Podludzie

Teraz to podporządkowujemy się z wyboru. Trochę UE trochę USA trochę na ekonomicznym pasku Szwabów. Niestety to smutne ale taki kraik jak Polska sam gówno znaczy.
Ruletka historii. Jeszcze 2 wieki temu Niemiec nie było. Gdybyśmy to inaczej rozegrali 500 lat temu to pewnie nigdy by nie powstały.
 
To fakt. Do pewnego momentu nieźle nam szło, także militarnie, ale później dziwne zależności, utrata niepodległości i rozbiory, chwila wolnosci po pierwszej wojnie a później znowu kanał.
A za kilkaset lat świat będzie wyglądał tak, że nie będą potrafili uwierzyć jak to było na początku 21 wieku
 
To fakt. Do pewnego momentu nieźle nam szło, także militarnie, ale później dziwne zależności, utrata niepodległości i rozbiory, chwila wolnosci po pierwszej wojnie a później znowu kanał.


Sami to zaczęliśmy pierdolić demokracja szlachecka, liberum vetem. Siły i energie, zasoby marnowaliśmy nie w naszych interesach ale cudzych. Pal licho jak np była to Litwa, bo można było wmawiać, że to nasz interes. Ale jeszcze przed gównem demokracji szlacheckiej jakiś królerzyna potrafił iść się za Węgry np napierdalac i jeszcze tam dać się zabić
 
To nie na znaczenia, jak powstało w obecnych granicach. My obecnych też sobie nie wywalczyliśmy, ustali granicę Ruscy w 45 a później robiliśmy nieznaczne korekty za ich przyzwoleniem.



To nie istotne. Obojętnie z której strony nie spojrzeć- jest to państwo. Spełnia wszystkie możliwe definicje państwa.

Czy ja piszę z Zeleznareka lub Vitasem? Podobny poziom.
Po pierwsze, nie porównuj mnie do żelaznej pizdy. Skoro uważasz, że ja prezentuje jego poziom to jaki Ty prezentujesz? Jesteś ksenofobem. Ktoś kto ma inne zdanie niz twoje to od razu jest żelazną dziwką.
 
Za to bym najchętniej zsyłał do kopalni bez możliwości wyjścia. Kurwa nawet Halibut tak nie pierdoli od rzeczy. Mi starczą opowieści mojej babci która miała wtedy 6 lat i prababcia która przez ostatnie 15 lat swojego życia (a dożyła 97 lat) co noc budziła się z krzykiem, a pod koniec miała zwidy, że to się dzieje teraz i której ukraińskie zwierzęta zamordowały brata wraz z całą jej rodziną. Prabcia dzięki (bo byli też dobrzy Ukraińcy) pomocy sąsiadów i to ukraińskich którzy ryzykowali życiem wraz z kilkoma polskimi rodzinami zdołała uciec na lewych dokumentach
 
Za to bym najchętniej zsyłał do kopalni bez możliwości wyjścia. Kurwa nawet Halibut tak nie pierdoli od rzeczy. Mi starczą opowieści mojej babci która miała wtedy 6 lat i prababcia która przez ostatnie 15 lat swojego życia (a dożyła 97 lat) co noc budziła się z krzykiem, a pod koniec miała zwidy, że to się dzieje teraz i której ukraińskie zwierzęta zamordowały brata wraz z całą jej rodziną. Prabcia dzięki (bo byli też dobrzy Ukraińcy) pomocy sąsiadów i to ukraińskich którzy ryzykowali życiem wraz z kilkoma polskimi rodzinami zdołała uciec na lewych dokumentach



Ja nigdy nie usprawiedliwialem
Wołynia więc wypraszam sobie.
 
W Polsce bylby lincz. I to niezalznie od wieku, płci, zawodu. Po prostu kazdy by zajebal. Moher, prawnik, narodowiec, budowalniec, ukrainiec, nauczyciel. No moze po za lewakiem.
Dlatego pomimo tego ogólnego kurestwa, złodziejstwa i niesprawiedliwości, nigdzie się stąd nie ruszam, a ciekawych ofert wyjazdu w kierunku "postępowego zachodu" miałem już kilka.
 
:stevecarell::siara:

Screenshot_20230521-111337_Facebook.jpg
 
Back
Top