Podludzie

Gdybym był szefem maka, poszedłbym dalej i pozwoli użyć pistoletu w celu eliminacji takiego bydła, nawet bym wyposażył pracowników w odpowiedni kaliber
:tiphatb:
Gdybym został premierem to bym namówił influencerów na wielką akcję o niemieckich obozach zagłady płatną po promocji, po czym wziął te wszystkie królowe i królów życia, z 200 najbardziej znanych polskich influencerów i zaprosił na "prysznic" w Auschwitz umieszczając w środku kamerę.
 

Nie no Wiejski jest upośledzony umysłowo więc jego powinno się zamknąć w psychiatryku akurat, poza tym hello Wilno do 1945 miało więcej z Polską wspólnego niż reszta Litwy to akurat fakt i do dziś ślady polskości mimo starań Litwinów łatwo znaleźć.
 

Nie można wrzucić twita z tym zdjęciem, bo go nie pokazuje :o o:
F3mZ4PcXoAA9mRQ.jpg
 

To jest pięknę jak antykapitaliści korzystają z tego co jest podstawową wadą kapitalizmu: zarabianie na demoralizacji i przemocy wobec innych.
Pobiła mniejsza dziewczynę od siebie a druga to zachowywała się jakby była pierdolnięta i naćpana jednocześnie, ale jest przeciwko przemocy....


o dziwo, mdDonald z rigczem

Przypomnijmy. To nie jest tak, że TVN czy ta stacja córka TTV wzieły do programu Królowe Życia osobę, która była sławna.
TVN wypromował patologie.
Mocniej: jestem ciekawy, czy bohaterzy tego programu nie płacą za to, że są w tym programie.
Parę razy to obejrzałem: przecież tam są degeneraci, januszeria i patola, flexująca się kasą w kiczowaty sposób...

W ogóle to jaki TVN ma PR, że ta rodzinna stacji pomimo tylu bulwersujących rzeczy od tych zakupów teleMango, telegry aż po te programy o gangsterach, te "urodziny Hitlera" bez posiadania całego materiału a nie tylko zmontowanego (bo "prawo nie zmusza nas to posiadania surówki materiału") takiej skali demoralizacji już nie mówiąc o pracownikach łamiących prawo jak Kraśko i....
.... mimo wszystko oni są jeszcze traktowani poważnie...

Kontrowersyjnie: myślę, że dałoby się rozrysować że TVN jest dużo bardziej szkodliwy dla emerytów niż nawet TV Trwam

EDIT: a talent show TVNu od Mam Talent do Top Model to też kuźwa stan umysłu.
Wcale nie zdziwie się jak TVN zacznie wypuszczać teleturnieje w japońskim stylu
 
W ogóle to jaki TVN ma PR, że ta rodzinna stacji pomimo tylu bulwersujących rzeczy od tych zakupów teleMango, telegry aż po te programy o gangsterach, te "urodziny Hitlera" bez posiadania całego materiału a nie tylko zmontowanego (bo "prawo nie zmusza nas to posiadania surówki materiału") takiej skali demoralizacji już nie mówiąc o pracownikach łamiących prawo jak Kraśko i....
TVN wiele tego chłamu z anteny teraz wyrzuca - te wszystkie królowe itp., to pomysły Miszczaka - ogółem skurwiel jest dla mnie jedną z najgorszych postaci polskiej telewizji ostatnich 25 lat. Teraz nawet w Polsacie odpierdala cuda, jak wywalenie Katarzyny Dowbor z "Nasz nowy dom" bo jest "za stara i za mało ekspresyjna" więc zastąpił ją zjebaną Romanowską która non stop umie drzeć ryja i opowiadać debilne żarty - dla niewiedzących laska najbardziej znana z roli Joli w Ranczu.
 
TVN wiele tego chłamu z anteny teraz wyrzuca - te wszystkie królowe itp., to pomysły Miszczaka - ogółem skurwiel jest dla mnie jedną z najgorszych postaci polskiej telewizji ostatnich 25 lat. Teraz nawet w Polsacie odpierdala cuda, jak wywalenie Katarzyny Dowbor z "Nasz nowy dom" bo jest "za stara i za mało ekspresyjna" więc zastąpił ją zjebaną Romanowską która non stop umie drzeć ryja i opowiadać debilne żarty - dla niewiedzących laska najbardziej znana z roli Joli w Ranczu.
a życzę mu aby skończył z aferą metoo
wyjątkowy szkodnik społeczny. Już nawet do Kurkskiego mam więcej szacunku, chociaż może po prostu Kurski nie jest takim szkodnikiem przez ograniczenia intelektualne
1692170655646.png

Najgorsze, że chłop naprawde kiedyś dobry program Cela o tych Polakach, którzy myśleli, że jedna podróż z narkotykami z Ameryki Połud. sprawi, że będą bogaci i skończyli w jakimś gównianym latynowskim więzieniu.
Fajne było jak ci Polacy opowiadali jakby Policja wszystko o nich wiedziała. Oni przeszukiwali: po prostu znajdowali te narkotyki tak jakby ktoś im wcześniej o tym powiedział gdzie są.
Miedzynarodowa współpraca przestępców z Policją kosztem płotek xD

EDIT: a sprawa TVN Szulim vs Doda też była dobra. To pachniało wręcz znęcaniem się nad człowiekiem
 
Back
Top