Podludzie

Czyli o zjebach. To pierdole jebać, niech im sznurki i krawaty dobrze pod sufitem wyglądają zanim to przejdzie na dzieci.
W sumie to miało być zartobliwie z mojej strony, bo wziąłem pierwszy lepszy tekst z Google na ten temat :suchykarol: jak również założyłem, że znasz Walsha i jego działalność.

Obejrzałem chyba z dobry miesiąc temu może mniej niż połowę i szczerze mówiąc w ogóle o tym zapomniałem. Widziałem też trochę fragmentów na yt wraz z innymi filmikami od Matta. Generalnie chłop zadaje pytania dość oczywiste z punktu widzenia osoby nieprzesiąkniętej ideologią gender, bo widać, że go to osobiście nurtuje czy nawet wkurwia. Robi wywiady z osobami z ulicy, jak również "lekarzami i ekspertami".
Powyżej celowo napisałem w cudzysłowie, bo ciężko jakoś racjonalnie przedstawić, czy nazwać profesję tych ludzi, którzy promują między innymi blokery dojrzewania wśród małych dzieci. O tychże blokerach wiedziałem stosunkowo niewiele, więc dzięki tej produkcji na pewno dowiedziałem się więcej, a poza tym chyba nic takiego, czego bym wcześniej nie wiedział, ty za pewne również przynajmniej z tego fragmentu filmu. Sam sposób prowadzenia konwersacji przez Matta jest dość ciekawy i moim zdaniem dobrze się go słucha i ogląda, a poza tym zawsze lubię popatrzeć jak ci pseudo lekarze, eksperci, czy inni znawcy plączą się w zeznaniach, kombinują, robią fikołki i inne cuda na kiju w obliczu tak naprawdę normalnych i otwartych pytań. Walsh celowo niejednokrotnie powstrzymuje się od mocniejszego przyciśnięcia swojego rozmówcy, żeby ten zbyt szybko się nie poddał i nie spierdolił, dlatego też nie piszę, że stoją oni w ogniu niewygodnych pytań. Z chociażby tychże powodów myślę, że warto obejrzeć, ja na pewno dokończę.
 
W sumie to miało być zartobliwie z mojej strony, bo wziąłem pierwszy lepszy tekst z Google na ten temat :suchykarol: jak również założyłem, że znasz Walsha i jego działalność.

Obejrzałem chyba z dobry miesiąc temu może mniej niż połowę i szczerze mówiąc w ogóle o tym zapomniałem. Widziałem też trochę fragmentów na yt wraz z innymi filmikami od Matta. Generalnie chłop zadaje pytania dość oczywiste z punktu widzenia osoby nieprzesiąkniętej ideologią gender, bo widać, że go to osobiście nurtuje czy nawet wkurwia. Robi wywiady z osobami z ulicy, jak również "lekarzami i ekspertami".
Powyżej celowo napisałem w cudzysłowie, bo ciężko jakoś racjonalnie przedstawić, czy nazwać profesję tych ludzi, którzy promują między innymi blokery dojrzewania wśród małych dzieci. O tychże blokerach wiedziałem stosunkowo niewiele, więc dzięki tej produkcji na pewno dowiedziałem się więcej, a poza tym chyba nic takiego, czego bym wcześniej nie wiedział, ty za pewne również przynajmniej z tego fragmentu filmu. Sam sposób prowadzenia konwersacji przez Matta jest dość ciekawy i moim zdaniem dobrze się go słucha i ogląda, a poza tym zawsze lubię popatrzeć jak ci pseudo lekarze, eksperci, czy inni znawcy plączą się w zeznaniach, kombinują, robią fikołki i inne cuda na kiju w obliczu tak naprawdę normalnych i otwartych pytań. Walsh celowo niejednokrotnie powstrzymuje się od mocniejszego przyciśnięcia swojego rozmówcy, żeby ten zbyt szybko się nie poddał i nie spierdolił, dlatego też nie piszę, że stoją oni w ogniu niewygodnych pytań. Z chociażby tychże powodów myślę, że warto obejrzeć, ja na pewno dokończę.
To całe towarzystwo i ta cała szopka, która niszczy podstawy społeczne jest ponad moje nerwy. Ja bym za te blokery wrzucał ich do pieca.
 
Akurat temat na czasie w podludziach więc wrzucam:

Screenshot_20230606-142051_Instagram.jpg


A tu pierwsze dwa komentarze. Oj kurwiska, kurwiska. W moim państwie marzeń byście jebały ale w robocie i to za kawałek chleba za swoje spierdolone poglądy, ,,zasady" i heheszki z tym związane
:korwinlaugh: ::jondance::

Screenshot_20230606-142040_Instagram.jpg
 
Siedziałeś przed telewizorem i liczyłeś XD ?

PiSowskie źródło powołuje się na Onet:

Najpierw oczywiście bajdurzenie jakiegoś pisowskiego knura, że było 100 tysięcy ludzi, ale na koniec ze wstydem:



– czytamy we wpisie europosła PiS.



Podane przez Porębę i Pereirę wyniki frekwencji oparte były na szacunkach z 12:30. Portal Onet nowe wyniki podał o godzinie 15.

– czytamy.
Kurcze taki wątek o rasistach i faszystach na forum i nie mogę go czytać -po latach krytykowania narodowców, Bosaka Winnickiego :childcry:
 
Hahhahah nie wierzę, że będą się sądzić o to.... Świaaaat jest ostro poebany...


Oj pokłócone rodzinny są w stanie latami latać po sądach w sprawach spadków typu szopa na zadupiu -to przynajmniej sprawa Stanowskiego jest ciekawsza, bo obecnie mam wrażenie, że niektórzy menadżerowie z każdego mogą zrobić gwiazdę.
Był lekarz prosto z USA zapraszany do śniadaniówek, do radia, wszystko fajnie tylko...
...On nie był na żadnej liście lekarzy, żadnym rejestrze
 
Back
Top