Podludzie


ja jestem ciekawy ilu z tych posłów zdałoby egzamin na Kartę Polaka -BTW DOKTOR BUDKA :muttley:

Okazuje się, że miastem może przejść kilkaset tysięcy ludzi i nic nie będzie rozwalone - szacuneczek. Narodowe zwierzęta niech się uczą.


b9f24a2a80536fc777035be3c62a6f2d48933473523ac8fa562a7161df2ea12c.png





Jakie to są małe, tchórzliwe chujki XD
Myślę, że nie ograniczajmy się -parę milionów ludzi było :korwinlaugh:

Nie wiem jaki ma on stosunek do hymnu. Też nie możesz wiedzieć :) można tylko wnosić że jak każdy polityk - serio ma go w dupie. Czy to morawiecki czy Budka. Przypuszczać.
Co to za usuwanie postu na który chciałem odpowiedzieć :waldeklaugh:
 
ja jestem ciekawy ilu z tych posłów zdałoby egzamin na Kartę Polaka -BTW DOKTOR BUDKA :muttley:


Myślę, że nie ograniczajmy się -parę milionów ludzi było :korwinlaugh:


Co to za usuwanie postu na który chciałem odpowiedzieć :waldeklaugh:
Ja pamiętam jak "wolne media" darły łacha z "ziemi polskiej do wolskiej".

Poza tym miło mi było zobaczyć znów razem Tuska i Wałęsę. Ostatnio tak dobrze się bawili obalając demokratycznymi metodami demokratyczny rząd Olszewskiego.
 
Myślę, że nie ograniczajmy się -parę milionów ludzi było :korwinlaugh:

Siedziałeś przed telewizorem i liczyłeś XD ?

PiSowskie źródło powołuje się na Onet:

Najpierw oczywiście bajdurzenie jakiegoś pisowskiego knura, że było 100 tysięcy ludzi, ale na koniec ze wstydem:


100 tys? Można delikatnie rzec, że tak sobie i chyba wbrew nakręcanym od tygodni oczekiwaniom i marzeniom
– czytamy we wpisie europosła PiS.



Podane przez Porębę i Pereirę wyniki frekwencji oparte były na szacunkach z 12:30. Portal Onet nowe wyniki podał o godzinie 15.
Z obliczeń Onetu wynika, że frekwencja na godz. 15 wynosiła co najmniej 300 tys. osób
– czytamy.
 
Ja pamiętam jak "wolne media" darły łacha z "ziemi polskiej do wolskiej".

Poza tym miło mi było zobaczyć znów razem Tuska i Wałęsę. Ostatnio tak dobrze się bawili obalając demokratycznymi metodami demokratyczny rząd Olszewskiego.
tak z pamięci jeszcze o egzaminie na Kartę Polaka: tam są pytania kiedy sprowadzono Krzyżaków do Polski :korwinlaugh:
Pamiętam jak JAy Leno kiedyś robił sondy uliczne zadając Amerykanom pytania z egzaminu potrzebnego aby uzyskać amerykańskiego obywatelstwa i po odpowiedzi -DEPORTUJEMY CIEBIE! :waldeklaugh:
Chociaż jakbyśmy zrobili sondę uliczną z pytaniami na tej KODziarskiej imprezie:
kto zabił więcej Żydów Polacy czy Niemcy?
Kto zabił więcej ludzi: Bierut czy Żołnierze Wyklęci?
Ile reparacji dostali Polacy od Niemców?
Na koniec pytanko: czy zgadzacie się z tym, że w konstytucji jest napisane, że małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny
Odpowiedzi byłby kozackie...

Chleba i igrzysk przed wyborami: Tusk daje chleb 0% kredyt, do wynajmu dopłaci i igrzyska 4 czerwca.
Ten sam człowiek, który tolerował łamanie prawa przez banki oraz nie zablokował kredytów frankowych niszczących gospodarkę :roberteyeblinking:

Siedziałeś przed telewizorem i liczyłeś XD ?

PiSowskie źródło powołuje się na Onet:

Najpierw oczywiście bajdurzenie jakiegoś pisowskiego knura, że było 100 tysięcy ludzi, ale na koniec ze wstydem:



– czytamy we wpisie europosła PiS.



Podane przez Porębę i Pereirę wyniki frekwencji oparte były na szacunkach z 12:30. Portal Onet nowe wyniki podał o godzinie 15.

– czytamy.

Jak onet mówi prawda.
Liczyłeś że wiesz to tekst Najman o frekwencji na Narodowym :korwinlaugh:
 
Ja pamiętam jak "wolne media" darły łacha z "ziemi polskiej do wolskiej".

Poza tym miło mi było zobaczyć znów razem Tuska i Wałęsę. Ostatnio tak dobrze się bawili obalając demokratycznymi metodami demokratyczny rząd Olszewskiego.


I to jest ten sam poziom. Wtedy na podstawie przejęzyczenia głosili, że Kaczyński nie zna hymnu, teraz głoszą inni że Budka nie zna hymnu bo nie śpiewa tak głośno by przelrzyczec 100 tys ludzi bez mikrofonu
 
Tam serio mogło być z pół miliona ludzi sądząc po tym co mówią kolejarze. Nigdy nie widzieli czegoś takiego, największe marsze niepodległości to był ułamek tego co teraz było w transporcie kolejowym. Przykre jest to, ze wszystkich tych ludzi przypisali do po, co jest bzdura. Masa z nich to po prostu antypis, nie głosujący na po. I mało kto szedł z powodu ustawy ale z ogólnej całości rządów PiS. Nie wrzucalbym wszystkich do jednego worka. Szydzicie z ludzi że nie protestują przeciwko PiS ale okazuje się, że nie chcecie by protestowali, chyba, że w imieniu konfederacji. Czyli znając dane poparcia konfederacji wychodzi, że nie chcecie by ludzie protestowali, lecz by siedzieli ciągle cicho i na wszystko się zgadzali.
Protestują- źle
Nie protestują - źle.
 
Last edited:
Tam serio mogło być z pół miliona ludzi sądząc po tym co mówią kolejarze. Nigdy nie widzieli czegoś takiego, największe marsze niepodległości to był ułamek tego co teraz było w transporcie kolejowym. Przykre jest to, ze wszystkich tych ludzi przypisali do po, co jest bzdura. Masa z nich to po prostu antypis, nie głosujący na po. I mało kto szedł z powodu ustawy ale z ogólnej całości rządów PiS. Nie wrzucalbym wszystkich do jednego worka. Szydzicie z ludzi że nie protestują przeciwko PiS ale okazuje się, że nie chcecie by protestowali, chyba, że w imieniu konfederacji. Czyli znając dane poparcia konfederacji wychodzi, że nie chcecie by ludzie protestowali, lecz by siedzieli ciągle cicho i na wszystko się zgadzali.
Protestują- źle
Nie protestują - źle.
Bez kozery powiem pińcet. XD i to wszystko na podstawie przepustowości składów PKP.
 
Bez kozery powiem pińcet. XD i to wszystko na podstawie przepustowości składów PKP.
Napisałem w trybie przypuszczającym i na podstawie czego. Z czym nasz problem? Nie zrobiłem analizy naukowej i nie przedstawiałem jako fakt. Nawet nie uważam że tyłu ich bylo
 


No i z czym nasz problem? Napisałem, że mogło być tyle, chociaż uważam że raczej było mniej.
I czemu miałbym nie brać pod uwagę relacji kolejarzy, jeżeli kolej to jeden z głównych środków transportu, a oni, i ja, uczestniczyliśmy w wielu imprezach w kraju i widzieliśmy różne stopnie zajebania i frastruktury.


Rozumiem, że nie wolno napisać żadnych przypuszczeń co do liczby uczestników póki nie ma się 100 % pewności? To cię zdziwię. Nigdy więc nie będzie można o tym rozmawiać.

Napisałem przypuszczenie. Na podstawie filmów z dworców i relacji kolejarzy.

Ty się zesrales nie wiem o co.
 
Jeśli wpis zaczynasz od "serio tam mogło być..." i później podpierasz się relacją kolejarzy, żeby w kolejnym poście napisać, że się tak nie uważasz to po jaki chuj o tym piszesz? Klasyczne miałem na myśli, że nie miałem na myśli.
 
Jeśli wpis zaczynasz od "serio tam mogło być..." i później podpierasz się relacją kolejarzy, żeby w kolejnym poście napisać, że się tak nie uważasz to po jaki chuj o tym piszesz? Klasyczne miałem na myśli, że nie miałem na myśli.


Kurwa. Czyli jak napisze, że uważam iż było najprawdopodobniej 340-400 tys, to znaczy, że nie mogę dopuszczać innej możliwości? Czy ty wiesz co to znaczy tryb przypuszczający?

Jeżeli powiem, że uważam iż najprawdopodobniej Iga wygra Rollanda Garrosa, to nie mogę jednocześnie twierdzić, że uważam iż jest prawdopodobieństwo jej przegranej? No kurwa. Rusz tym końskim łbem
 
Napisałem w trybie przypuszczającym i na podstawie czego. Z czym nasz problem? Nie zrobiłem analizy naukowej i nie przedstawiałem jako fakt. Nawet nie uważam że tyłu ich bylo
Chlopie, jestem pod wrażeniem jak rozpierdalasz wszystko na czynniki pierwsze, że Ci się chce w ogóle. Jednocześnie musi być to bardzo męczące dla Ciebie.
 
Chlopie, jestem pod wrażeniem jak rozpierdalasz wszystko na czynniki pierwsze, że Ci się chce w ogóle. Jednocześnie musi być to bardzo męczące dla Ciebie.
A bo mnie wkurwia jak ktoś z prostego komentarza robi intelektualnego fikołka by na siłę znaleźć niby głupotę u mnie. A potem wychodzi ta osoba ma debila która myli przypuszczenie z twierdzeniem.
 
A bo mnie wkurwia jak ktoś z prostego komentarza robi intelektualnego fikołka by na siłę znaleźć niby głupotę u mnie. A potem wychodzi ta osoba ma debila która myli przypuszczenie z twierdzeniem.
Nawet jeśli to zauważ, że robisz to samo. Każde zdanie czyjegoś posta jest przez Ciebie rozkimniane dogłębnie a niektóre są pisane na luźno lub do beki a Ty się wczuwasz.
 
Zamiast jałowych dyskusji o frekwencji.
Najbardziej mnie ciekawi czy autor tej przeróbki celowo zostawił kilka pikseli flagi Polski żeby strollować pisowców i konfederatów, mając bekę jak rozpowszechniają i są wyjaśniani.

f1dcba68e1ac17854d4309de16168bfc8479f5548a41ae59f8cc7e6bc6877d6c.png
 
Poproszę o jakieś krótkie streszczenie.
Cytuję: "What Is a Woman? is a 2022 American online film about gender and transgender issues presented by conservative political commentator Matt Walsh, released by conservative website The Daily Wire, and directed by Justin Folk". Nie dziękuj mordo.
 
Cytuję: "What Is a Woman? is a 2022 American online film about gender and transgender issues presented by conservative political commentator Matt Walsh, released by conservative website The Daily Wire, and directed by Justin Folk". Nie dziękuj mordo.
Czyli o zjebach. To pierdole jebać, niech im sznurki i krawaty dobrze pod sufitem wyglądają zanim to przejdzie na dzieci.
 
Back
Top