Podludzie

Klasyka. Najwiekszymi kutwami byli zydzi mordujacy i pakujacy do obozow wlasnych braci oraz ukry. Dwa narody wybrane.


I polacy tez za 3...2...1...


Przecież wiesz, że z tymi Żydami to nie prawda, i było to już wyjaśnione z @ninja. Ale szanuję za prowokacje
 
Sa jakies zrodla historyczne mowiace o tym ze nie bylo zydow w obozach? :benny: to bylby przelom


Nie. Jest zdrowy rozsądek który mówi, że Żydzi nie było w trakcie wojny gorsi od Polaków pod żadnym względem, i byli położeni w sytuacji dużo bardziej ekstremalnej niż Polacy. Nie wiem skąd teza że to z Ukraińcami najgorsza nacja w trakcie wojny. Bo polski kapo mordujący Polaka w obozie był lepszy, niż Żyd mordujący Żyda? Bo polski policjant przyczyniający się do śmierci rodaków był lepszy niż Żydowski? Dlaczego? Dlatego, że Polacy nie mieli się tak przejebane, a Żydzi byli w dużo bardziej ekstremalnej sytuacji, więc u nich takie zachowania są gorsze? Chyba odwrotnie. Chyba bardziej usprawiedliwiony jest ten, kto miał tak pewne szansę na śmierć jak Polak na przeżycie
 
Nie. Jest zdrowy rozsądek który mówi
A zdrowy rozsadek, tez go lubie.

Chyba bardziej usprawiedliwiony jest ten, kto miał tak pewne szansę na śmierć jak Polak na przeżycie
polacy tez w ciagu dokladnie 10 min.
Dobrze poszlo ale do rekordu daleko.


Skad teza ze ukraincy to najgorsza nacja w czasie wojny? Trzeba poczytac i sie dowiemy. Pogodzic sie z faktami zamiast wiecznie usprawiedliwiac.

Swolocz ze wschodu byla niestety najgorsza i najbrutalniejsza.
 
A zdrowy rozsadek, tez go lubie.


polacy tez w ciagu dokladnie 10 min.
Dobrze poszlo ale do rekordu daleko.


Skad teza ze ukraincy to najgorsza nacja w czasie wojny? Trzeba poczytac i sie dowiemy. Pogodzic sie z faktami zamiast wiecznie usprawiedliwiac wszystkich dookola z empatia dziecka ktore jeszcze nie poznalo przemocy.

Swolocz ze wschodu byla niestety najgorsza i najbrutalniejsza.

Tak to opisałeś jakby Żydzi i Ukraińcy byli najgorszymi narodami w trakcie wojny.
Ja uważam inaczej, na pewno w przypadku Żydów, bo wtedy by wychodziło, że Polacy byli jeszcze gorsi.
Ale rozumiem że miałeś na myśli tylko te policję Żydowska. Cóż, nadal uważam że równie zła była polską policja, polscy kapo. Nawet gorsi, bo polski policjant nie szedł tam by mieć cień szansy na przeżycie, jak Żydowski w późniejszym okresie gdy wiedzieli żydzi że nie mają szans na przeżycie.
 
P
Nie. Jest zdrowy rozsądek który mówi, że Żydzi nie było w trakcie wojny gorsi od Polaków pod żadnym względem, i byli położeni w sytuacji dużo bardziej ekstremalnej niż Polacy. Nie wiem skąd teza że to z Ukraińcami najgorsza nacja w trakcie wojny. Bo polski kapo mordujący Polaka w obozie był lepszy, niż Żyd mordujący Żyda? Bo polski policjant przyczyniający się do śmierci rodaków był lepszy niż Żydowski? Dlaczego? Dlatego, że Polacy nie mieli się tak przejebane, a Żydzi byli w dużo bardziej ekstremalnej sytuacji, więc u nich takie zachowania są gorsze? Chyba odwrotnie. Chyba bardziej usprawiedliwiony jest ten, kto miał tak pewne szansę na śmierć jak Polak na przeżycie
Powiedz to moim dziakom, którzy mieli wczasy w obozach. Na tym się wstrzymam, bo obiecałem sobie Cię nie rezać.

Notabene dziadka w ostatniej chwili uratował Niemiecki oficer...przed Żydem i wukraińcem. Wspaniali ludzie, wspaniale narody.
 
Mam apkę Onetu w telu bo w sumie najszybciej informują i powiadomieniami i dostałem fajne teraz: "Raport NIK nie pozostawia złudzeń. Rząd narażał Polaków w pandemii". Wreszcie im się dobrał Banaś do dupy za lockdowny... z drugiej by zapłacili za to co się odpierdalało wtedy to muszą przegrać wybory.
 
P

Powiedz to moim dziakom, którzy mieli wczasy w obozach. Na tym się wstrzymam, bo obiecałem sobie Cię nie rezać.

Notabene dziadka w ostatniej chwili uratował Niemiecki oficer...przed Żydem i wukraińcem. Wspaniali ludzie, wspaniale narody.


Ale co to ma do rzeczy?

Obojętnie co spotkało Twoich dziadkow- nie może to mieć merytorycznego wpływu na dyskusję. Żydzi też mieli dziadków w obozach, większą część która mogła by mieć nie ma, bo nie istnieje gdyż większość Żydów z Polski wymordowano.
Czyli to, że mieli dziadków Ci Żydzi ma być argumentem, że mam rację, a że Ty masz, ma być argumentem że nie mam?
 
Mam apkę Onetu w telu bo w sumie najszybciej informują i powiadomieniami i dostałem fajne teraz: "Raport NIK nie pozostawia złudzeń. Rząd narażał Polaków w pandemii". Wreszcie im się dobrał Banaś do dupy za lockdowny... z drugiej by zapłacili za to co się odpierdalało wtedy to muszą przegrać wybory.
Przeciez to my zaplacimy co najwyzej :awesome:
 
Ale co to ma do rzeczy?

Obojętnie co spotkało Twoich dziadkow- nie może to mieć merytorycznego wpływu na dyskusję. Żydzi też mieli dziadków w obozach, większą część która mogła by mieć nie ma, bo nie istnieje gdyż większość Żydów z Polski wymordowano.
Czyli to, że mieli dziadków Ci Żydzi ma być argumentem, że mam rację, a że Ty masz, ma być argumentem że nie mam?
Oczywiście że ma wpływ. Zawsze żądasz dowodów, a jak kolejny jak nie setny raz dostajesz pod nos to obracasz temat do góry dupą. I tak do usrania.
 
Oczywiście że ma wpływ. Zawsze żądasz dowodów, a jak kolejny jak nie setny raz dostajesz pod nos to obracasz temat do góry dupą. I tak do usrania.


Ale na co dowód mogą dać w tej dyskusji indywidualne doświadczenia Twoich dziadków? Na to, że Żydzi byli gorsi, że polscy kapo gdy zabijali, byli bardziej usprawiedliwieni, że granatowa policja była ok i zmuszano policjantów granatowych by tam byli i robili co robili?
 
Tak to opisałeś jakby Żydzi i Ukraińcy byli najgorszymi narodami w trakcie wojny.
No ukraincow i ruskich to spokojnie mozna zaliczyc do tych najgorszych. Plus japoncow oraz zydow.

Zydow przede wszystkim nie za to ze tworzyli kapo, i rozne inne rzeczy tylko za to ze jak nikt inny nie dorobili sie na swoich braciach. Nie wspominajac juz o zydach w bezpiecie co bylo pięknym podziekowaniem dla swoich braci jak i dla polakow za walke z okupantem.

No i na koniec wykreowanie ich jako jedynych pokrzywdzonych i jedynych ktorzy non stop moga odwolywac sie do tamtych czasow kiedy zajdzie taka potrzeba
 
No ukraincow i ruskich to spokojnie mozna zaliczyc do tych najgorszych. Plus japoncow oraz zydow.

Zydow przede wszystkim nie za to ze tworzyli kapo, i rozne inne rzeczy tylko za to ze jak nikt inny nie dorobili sie na swoich braciach. Nie wspominajac juz o zydach w bezpiecie co bylo pięknym podziekowaniem dla swoich braci jak i dla polakow za walke z okupantem.

No i na koniec wykreowanie ich jako jedynych pokrzywdzonych i jedynych ktorzy non stop moga odwolywac sie do tamtych czasow kiedy zajdzie taka potrzeba


Czyli nie masz na myśli Żydow Polsce, ale wielką polityke i propagandę władzy żydowskiej w USA czy Izraelu.
 
Oczywiście że ma wpływ. Zawsze żądasz dowodów, a jak kolejny jak nie setny raz dostajesz pod nos to obracasz temat do góry dupą. I tak do usrania.
Wy go dalej karmicie? Ja pierdolę, po minucie już zaatakował, to nie jest normalne. Wrzućcie w ignora, przecież to widać, że to choroba, a nie racjonalnie myślący człowiek. Jak zaczniecie ignorować to on w końcu pójdzie na terapię, bo bez uwagi tacy ludzie się duszą, a terapeuta zawsze wysłucha :suchykarol:
 
Komentarze nadają się tutaj

1694461885386.jpg


1694461888585.jpg


1694461891763.jpg


1694461894658.jpg
 
Ale to są kurwy w tym onecie. Chuj tam, że na obecną chwilę historycy nie mają podstaw, by stwierdzić, że Leś ich wydał, jest to prawdopodobne jednak brakuje źródeł... a na dodatek jego dziadkowie przybyli do nas z Ukrainy i sam Leś za Ukraińca był uważany.
Czyli nie Leś, a Lesz(y)... :eddieconspiracy:
 
odezwał się kurwa w narzeczu wiedźmińskim, nick też pewnie zobowiązuje ;)
Jak weźmiesz pod uwagę to, co typ odjebał, to nawiązanie do pochodzenia nazwiska nie powinno dziwić tak inteligentnego typa, jak ty :suchykarol:

A nick od konopi, nadany mi jakieś 25 lat temu :jjsmile:

Ćwierć wieku... Kurde no.
 
Back
Top