Podludzie

Jacyś chętni? Kto tu jeszcze młody kawaler?

1684391332215.png
 
Złóżmy go w ofierze na transołtarzu poprawności politycznej (z cyklu: "cancel culture at its finest").

tumblr_ps6kdtCsEE1u2hpmgo2_400.gifv


FwWfFRTXoBMRDMh


8baaf850508a251a59e9949c53c211a5b2a83915.gifv


View attachment 66476

tumblr_pibt7os4Uw1ua45zn_400.gif


FwU46vLWAAQRdEn


tumblr_nh3guiLwrd1rcnqeto4_400.gif







117445117_3437488566284599_6811888591655688474_n.jpg
122433650_3672451632788290_7112204540942143511_n.jpg
148233207_3966956266671157_1342449577226570878_n.jpg


Agent-Smith-Evil-Laugh.gif
Renata Kim jest niezła: ciągle zmieniała redakcję aby pracować z z Lisem a później cyk: jestem ofiarą Lisa.

BTW ja czekam, kiedy Wojewódzkiego wyjebią ze stacji. Facet tak mówi jaka ta Polska jest zacofana. Kurcze chłop za rasistowską akcje byłby na zachodzie a w USA szczególnie spalony w zawodzie- myślę, że gdyby była nakręcona akcją w mediach społecznościowych to przyjechałby oficer poprawnościpolitycznej z USA od Discovery i zrobił gigantyczne czystki (czasami słusznie)...
BTW ojciec nagłaśniający sprawę zaburzeń psychicznych swojego dziecka: jest powód dla którego wymyślono tajemnice lekarską....
 
Renata Kim jest niezła: ciągle zmieniała redakcję aby pracować z z Lisem a później cyk: jestem ofiarą Lisa.

BTW ja czekam, kiedy Wojewódzkiego wyjebią ze stacji. Facet tak mówi jaka ta Polska jest zacofana. Kurcze chłop za rasistowską akcje byłby na zachodzie a w USA szczególnie spalony w zawodzie- myślę, że gdyby była nakręcona akcją w mediach społecznościowych to przyjechałby oficer poprawnościpolitycznej z USA od Discovery i zrobił gigantyczne czystki (czasami słusznie)...
BTW ojciec nagłaśniający sprawę zaburzeń psychicznych swojego dziecka: jest powód dla którego wymyślono tajemnice lekarską....
Wojewódzki jest nietykalny w Polsce, chłopie ::really::
 
Renata Kim jest niezła: ciągle zmieniała redakcję aby pracować z z Lisem a później cyk: jestem ofiarą Lisa.

BTW ja czekam, kiedy Wojewódzkiego wyjebią ze stacji. Facet tak mówi jaka ta Polska jest zacofana. Kurcze chłop za rasistowską akcje byłby na zachodzie a w USA szczególnie spalony w zawodzie- myślę, że gdyby była nakręcona akcją w mediach społecznościowych to przyjechałby oficer poprawnościpolitycznej z USA od Discovery i zrobił gigantyczne czystki (czasami słusznie)...
BTW ojciec nagłaśniający sprawę zaburzeń psychicznych swojego dziecka: jest powód dla którego wymyślono tajemnice lekarską....
Standardy się zmieniają, w wielu kwestiach mamy większą wiedzę albo wrażliwość. Niestety niektórzy próbują przykładać dzisiejszą miarę do dawnych wydarzeń.
 
Złóżmy go w ofierze na transołtarzu poprawności politycznej (z cyklu: "cancel culture at its finest").

tumblr_ps6kdtCsEE1u2hpmgo2_400.gifv


FwWfFRTXoBMRDMh


8baaf850508a251a59e9949c53c211a5b2a83915.gifv


View attachment 66476

tumblr_pibt7os4Uw1ua45zn_400.gif


FwU46vLWAAQRdEn


tumblr_nh3guiLwrd1rcnqeto4_400.gif







117445117_3437488566284599_6811888591655688474_n.jpg
122433650_3672451632788290_7112204540942143511_n.jpg
148233207_3966956266671157_1342449577226570878_n.jpg


Agent-Smith-Evil-Laugh.gif
Taką aferę robią, a chłop chciał być poprawny politycznie i grzecznie zapytał jakiej jest płci żeby go nie uraźić. Syn/córka Jaconia ma kurwa płeć w płynie to Jacoń by nie mógł? Jakby w przeszłości poświęcał tyle uwagi swojemu synowi co jakimś kurwa glupim żartem w programie to by teraz nie musiał z siebie robić ofiary

:jimcarrey:
 
No tak, i jest leczony psychiatrycznie lub operacyjnie/hormonalnie. I tak powinno zostać, jak i tolerancja do takich osób też jest czymś normalna, jak tolerancja wobec chorych na raka itd.
W całej tej dyskusji cieszy mnie jeden wniosek. Wszyscy są zgodni że LPG to choroba i można ją poniekąd leczyć. Druga sprawa nic mnie nie zmusi do tzw tolerancji.
Po trzecie to środowisko LPG swoją krzykliwą retoryką powoduje że z otwartego i tolerancyjnego człowieka robi się że mnie powoli zapiekła konserwa.
Bo coś się Jasiowi odkleiło i trzeba mu pomóc, a nie ucinać jaja i dawać estro. Po czym problemu psychiczne nie znikają z a nawet się pogłębiają.
U nas tak i chwała katolickiej Polsce na pochybel tym bezmózgom.

Zobacz co się dzieje w stanach.
Lewactwo i "poprawność" zjebały całe społeczeństwo. To jebany rak i im szybciej ludzie to zrozumieją tym lepiej.
Więcej dzieci da się uratować, bo w tym od początku chodzi o depenalizację pedofilii tylko ubrali to ładnie w tęczowe kolorki.
 
W całej tej dyskusji cieszy mnie jeden wniosek. Wszyscy są zgodni że LPG to choroba i można ją poniekąd leczyć. Druga sprawa nic mnie nie zmusi do tzw tolerancji.
Po trzecie to środowisko LPG swoją krzykliwą retoryką powoduje że z otwartego i tolerancyjnego człowieka robi się że mnie powoli zapiekła konserwa.

Grubych znajomych też nie tolerujesz bo część grubych aktywistów świruje z bodypozytywizmem?
 
Nie mam grubych znajomych a jeśli już to zdają sobie sprawę że siedzą w niezłym gównie .

No ale ich tolerujesz czy nie?
Więc czemu miałbyś nietolerowac lesbijki która ma te same poglądy co ty na trans i uważa ich za chorych?
 
W całej tej dyskusji cieszy mnie jeden wniosek. Wszyscy są zgodni że LPG to choroba i można ją poniekąd leczyć. Druga sprawa nic mnie nie zmusi do tzw tolerancji.
Po trzecie to środowisko LPG swoją krzykliwą retoryką powoduje że z otwartego i tolerancyjnego człowieka robi się że mnie powoli zapiekła konserwa.
Bez przesady, co w tym złego, że ktoś chce taniej jeździć? Skończymy z tym dualizmem, że tylko disel lub benzyna.
 
Wojewódzki jest nietykalny w Polsce, chłopie ::really::
oj kiedyś Durczok był potężny, Lis był na szczycie. Pierwszy umarł z potężnymi długami a drugi na YT mając kilkaset wyświetleń. Ba nawet TVN zbanował Dodę -nie ma człowieka, wymazana tak bardzo, że nawet Owsiak jej nie chciał...
Tym bardziej, że takie środowiska korporacyjne jak TVN: no kurczę tam pewnie od dołu do góry ludzie podkładają sobie świnie...

Standardy się zmieniają, w wielu kwestiach mamy większą wiedzę albo wrażliwość. Niestety niektórzy próbują przykładać dzisiejszą miarę do dawnych wydarzeń.
w kwestiach historycznych tak, ale Wojewódzkiego za ten żart rasistowski to wywali już z ESKI swego czasu, miał za to też proces plus wątpie aby w tamtym czasie odważyłby się zrobić coś takiego w USA czy w Niemczech.
BTW stare czasy, kiedy murzyński standuper żartował z tego, że Czarni są ofiara policji w USA -oj gdyby był biały :korwinlaugh:
 
oj kiedyś Durczok był potężny, Lis był na szczycie. Pierwszy umarł z potężnymi długami a drugi na YT mając kilkaset wyświetleń. Ba nawet TVN zbanował Dodę -nie ma człowieka, wymazana tak bardzo, że nawet Owsiak jej nie chciał...
Tym bardziej, że takie środowiska korporacyjne jak TVN: no kurczę tam pewnie od dołu do góry ludzie podkładają sobie świnie...
Ludzie, których wymieniłeś nie mieli tak potężnego rodowodu i tak szlachetnego pochodzenia jak Wojewódzki
 
Ludzie, których wymieniłeś nie mieli tak potężnego rodowodu i tak szlachetnego pochodzenia jak Wojewódzki
:antonio:
Chociaż zastanawiam się jak to możliwe, że kariera Lisa była tak pompowana. To nawet nie chodzi, że nie zgadzam się z jego poglądami bo lubie dobrych manipulatorów, ale kurczę Lis jest mizerny: retorycznie, merytorycznie, koleś nabiera się na podstawowe fejki... Wręcz ma problemy umysłowe...
 
:antonio:
Chociaż zastanawiam się jak to możliwe, że kariera Lisa była tak pompowana. To nawet nie chodzi, że nie zgadzam się z jego poglądami bo lubie dobrych manipulatorów, ale kurczę Lis jest mizerny: retorycznie, merytorycznie, koleś nabiera się na podstawowe fejki... Wręcz ma problemy umysłowe...
Ty to nawet nie chodzi o to że jest czerwony to po prostu pajac i celebryta zwykly bez żadnego konkretnego przekazu
 
:antonio:
Chociaż zastanawiam się jak to możliwe, że kariera Lisa była tak pompowana. To nawet nie chodzi, że nie zgadzam się z jego poglądami bo lubie dobrych manipulatorów, ale kurczę Lis jest mizerny: retorycznie, merytorycznie, koleś nabiera się na podstawowe fejki... Wręcz ma problemy umysłowe...
Cóż Lis 20 lat temu to był inny Lis - dziś po 4 udarach stał się odklejonym zjebem który powinien być na rencie i nie mieć prawa wypowiedzi bo widać, że w głowie już nie styka. Zresztą Lis to chuj... obczaj sobie Tomasza Wiejskiego ten to dopiero pojeb którego powinni w pokoju bez klamek trzymać. Póki nie zarobiłem bana to lubiłem wyłapywać jego złote myśli. Kolejna dobra Aneta Mościcka która groziła pozwem za wyłudzenie matce chorego nieuleczalnie dziecka które potem zmarło, że nie powinna żebrać od ludzi i że dziecko jest radosne na zdjęciach więc ona zmyśliła chorobę (chodzi o słynnego #PanTorpeda). Ta kurwa zbanowała mnie znowu za napisanie, że życzę jej tego samego co spotkało osoby na które rozkręciła taki hejt. Baba psychiczna absolutnie. Dziennikarka któregoś medium RASP chyba.
 
Ty to nawet nie chodzi o to że jest czerwony to po prostu pajac i celebryta zwykly bez żadnego konkretnego przekazu
Wojewódzki próbował swego czasu kopiować Simon Cowell ale to widać jak ktoś próbuje kopiować styl bycia zagranicznej gwiazdy.
Stwierdziłem, że może przesadzam, sprawdzę co tam wypisuje na fejsie i nawet spróbowałem odsłuchać jego autobiografii. Boże to jest taki warszawski ciemnogród, jeszcze większy od moherowej staruszki Rydzyka, jakieś wszystkie uprzedzenia, o ojkofobii nie wspominając -aż napisałem ty nieuku skończony, ciemnogród od dealera gwiazd i mnie zablokował na fejsie :korwinlaugh: Ta autobiografia była tak cholernie słaba i jeszcze te argumenty autorytetu "tak jak powiedział xyz +własna opinia, ale niby początek świadzy o tym, że ktoś będzie traktował to poważniej"
 
Back
Top