Podludzie

Nic nowego. Kolejne pokolenie walczy z systemem za pieniądze rodziców.

Oni się nie buntują, to są zwykle małpy, którym rzucają banany. Skandują wylansowane nic nie znaczace hasła, bo myślą że są fajni. W przeciwieństwie do nich, *** ***** ich w rzeczywistości, a nie tylko przy dźwiękach cypisa i na marszach Lempart:mjsmile:
A gdybyś ich zapytał czemu jebać to by odpowiedzieli, że pis to literalnie faszyści i mordują kobiety
 
Tak na prawdę każdy bunt to gówno bunt, jeżeli buntujesz się by głosować na odbicie lustrzane PiSu. Tak powiem.
Ogarnij się. Opór przeciwko czemuś to gówno bunt? Z Twojego poprzedniego komentarza, który zacytowałem płynie konkluzja o buntowaniu się tych młodych ludzi z filmika, tak więc raz jeszcze - czy uważasz, że to rzeczywiście jakiś poważny sprzeciw wobec obecnego aparatu władzy?
A to jest niby krytyka tego księdza Michała Misiaka? Zgadzasz się z tym wpisem? Czy po prostu uważasz, że ktoś w taki sposób konstruujący swój pogląd na tę sprawę powinien wylądować w cohońskich podludziach?
 
Jak ich wrzucą trochę do nas to szybko będą spierdalać w podskokach do Niemiec.
:beczka:
Zależy, już były filmiki gdzie jeden czeczen składał kilku naszych cwaniaczków.

Zresztą niedługo pewnie się o tym przekonamy jak będą się u nas czuć
 
W sensie filmik po jakiejś imprezie, paradzie?
Widać, że to jest knajpa ze stolikami na zewnątrz. Najpiękniejsze w tym jest ujęcie dużego pojemnika, który chyba jest niemal pusty, a z pewnością niepełny... syf straszny i widać, że raczej sensu nie ma, by ustawiać tam kosze na śmieci, bo chyba nie chcą z nich korzystać.

W Umaniu jest dość liczna społeczność żydowska, a tutaj mamy chyba urywek efektu jednej z pielgrzymek (odwiedzają grób rabina Nachmana z Bresłowa przy okazji święta Rosz ha-Szana). Rok w rok dziesiątki tysięcy żydów odwiedzają to miejsce, choć rok temu przybyło ich tylko 10 tysięcy z wiadomych względów.
 
gorzej będzie gdy już dojdzie do wymiany pokoleń
...ale że masz coś do sześćdziesięciokilowych pedałów w rurkach?
Ludzie ogólnie są w większości upośledzeni ruchowo i fizycznie. Dziś byłem na szkolnej wycieczce rowerowej i chyba byłem najstarszym ojcem w grupie. Przejechałem ze znudzoną miną te 12km i uwierz mi że większość z starych to potencjalni zawałowcy ok czterdziestki. Zjebani byli jak po etapie tour dr france.
Wuefista z nadwagą oddychał rękawami po niezbyt stromym podjeździe. Sam nic nie ćwiczę tylko zapierdalam w warsztacie a rower to tak raz na tydzień.
LPC kurła
Jeszcze dodam że też mało nie ważę i miałem 14 kg córkę na bagażniku .
 
...ale że masz coś do sześćdziesięciokilowych pedałów w rurkach?
Ludzie ogólnie są w większości upośledzeni ruchowo i fizycznie. Dziś byłem na szkolnej wycieczce rowerowej i chyba byłem najstarszym ojcem w grupie. Przejechałem ze znudzoną miną te 12km i uwierz mi że większość z starych to potencjalni zawałowcy ok czterdziestki. Zjebani byli jak po etapie tour dr france.
Wuefista z nadwagą oddychał rękawami po niezbyt stromym podjeździe. Sam nic nie ćwiczę tylko zapierdalam w warsztacie a rower to tak raz na tydzień.
LPC kurła
Jeszcze dodam że też mało nie ważę i miałem 14 kg córkę na bagażniku .
Wielkie chłopisko?
:roberteyeblinking:
:pudzianfap:
 
Wolałabyś żeby rybopodobny brał Twoją córkę czy wakandyjczyk?
Wiesz co tak o tym sobie myślę cały wieczór. Piję piwo i myślę, nie mogę przestać. Więc doszedłem do wniosku, że jako odpowiedzialny biały człowiek, patrzę na sprawę pod kątem konsekwencji. Konsekwencją seksu może być ciąża, może być również choroba weneryczna co po Halibucie jest wielce prawdopodobne, ale myśląc w ten sposób zadałem sobie pytanie co wtedy?

Po Murzynie to wiadomo: on by uciekł, więc problem Murzyna z głowy. Dziecko miałoby te czarne geny więc i te kocie ruchy, do tego moje wychowanie na Rambo i mogłoby coś z niego być użytecznego w domu.


Natomiast po Halibucie to ja pierdolę, kurwa, nawet nie chcę o tym myśleć i sobie tego wyobrażać!
giphy.gif
 
Wiesz co tak o tym sobie myślę cały wieczór. Piję piwo i myślę, nie mogę przestać. Więc doszedłem do wniosku, że jako odpowiedzialny biały człowiek, patrzę na sprawę pod kątem konsekwencji. Konsekwencją seksu może być ciąża, może być również choroba weneryczna co po Halibucie jest wielce prawdopodobne, ale myśląc w ten sposób zadałem sobie pytanie co wtedy?

Po Murzynie to wiadomo: on by uciekł, więc problem Murzyna z głowy. Dziecko miałoby te czarne geny więc i te kocie ruchy, do tego moje wychowanie na Rambo i mogłoby coś z niego być użytecznego w domu.


Natomiast po Halibucie to ja pierdolę, kurwa, nawet nie chcę o tym myśleć i sobie tego wyobrażać!
giphy.gif
Ja jebie. Ale ciężkie fazy łapiesz po alkoholu.
 
Back
Top