Podludzie

Przypominam, że Mol nazywał kobiety, które żądały stosowania prezerwatywy rasistkami, wiele poddawało się po takiej prymitywnej narracji a później płacz. Nie żałuję ani tych lasek ani jego, zdaję się że nie pożył zbyt długo w pierdlu.
"Rasistkami" :jarolaugh:
 
W sumie nie wiem, chyba chodziło mi o "wyciągnięcie" tego słowa z tekstu... o, znowu cudzysłów.
Wiem, że na Cohones wszyscy dbamy o zachowanie poprawnej polszczyzny więc prawie wmówilem sobie, że napisałem coś niezgodnego ze słownikiem języka polskiego.
 
Przypominam, że Mol nazywał kobiety, które żądały stosowania prezerwatywy rasistkami, wiele poddawało się tej prymitywnej narracji a później płacz. Nie żałuję ani tych lasek ani jego, zdaję się że nie pożył zbyt długo w pierdlu.
Zmarł po chyba 3 miesiącach
 
  • Like
Reactions: P69
Klasyczne podejście zniewieściałego feminazisty simpującego do płci pięknej.
:roberteyeblinking:

Nie,po prostu uważam że nie moralne jest takie zachowanie. Ok, już wiemy że Wy dopuszczacue molestowanie waszych żon, córek w pracy, czy propozycje w stylu "nie zwolnię cię jak mi dasz dupy", bo przecież może odmówić i się zwolnić. Dla mnie to naganne i tyle. Ja uważam, że należy niedopuszczac do takich sytuacji by takie propozycje miały miejsce. I tyle.
 
Screenshot_2023-06-02-19-39-47-40_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

:juanlaugh:
 
Ok, już wiemy że Wy dopuszczacue molestowanie waszych żon, córek w pracy, czy propozycje w stylu "nie zwolnię cię jak mi dasz dupy", bo przecież może odmówić i się zwolnić.
No i tyle pisania, dialogu po to żebyś na końcu taki wysryw walnął :matt:

A później się dziwisz, że nikt nie traktuje Cię tu poważnie i nie ma ochoty z Tobą rozmawiać.

Jak grochem o kapustę.
 
No i tyle pisania, dialogu po to żebyś na końcu taki wysryw walnął :matt:

A później się dziwisz, że nikt nie traktuje Cię tu poważnie i nie ma ochoty z Tobą rozmawiać.

Jak grochem o kapustę.


Tutaj świadomie użyłem tego zabiegu.

No bo jeżeli nie uważamy tego za naganne w branży filmowej, to czemu uważamy za naganne w innych branżach? Wiem, że nikt tutaj tego nie toleruje co opisałem. Nikt normalny oczywiście. Lecz mam nadzieję, że skłoni to do dania argumenty, czemu producent filmowy może powiedzieć aktorce "słuchaj, idź dziś do tego i tego pana i się z nim zabaw, albo kończysz karierę w filmie", a właściciel firmy sprzedającej krzesła nie może powiedzieć pracownicy "słuchaj, daj tu i tu dupy, to Cię nie zwolnie, albo nie będę ci bloków kariery w firmie"?
 
Po tym zdaniu nawet dalej nie czytam, bo po co? Poza tym, to nie żaden "zabieg" tylko zwykły wysryw :fjedzia:


Zwykła oczywista prowokacja.

I stary, jesteś hipokryta. W dziale o Ukrainie używali tego, w tym Ninja, notorycznie, odkąd tu jestem. I to nie w celach prowokacji tylko zwyczajnie by zaszczepić kłamstwo na mój temat. Wtedy milczałes. Zresztą, chyba robiłeś już podobnie, że zarzucales mi coś czego nie twierdziłem. Ale nie jestem pewny, coś takiego kojarzę sprzed wielu miesięcy. Więc się nie mędrkuj Panie Ferdek :p


I ja się potrafię do tego przyznać, gdy już to robię. A nie jak te chujki, dalej w zaparte. Może są psychiczni i nie są świadomi co robią?
 
Zwykła oczywista prowokacja.

I stary, jesteś hipokrytom. W dziale o Ukrainie używali tego, w tym Ninja, notorycznie, odkąd tu jestem. I to nie w celach prowokacji tylko zwyczajnie by zaszczepić kłamstwo na mój temat. Wtedy milczałes. Zresztą, chyba robiłeś już podobnie, że zarzucales mi coś czego nie twierdziłem. Ale nie jestem pewny, coś takiego kojarzę sprzed wielu miesięcy. Więc się nie mędrkuj Panie Ferdek :p
Jak zwykle wszystko pomieszałeś :beczka:
 
Nie,po prostu uważam że nie moralne jest takie zachowanie. Ok, już wiemy że Wy dopuszczacue molestowanie waszych żon, córek w pracy, czy propozycje w stylu "nie zwolnię cię jak mi dasz dupy", bo przecież może odmówić i się zwolnić. Dla mnie to naganne i tyle. Ja uważam, że należy niedopuszczac do takich sytuacji by takie propozycje miały miejsce. I tyle.
Gdyby część się nie kurwiła to by takich pytań nie było. Proste.
 
Gdyby część się nie kurwiła to by takich pytań nie było. Proste.


Czekaj. Czyli moge Twoja córkę molestować w pracy, dać jej taką propozycję, bo część kobiet się kurwi?
Ale idźmy chłopskim rozumiem. Gdyby faceci się nie kurwiki to by kurwa nie było.
 
Czekaj. Czyli moge Twoja córkę molestować w pracy, dać jej taką propozycję, bo część kobiet się kurwi?
Ale idźmy chłopskim rozumiem. Gdyby faceci się nie kurwiki to by kurwa nie było.
Ty od razu dostałbyś bombę na ryj.
:roberteyeblinking:
Ode mnie i od niej.

Ciągle zapominasz, że w cywilizowanym świecie, gdzie nie bierze się kobiet siłą, to kobieta "dopuszcza" nie odwrotnie. Gdyby każda odmawiała to i by się takie pytania skończyły, ale duży odsetek kobiet to po prostu kurwy, co pokazuje popularność serwisów typu only fans i dać dla nich dupy obcemu samcowi za przywileje czy pracę, to jak dla ciebie bułkę zjeść Jest popyt na takie zachowania to jest i podaż. Nie udawaj głupszego niż jesteś.
 
Ty od razu dostałbyś bombę na ryj.
:roberteyeblinking:
Ode mnie i od niej.

Ciągle zapominasz, że w cywilizowanym świecie, gdzie nie bierze się kobiet siłą, to kobieta "dopuszcza" nie odwrotnie. Gdyby każda odmawiała to i by się takie pytania skończyły, ale duży odsetek kobiet to po prostu kurwy, co pokazuje popularność serwisów typu only fans i dać dla nich dupy obcemu samcowi za przywileje czy pracę, to jak dla ciebie bułkę zjeść Jest popyt na takie zachowania to jest i podaż. Nie udawaj głupszego niż jesteś.



Nadal nie rozumiem. Czyli można molestować także niewinne kobiety, bo są też kobiety zle?
Więc za co bym dostał w ryj, jeśli to wina twojej córki, że jej dam taką propozycję, bo jest kobietą, a kobiety się kurwia?
 
Nadal nie rozumiem. Czyli można molestować także niewinne kobiety, bo są też kobiety zle?
Więc za co bym dostał w ryj, jeśli to wina twojej córki, że jej dam taką propozycję, bo jest kobietą, a kobiety się kurwia?
Dobrze zrozumiałeś chyba, ze brak ci poczucia humoru. Część druga była jak najbardziej na serio.
Edit: myślisz, że nie widzę co wyprawiają gówniary w wieku 17-20 lat? Co wygadują i o czym rozmawiają?
Bądźmy poważni.
 
Dobrze zrozumiałeś chyba, ze brak ci poczucia humoru. Część druga była jak najbardziej na serio.
Edit: myślisz, że nie widzę co wyprawiają gówniary w wieku 17-20 lat? Co wygadują i o czym rozmawiają?
Bądźmy poważni.


Widzę, ale ja mówię o czyms innym.
 
To przecież napisałem po człowieczemu, że jakby przez następne 3 lata każda, ale absolutnie każda odmówiła, to by się to skończyło, rozumiesz? Ale tak nie będzie, bo kobiety lubią łatwiznę, a dupy dać prościej niż zapracować na coś. U tego typu lachociągów krzty zasad i moralności.


Gdyby przez lata żaden mężczyzna, ale to absolutnie żaden nie przymuszał nigdy kobiety do seksu, to by żadna nie dawała z tego powodu xd


Kurwa, ty jesteś jakimś dzbanem. Mam nadzieję, że nie masz córki jeżeli uważasz ja za kurwę i godna molestowania, przymuszania do seksu za sam fakt bycia kobietą.
 
Gdyby przez lata żaden mężczyzna, ale to absolutnie żaden nie przymuszał nigdy kobiety do seksu, to by żadna nie dawała z tego powodu xd


Kurwa, ty jesteś jakimś dzbanem. Mam nadzieję, że nie masz córki jeżeli uważasz ja za kurwę i godna molestowania, przymuszania do seksu za sam fakt bycia kobietą.
Przygłupia ukraińska pokrako, simpowaty małpiszonie i kobiecy lizusie, powtarzam po raz enty. To się dzieje nie tylko ze względu na zwyrodnienie mężczyzn i ich bezczelność z pozycji władzy a dlatego, że najczęściej takiemu prezesikowi poprzednia sekretarka dupska nadstawiała. Znam takich układów mnóstwo. I się jeden z drugim rozbestwił i zaczął traktować jako element pracy.
Jak chcesz to karać ( bo rozumiem, że o to ci chodzi) jak to udowodnisz, słowo przeciwko słowu? Serio?
Mam nadzieję, że ty nie będziesz miał syna bo wychowasz na typową pizdę.

Jak można przejść z punktu A czyli zdania sobie sprawy jak życie i świat wygląda (czyli, że jest kurestwo na tym świecie i część kobiet jest po prostu próżna i leniwa, nie chce się wysilać by dotrzeć do celu a woli dupska nadstawić i mieć zapłacone)
do punktu B czyli określania własnej córki jako kurwę i godną molestowania, ty bęcwale. Tu chodzi o wychowanie i wpojenie wartości.

sam poszedłeś w inwektywy

Edit: kurwa błagam nie dyskutuj ze mną nadajemy na innych częstotliwościach, o filmach możemy sobie pogadać, o walkach,
ale nie o życiu bo widzę, że nie masz o nim najmniejszego pojęcia.
 
Przygłupia ukraińska pokrako, simpowaty małpiszonie i kobiecy lizusie, powtarzam po raz enty. To się dzieje nie tylko ze względu na zwyrodnienie mężczyzn i ich bezczelność z pozycji władzy a dlatego, że najczęściej takiemu prezesikowi poprzednia sekretarka dupska nadstawiała. Znam takich układów mnóstwo. I się jeden z drugim rozbestwił i zaczął traktować jako element pracy.
Jak chcesz to karać ( bo rozumiem, że o to ci chodzi) jak to udowodnisz, słowo przeciwko słowu? Serio?
Mam nadzieję, że ty nie będziesz miał syna bo wychowasz na typową pizdę.

Jak można przejść z punktu A czyli zdania sobie sprawy jak życie i świat wygląda (czyli, że jest kurestwo na tym świecie i część kobiet jest po prostu próżna i leniwa, nie chce się wysilać by dotrzeć do celu a woli dupska nadstawić i mieć zapłacone)
do punktu B czyli określania własnej córki jako kurwę i godną molestowania, ty bęcwale. Tu chodzi o wychowanie i wpojenie wartości.

sam poszedłeś w inwektywy


Przecież Ty usprawiedliwiasz taką postawę. Twierdzisz, że to kobiety są winne temu, że Ci dyrektorzy tak się zachowują.


Ale sam zauwazyles- piszesz o tym, że sekretarki same go wyrywały by dać mu dupy.
Widzisz, jest różnica miedzy- same chciały dać dupy a były przymuszane pod groźba zwolnień.
Czemu więc nie zatrudni tych które same, z własnej woli chcą dać mu dupy?

Może jeszcze gwałt usprawiedliwiszz?
Biedny dyrektor. Trafił na kobietę które chciała mu dać dupy, więc uznał że każda mu chce dać. Co on, jest debilem, że nie wie iż jeżeli jedna jest prostytutka, to nie oznacza że każda jest? Może miał taka mentalność jak Ty.

Ty jesteś zwykłym śmieciem jeżeli takie gówno usprawiedliwiasz.
Czyli twierdzisz, że jak ma pracownice, która pracuje u niego bez żadnej prostytucji, to on może do niej po pół roku podejść i powiedzieć "daj mi dupy bo Cię zwolnię", i on tu jest usprawiedliwiony, bo kiedyś jakaś sekretarka mu dupy dawała, a ta niewinna dziewczyna nie jest ofiarą?


Kurwa, stary. Pierdol się. Z taką ludzka gnida nie chce mieć nic wspólnego.

Nie. Kobieta której szef powie coś takiego jest ofiarą i takie zjawisko trzeba piętnować. To, że część kobiet się prostytuuje nie sprawia, że ona przestaje być ofiarą.



I tak. Jeżeli uważasz że oni są usprawiedliwieni gdy robią to wobec niewinnych kobiet to jakbyś deklarował że mogą to robić Twojej córce.


Edit. No. Kwestii moralnych nie poruszajmy. Dawno mnie ktoś tak nie wkurwił bym nabrał ochoty w ryj mu dać.
 
Back
Top