Podludzie

Jak jakiś student zrobił grę antykomor to go ścigali za znieważenie prezydenta. Leszek Bubel wydał książkę-raport o kwachu starym i jakoś nie odważył się olek go po sądach targać.

No niby tak ale z drugiej strony, żaden polityk opozycji nic na ten temat nigdy nie mówił, raczej by z tego różni krzykacze korzystali. Ten Bubel to też nie jakiś studenciak, może książka jest tak napisana, że da się to jakoś prawniczo obronić. Nie wiem, nie czytałem.
 
To nie ma znaczenia kim był ojciec Kwaśniewskiego. Mi wystarczy, że wiem kim jest Kwaśniewski :boystop:
YmvY6mJdm0NOjg48RfROuvutFr3hyvoh.jpeg
 
Jak jakiś student zrobił grę antykomor to go ścigali za znieważenie prezydenta. Leszek Bubel wydał książkę-raport o kwachu starym i jakoś nie odważył się olek go po sądach targać.

Jak jest coś na rzeczy to zazwyczaj tylko próby dyskredytowania lub wyśmiania a w ostateczności seryjny samobójca.
 
To jest w ogóle fenomen, że przez tyle lat nikt głośno nie mówi o żydach, którzy pozmieniali nazwiska na polskie i kreują się na Polaków. Mamy tego pełno w wojsku, rządowych agencjach oraz polityce jak choćby Balcerowicz, HGW, Kaczyński, Michnik, Macierewicz itd.
Akurat i tych to wiadomo od lat 90
 
Akurat i tych to wiadomo od lat 90
Wiadomo, ale żadna partia chcąca wziąć udział w nowym rozdaniu otwarcie o tym nie mówi. Świadomość społeczeństwa w tym temacie nadal jest znikoma, bo ani w szkołach tego nie uczą, ani w telewizji nikt o tym nie wspomina, a mało komu chce się wertować neta. I teraz w świecie podcastów, materiałów w necie i nieskończonej ilości blogów nikt o tym się nawet nie zająknie. Pytanie brzmi, dlaczego?
 
Ale to nie moja logika tylko vitasa. On twierdzi, że Kalinkę gdy śpiewasz to jako pieśń UPA, bo śpiewali ja UPA.
Więc używając jego logiki wychodzi to co napisałem.
Bo to jest pieśń UPA. Proste. Tylko trzeba znać historie.
A hymn Polski jest hymnem napisanym gdy Polska była pod zaborami obcych mocarstw przez legiony we Włoszech. Ukraina to sztuczny twór powstały w XX-leciu międzywojennym, a państwo tam było i owszem wcześniej, ale Sowieci przegnali wraz z Polakami wcześniej stamtąd Rusinów czyli właścicieli tych ziem, lub po prostu poczuli się oni Polakami. Potem zaś nagle po rewolucji pojawił się nieistniejący wcześniej naród Ukraińcy...
 
Back
Top