Podludzie

Screenshot_2023-09-13-12-27-47-857_com.facebook.lite.jpg
 
Ty już jesteś z pokolenia pizd, nie musiałeś nosić meldunków przed kulami, pewnie nawet Cię nauczyciele nie napierdalali.


Poza tym im nie był potrzebny psycholog bo nie dożyli 10 urodzin xd
My jesteśmy z pokolenia pośredniego. Mnie wychowali Ci którzy przeżyli tamte czasy dlatego będę się śmiał z pokolenia pizd wymyślających problemy z dupy.
 
My jesteśmy z pokolenia pośredniego. Mnie wychowali Ci którzy przeżyli tamte czasy dlatego będę się śmiał z pokolenia pizd wymyślających problemy z dupy.


Wtedy po prostu problemy się bagatelizowalo i tlamsilo w sobie, by wyłączało w wieku dorosłym.
 
A co jest śmiesznego w tym, że nie dożyli 10 urodzin?
Jak Twoje dziecko umrze (chociaż obyś się nie rozmnożył bo na tym świecie głupich już jest wielu) przed 10 urodzinami to też napiszesz "dziecko mi umarło xd"? Żenujący podludzki wpis.


Czy wy nie umiecie czytać ze zrozumieniem?

Najlepsze, że lajkuja to ludzie którzy cisnęli bekę z Wołynia, wideł i zabijania dzieci na Wołyniu.


Nie wiem czemu uznaliscie, że śmieje się z śmierci tych dzieci. Śmieje się z pieprzenia, że było wtedy dla nich lepiej i nie potrzebowały psychologa. Ogarnijcue się.
 
Nie wiem czemu uznaliscie, że śmieje się z śmierci tych dzieci. Śmieje się z pieprzenia, że było wtedy dla nich lepiej i nie potrzebowały psychologa. Ogarnijcue się.
"Poza tym im nie był potrzebny psycholog bo nie dożyli 10 urodzin xd"

To Ty napisałeś "xd" na końcu tego zdania. Wystarczyło tego nie pisać i nie było by tematu.
 
"Poza tym im nie był potrzebny psycholog bo nie dożyli 10 urodzin xd"

To Ty napisałeś "xd" na końcu tego zdania. Wystarczyło tego nie pisać i nie było by tematu.


Xd było podsmiechujka z mentalu autorki tego komentarza, nie samej śmierci dzieci.
 
Back
Top