew logice i namacalnym dowodom wola wierzyć w fejki gdy pasuje im to do ideologi.
 
Okazuje się, że miastem może przejść kilkaset tysięcy ludzi i nic nie będzie rozwalone - szacuneczek. Narodowe zwierzęta niech się uczą.


b9f24a2a80536fc777035be3c62a6f2d48933473523ac8fa562a7161df2ea12c.png





Jakie to są małe, tchórzliwe chujki XD
 
No nie, w tweecue wyraźnie jest napisane, że chodzi o tłum "reszta milczy". I nikomu nie wyłączali mikrofonu, tylko stanął do hymnu t i go miał bliżej chuja niż głowy. Mikrofon. Bo o to chodzi gdy śpiewasz z tłumem hymn- Ty zaczynasz a reszta kontynuuje. Gdyby trzymał mikrofon śpiewając to by zagłuszał tłum. Zresztą nawet na filmie który wrzuciłeś widać w kolejnym ujęciu, że mikrofon ma już spuszczony na dół.
Czemu jesteś prawnikiem każdego? Wzywa do hymnu, zaczyna i milczący tłum go zagłusza? Takiego fikolla jeszcze nie robiłeś :applause: ale ok. Cytując Pudziana: "nie nabierzesz starego wróbla na plewy". Jak Cię lubię, tak nie będę z Tobą dyskutował, co z reszta każdemu życzę :muttley:
 
Czemu jesteś prawnikiem każdego? Wzywa do hymnu, zaczyna i milczący tłum go zagłusza? Takiego fikolla jeszcze nie robiłeś :applause: ale ok. Cytując Pudziana: "nie nabierzesz starego wróbla na plewy". Jak Cię lubię, tak nie będę z Tobą dyskutował, co z reszta każdemu życzę :muttley:


Nie wiem co jest z dźwiękiem, czy to oryginał czy nie. Masz jak byk inne video w liczbie mnogiego przy których widać jak śpiewają hymn tłum i budka. Sam też wrzuciłeś video na którym widać, że budka po "jeszcze Polska" trzyma mikrofon przy jajcach, więc nie może go być słychać. Czego jeszcze chcesz, jak twoje własne video przeczy temu co twierdzisz?
Penisem według Ciebie śpiewał?


I po co wrzucasz tweeta który twierdzi że tłum nie znał hymnu i nie śpiewał skoro wiesz że to fejk?
 
Back
Top