Podludzie

Mam kolegę który poszedł z inną a na poprzednią żonę płaci alimenty choć nie mieli dzieci. Mówię o zdrowych młodych ludziach po 27 lat gdzie on miał firmę przed małżeństwem a ona gówno. Pomimo że teraz ma drugą żonę o której było na wstępie i dziecko to i tak na tą pierwszą placi alimenty. Żeby było śmieszniej to były mąż drugiej żony żyje teraz z byłą pierwsza żoną rzeczonego alimento płatnika za jego własne ciężko zarobione pieniądze. Młodym polecam dobrze się zastanowić gdzie się huja wtyka bo konsekwencje mogą być na całe życie, a prawo zawsze staje po stronie ciężko doświadczonej kobiety.
Mało tego przed rozwodem on się dał zaszantażować i wypłacił jej na gębę "odprawę" a ona cyk pozew o alimenty na podstawie "obniżenia materialnego poziomu życia". Tzn ona zarabiała np 2 a on 4 to na pół jest po trzy i trzeba takiej dopłacać po 1000 do usranej śmierci jak jest wystarczająco cwana.
Ja rozwodziłem się rok wcześniej i ograłem moja próbującą być cwaną byłą praktycznie do zera. Nawet z samochodu który kupiłem podczas trwania małżeństwa nie dostała ani złotówki. Auto zbudowane za worki pieniędzy "szczęśliwie uległo wypadkowi" w okresie przed rozwodem i zostało rozmontowane na części i zezłomowane.
Kolega nie chcial słuchać moich rad w sprawie "wycofania wszelkich ruchomości" przed rozwodem i niestety płaci już wiele lat na nieroba.
 

to właśnie bezpieczne budownictwo socjalne o czym mówi Zandberg.
Bogatsi niemieccy emeryci mają osiedla senioralne w Grecji, Turcji, biedniejsi w Polsce i jeżdżą grupowo po świecie.
Ci którzy mają mieszkanie socjalne na starość skończą w 20 m2 kawalerce :korwinlaugh:

Wiesz że oni chcą w tv wyglądać na przygłupów bo takim się więcej wybacza? Obracają milionami i manipulują ludźmi żeby nikt ich nie mógł ruszyć. Żeby utrzymać się w siatce takich powiązań nie możesz być głupi. Robią wtopy które widzimy ale ciekawe ile śliskich zadań wykonali poza naszymi oczami że mimo wszystko ciągle są na topie. Nie nazwałbym ich przygłupami. Prędzej cynicznymi mendami.
Jest możliwość że są mierni ale wierni ale myślę że to by się skończyło na niszowych stanowiskach
hm i tak i nie.
Oczywiście Kaczyński i Tusk usuną z partii każdego kogo podejrzewają, że jest bystrzejszy i sprytniejszy od nich. Inni wodzowie od Konfederacji to Lewicy też mają takie chęci ale nie mają narzędzi.

Tylko patrząc np. na PiS to jeśli ktoś zaczynał z Kaczyńskim i był mu wierny przez lata to zostaje nagradzany. A kto wyżej chciał podskoczyć jak Dorn "trzeci bliźniak" to kończył na śmietniku polityki.
Tutaj nawet fajnie zostąło to przedstawione:

A młodsi wchodzą z polecenia starszych, albo już wprost dzieci starszych polityków na listach partii
 


Zrzut ekranu z 2023-08-18 11-13-05.jpg
 
Back
Top