Podludzie

Mam nadzieje że dostanie cele z odpowiednimi osadzonymi bo takiego śmiecia napewno polubią
1695108849023.jpeg
 

Pewnie jak by ofiarą był biały... a tak jakiś emigrant z Korei i nie było niestety surowego wyroku... Ławnicy moim zdaniem w takich przypadkach to nieporozumienie, bo tu mogą jednak wchodzić kwestie rasowe ofiary i sprawcy przestępstwa.
 
Znam sporo kiboli i większość to fajne chłopaki, ale Ty tylko byś jaźwę otworzył to wpierdol masz z mety. Ich nie wytresujesz.
:beczka:
To Ty nie wiesz, że kibole to przemocowcy? Tacy są agresywni jak zakochany master nakurwiający swojego króliczka w trakcie zlizywania cudzej spermy z jej ryja po zrobieniu przez nią loda innemu gościowi na rozkaz mastera.
 
Skąd wiesz, że to był kibol, a nie zwykła patologia? Bo się zapytał komu kibicuje?


Oczywiście. Kibole są tacy jak resztą społeczeństwa. Nie boją, nie zajmują się przestepczoscia. To robią tylko Ukraińcy :)
A, i kibole to prawdziwi patrioci. Żołnierza wyklętego upamiętnia
 
Zacytowałeś posta użytkownika @BogdanJanusz , w którym jest wklejka z jakąś patologią podpisana kibol i zacząłeś tyradę o kibolach. Kurwę rób sobie z króliczka, ale nie z logiki i nie rżnij głupa.


Ok. Nie wiem czy to kibol. Może Gruzin.
Pisałem o kibolach.


Przykro mi, że poczujesz się urażony jeżeli należysz do tych podludzi.
 
Back
Top