Podludzie

Tych, których trzeba ukierunkowywać
Nie było tematu...

1695041973118.jpeg
 
Wcale ten news nie pachnie fejkiem. Legitne jak to że na Nowym Świecie Ukraińcy dokonali mordu.


Czemu nie?
Polacy gwałcą 90 letnie staruszki to czemu murzynek miałby nie zgwałcił dziecka


 
Czemu nie?
Polacy gwałcą 90 letnie staruszki to czemu murzynek miałby nie zgwałcił dziecka


Bo to nie pasuje do euroentuzjastycznej narracji Pana szpagate, w której Szwecja jest pięknym i bezpiecznym krajem gdyż tak mówili w tefałenie.
Bo co złego się może stać jak się wpuści miliony gównoskórych do cywilizacji.
:roberteyeblinking:
 
Kurwa mać, no tak news podany przez mieszkającego w Szwecji Polaka, który regularnie publikuje przedruki z szwedzkich mediów. Ale nie fake bo w Kurwie Wyborczej o tym nie napisali

Regularnie publikuje materiały szkalujące Szwecję
 
Czemu nie?
Polacy gwałcą 90 letnie staruszki to czemu murzynek miałby nie zgwałcił dziecka


Mam nadzieję, że nie napisałeś tego serio i nie wierzysz w to, że murzynek bądź ciapol miał 11 lat.
Tam od lat jest gruba afera, lewacka walko o godność imigrantów polegająca na nie sprawdzaniu im wieku na wjeździe, nie robiąc nawet testu dentystycznego...
Ten "młodzian" mógł mieć z 17 lat.
 
Kurwa mać, no tak news podany przez mieszkającego w Szwecji Polaka, który regularnie publikuje przedruki z szwedzkich mediów. Ale nie fake bo w Kurwie Wyborczej o tym nie napisali
Regularnie publikuje materiały szkalujące Szwecję
Widać chyba tylko szwedka musiała dać dupy w tej Holandii reszta pewnie cisnęła bekę z rudego Polaka. Stąd ten entuzjazm pelikana.
:beczka:
 

Wiele w życiu widziałem ale nie wyobrażam sobie białych dzieci zachowujących się jak ta mała małpa (jedyne co mi na myśl przychodzi to czeczeni).
Ile agresji, ile tych ciosów w przestraszoną kobietę, jaka tam musi być ogromna nienawiść, wpajana od dziecka i rasizm wobec białych ludzi, nie ma innego wytłumaczenia.
To nie jest zwykła grabież, obrobienie żabki co i u nas się zdarza. Coś jak tu,


uciskani murzyni
 
Wiele w życiu widziałem ale nie wyobrażam sobie białych dzieci zachowujących się jak ta mała małpa (jedyne co mi na myśl przychodzi to czeczeni).
Ile agresji, ile tych ciosów w przestraszoną kobietę, jaka tam musi być ogromna nienawiść, wpajana od dziecka i rasizm wobec białych ludzi, nie ma innego wytłumaczenia.
To nie jest zwykła grabież, obrobienie żabki co i u nas się zdarza. Coś jak tu,


uciskani murzyni

Niestety ale w Polsce też w ostatnich czasach było kilka spraw o grupach nastolatków katujących inne dziecko nawet ze skutkiem śmiertelnym. Dla mnie to dzikusy którym należy się wpierdol i dożywocie bo taka patologia jest niereformowalna a widząc takie filmiki w internecie takie gówniarze jeszcze bardziej mają nasrane w łbach bo przecież murzynom wolno to im też, wszyscy do odstrzału.
 
Wiele w życiu widziałem ale nie wyobrażam sobie białych dzieci zachowujących się jak ta mała małpa (jedyne co mi na myśl przychodzi to czeczeni).
Ile agresji, ile tych ciosów w przestraszoną kobietę, jaka tam musi być ogromna nienawiść, wpajana od dziecka i rasizm wobec białych ludzi, nie ma innego wytłumaczenia.
To nie jest zwykła grabież, obrobienie żabki co i u nas się zdarza. Coś jak tu,


uciskani murzyni

to jest inna rasa człowieka, mniej empatyczna, inteligentna i dużo bardziej agresywna; widać to obecnie w całym świecie zachodnim gołym okiem
jedynie co mnie dziwi, to "normalni" ludzie udający, że tego nie ma
 
Back
Top