Podludzie

Nie no Kurski na równi - Miszczak nie tykał programów informacyjnych; Kurski zrobił polską wersję Russia Today jeśli idzie o TVP Info zmieszanej z telewizją koreańską; dlatego dla mnie są równi.
zastanawiałem się nad tym.
Problem jest taki że TVP jest kiczowate i przez to mniej wiarygodne.
Stare porównanie, że jeśli ekipa TVN i TVP dostałaby zadanie aby wymordować całe miasto to ekipa TVP wzięłaby karabiny maszynowe, a TVN sprzedałby zatruta wodę mineralną

Proponuję nie wierzyć każdemu atencyjnu idiocie z Twittera. Kostka leży zdemontowana w Poznaniu.
Warszawa, Poznań, Wrocław i Gdańsk to samorządowy kwadrat spierdolenia umysłowego: cieszę sie, że ci ludzie nie są w Sejmie, już wole tych przygłupów posłów jak Suski i Szczerba niż taką bandyterkę :siuu:
 
zastanawiałem się nad tym.
Problem jest taki że TVP jest kiczowate i przez to mniej wiarygodne.
Stare porównanie, że jeśli ekipa TVN i TVP dostałaby zadanie aby wymordować całe miasto to ekipa TVP wzięłaby karabiny maszynowe, a TVN sprzedałby zatruta wodę mineralną


Warszawa, Poznań, Wrocław i Gdańsk to samorządowy kwadrat spierdolenia umysłowego: cieszę sie, że ci ludzie nie są w Sejmie, już wole tych przygłupów posłów jak Suski i Szczerba niż taką bandyterkę :siuu:
Wiesz że oni chcą w tv wyglądać na przygłupów bo takim się więcej wybacza? Obracają milionami i manipulują ludźmi żeby nikt ich nie mógł ruszyć. Żeby utrzymać się w siatce takich powiązań nie możesz być głupi. Robią wtopy które widzimy ale ciekawe ile śliskich zadań wykonali poza naszymi oczami że mimo wszystko ciągle są na topie. Nie nazwałbym ich przygłupami. Prędzej cynicznymi mendami.
Jest możliwość że są mierni ale wierni ale myślę że to by się skończyło na niszowych stanowiskach
 
:wow:O kurwa, nie wiedziałem! Dzięki wysokie kurwy za uświadomienie.
Screenshot_20230809-155629_Facebook.jpg
 
Back
Top