Podludzie

Czy to Poznań czy Wrocław czy Opole i inne miasta były pod równie silna okupacją szwabow ale to Wy na podstawie ich języka postanowiliscie przyjąć swoje gaworzenie. Żadne inne miasta. To się nie ma co obruszać tylko taka macie historię. Może tak było wygodniej , a może siedzi tam tak wielu Niemców, ze to jest bardziej spolszczenie Niemca aniżeli wykluczenie germanizacji całkowicie. Nawet Niemcom na wycieczkach turystycznych tłumacza, ze gwara śląska jest w dużej części zasługa niemieckiej armii. Na Slunsku się tego nie wyparli
Zdajesz sobie sprawę, że tożsamość Śląska i zarazem jej gwara kształtuje się od przelomu XII wieku?
Pewnie nie.
 
Bardziej cieszą się, że poprawnie ją ocenili.


Bez sensu. Co mnie obchodzi,że ktoś się z kimś rozwiódł czy ktoś obcy kogoś zdradził xd

A to podali oficjalny powód rozstania? On był grzeczny i wierny, ona się puszczała, czy tak po prostu się przyjęło?
Zresztą, to nie istotne. I tak głupie tyle czasu temu poświęcać.
To tak jak u nas się lewica branzlowala że ktoś tam z PiSu kochance dziecko zrobił a ktoś inny na kurwach był.
No ale prawica bardziej rozwleka takie tematy, gdy idzie oczywiście o kogoś z lewicy, najlepiej kobietę polityka. Bo facet - to przecież normalne.
 
Bez sensu. Co mnie obchodzi,że ktoś się z kimś rozwiódł czy ktoś obcy kogoś zdradził xd

A to podali oficjalny powód rozstania? On był grzeczny i wierny, ona się puszczała, czy tak po prostu się przyjęło?
Zresztą, to nie istotne. I tak głupie tyle czasu temu poświęcać.
To tak jak u nas się lewica branzlowala że ktoś tam z PiSu kochance dziecko zrobił a ktoś inny na kurwach był.
No ale prawica bardziej rozwleka takie tematy, gdy idzie oczywiście o kogoś z lewicy, najlepiej kobietę polityka. Bo facet - to przecież normalne.
I ty się dziwisz beciaku,że Cie dupa na hajs wyjebała i śpisz w namiocie.
:putinlaugh:
:beta:
 
I ty się dziwisz beciaku,że Cie dupa na hajs wyjebała i śpisz w namiocie.
:putinlaugh:
:beta:


Ty nie rozumiesz.
Nie oznacza to pochwalania takiego zachowania. Po prostu rozwody czy to że ludzie się ruchają to rzecz na tyle normalna, że nie widzę w tym nic ciekawego, zwłaszcza gdy dotyczy obcych osób. Tzn to jest ciekawe jak ktoś lubi informacje z pudelka
 
Bez sensu. Co mnie obchodzi,że ktoś się z kimś rozwiódł czy ktoś obcy kogoś zdradził xd

A to podali oficjalny powód rozstania? On był grzeczny i wierny, ona się puszczała, czy tak po prostu się przyjęło?
Zresztą, to nie istotne. I tak głupie tyle czasu temu poświęcać.
To tak jak u nas się lewica branzlowala że ktoś tam z PiSu kochance dziecko zrobił a ktoś inny na kurwach był.
No ale prawica bardziej rozwleka takie tematy, gdy idzie oczywiście o kogoś z lewicy, najlepiej kobietę polityka. Bo facet - to przecież normalne.
Ciągle zapominam, że nie ma sensu z Tobą pisać.
 
Bez sensu. Co mnie obchodzi,że ktoś się z kimś rozwiódł czy ktoś obcy kogoś zdradził xd

A to podali oficjalny powód rozstania? On był grzeczny i wierny, ona się puszczała, czy tak po prostu się przyjęło?
Zresztą, to nie istotne. I tak głupie tyle czasu temu poświęcać.
To tak jak u nas się lewica branzlowala że ktoś tam z PiSu kochance dziecko zrobił a ktoś inny na kurwach był.
No ale prawica bardziej rozwleka takie tematy, gdy idzie oczywiście o kogoś z lewicy, najlepiej kobietę polityka. Bo facet - to przecież normalne.
Nie można tak mówić, że mnie to nie obchodzi, to nie u mnie. Ale u sąsiada z pod 5 tak jest u siostry kuzynki tak jest, u pana z mięsnego tak jest. Tego w społeczeństwie jest co raz więcej a jako komunista musisz rozumieć słowo społeczeństwo.
Warto też żebyś zrozumiał słowo moralność i znaczenie stwierdzenia upadek moralny społeczeństwa.
 
Nie można tak mówić, że mnie to nie obchodzi, to nie u mnie. Ale u sąsiada z pod 5 tak jest u siostry kuzynki tak jest, u pana z mięsnego tak jest. Tego w społeczeństwie jest co raz więcej a jako komunista musisz rozumieć słowo społeczeństwo.
Warto też żebyś zrozumiał słowo moralność i znaczenie stwierdzenia upadek moralny społeczeństwa.

Jestem komunista bo krytykuje komunizm i m.in to, że komuniści popełniali zbrodnie by dany teren był jednorodny narodowo?
I dlaczego uważasz, że nie rozumiem słowa moralność? Bo sobie wymyśliłeś kolejna rzecz na mój temat- wcześniej wymyślasz, że uważam iż Polacy zrobili ludobójstwa, jeszcze wcześniej klamales ma inny temat, teraz klamiesz, że jestem komunista oraz kłamiesz, że nie rozumiem czym jest moralność?
Na pewno moralnością nie jest rozdrapywanie publiczne czyjegoś rozwodu, analiza bez odpowiedniej wiedzy kto z kim sypiał, i takie pudelkowe ocenianie. Zajmij się swoją rodziną i dbaj o jej moralność, bo człowiek który kłamie, świadomie, z premedytacją nie daje moralnego przykładu rodzinie. Cała Twoja rodzina kłamie? Czy Tylko Ty? Nie rozumiesz czym jest moralność. Przez takich jak Ty mamy upadek społeczny.
 
Nie można tak mówić, że mnie to nie obchodzi, to nie u mnie. Ale u sąsiada z pod 5 tak jest u siostry kuzynki tak jest, u pana z mięsnego tak jest. Tego w społeczeństwie jest co raz więcej a jako komunista musisz rozumieć słowo społeczeństwo.
Warto też żebyś zrozumiał słowo moralność i znaczenie stwierdzenia upadek moralny społeczeństwa.


I rozumiem, że jakbyś miał problemy rodzinne, zdradził żonę itd, albo Twoja córka uprawiała seks z...komunista, to sąsiedzi itd powinni o tym wszystkim rozmawiać, oceniać moralność Twojej córki, Twoja? Nie powinno to zostać to sprawa twojej rodziny? Tylko ludzi niemoralnych? A może powinniśmy naszym córkom publicznie sprawdzać dziewictwo?

Czyli jesteś zwykłym komunista skoro uważasz że to sprawy całego spoleczenstwa a nie prywatne!

Kurwa. Komunista wyzywa gościa który ceni prywatność od komunisty xd
 
Last edited:
Zrzut ekranu z 2023-05-11 07-41-48.jpg
 
Jeśli to z wyborczej to przecież nie jest to prawdziwy artykuł o prawdziwej sytuacji. Ten szmatławiec specjalizuje się w artykułach wyssanych z dupy ale ściśle dopasowanych do założonej tezy.
Jakiś czas temu kiedy był dość głośny wypadek - dwóch młodych urządziło sobie wyścig i nie poszło. Kogoś tam rozjechali, zrobiła się medialna afera na cały kraj. Wypadek jak wypadek , młodzieńcza głupota i nic więcej tak naprawdę. Banda Michnika od razu ruszyła z serią wysrywow na temat nielegalnych nocnych wyścigów w naszym kraju. Opisali historię oczywiście kobiety która ma szybki wóz i jeździ po całym kraju startując w nielegalnych wyścigach z zakładami na pieniądze. Całe środowisko ulicznych ściganek skupione wtedy na streetracing.pl wyśmialo ten artykuł bo u nas nic takiego nie miało miejsca.
Tutaj mechanizm jest prosty : jest nośny temat jest zlecenie dla wyrobnika który ma stworzyć odp materiał.
W wypadku wyścigów idiota chyba zapuścił pierwszą część szybkich i wściekłych zanim zabrał się do pisania.
 
Jeśli to z wyborczej to przecież nie jest to prawdziwy artykuł o prawdziwej sytuacji. Ten szmatławiec specjalizuje się w artykułach wyssanych z dupy ale ściśle dopasowanych do założonej tezy.
Jakiś czas temu kiedy był dość głośny wypadek - dwóch młodych urządziło sobie wyścig i nie poszło. Kogoś tam rozjechali, zrobiła się medialna afera na cały kraj. Wypadek jak wypadek , młodzieńcza głupota i nic więcej tak naprawdę. Banda Michnika od razu ruszyła z serią wysrywow na temat nielegalnych nocnych wyścigów w naszym kraju. Opisali historię oczywiście kobiety która ma szybki wóz i jeździ po całym kraju startując w nielegalnych wyścigach z zakładami na pieniądze. Całe środowisko ulicznych ściganek skupione wtedy na streetracing.pl wyśmialo ten artykuł bo u nas nic takiego nie miało miejsca.
Tutaj mechanizm jest prosty : jest nośny temat jest zlecenie dla wyrobnika który ma stworzyć odp materiał.
W wypadku wyścigów idiota chyba zapuścił pierwszą część szybkich i wściekłych zanim zabrał się do pisania.


Wyborcza to poziom tych historyjek o słynnych Ukrainkach u kosmetyczki czy babie, która rozwaliła drona słoikiem ogórków. Tylko, że jedno to memy i propaganda, a wyborcza ..to w sumie memy i propaganda xd
 
Jeśli to z wyborczej to przecież nie jest to prawdziwy artykuł o prawdziwej sytuacji. Ten szmatławiec specjalizuje się w artykułach wyssanych z dupy ale ściśle dopasowanych do założonej tezy.
Jakiś czas temu kiedy był dość głośny wypadek - dwóch młodych urządziło sobie wyścig i nie poszło. Kogoś tam rozjechali, zrobiła się medialna afera na cały kraj. Wypadek jak wypadek , młodzieńcza głupota i nic więcej tak naprawdę. Banda Michnika od razu ruszyła z serią wysrywow na temat nielegalnych nocnych wyścigów w naszym kraju. Opisali historię oczywiście kobiety która ma szybki wóz i jeździ po całym kraju startując w nielegalnych wyścigach z zakładami na pieniądze. Całe środowisko ulicznych ściganek skupione wtedy na streetracing.pl wyśmialo ten artykuł bo u nas nic takiego nie miało miejsca.
Tutaj mechanizm jest prosty : jest nośny temat jest zlecenie dla wyrobnika który ma stworzyć odp materiał.
W wypadku wyścigów idiota chyba zapuścił pierwszą część szybkich i wściekłych zanim zabrał się do pisania.
Nie pisz tak bo jeszcze karatekom tego świata się zrobi przykro
 
Jeśli to z wyborczej to przecież nie jest to prawdziwy artykuł o prawdziwej sytuacji. Ten szmatławiec specjalizuje się w artykułach wyssanych z dupy ale ściśle dopasowanych do założonej tezy.
Jakiś czas temu kiedy był dość głośny wypadek - dwóch młodych urządziło sobie wyścig i nie poszło. Kogoś tam rozjechali, zrobiła się medialna afera na cały kraj. Wypadek jak wypadek , młodzieńcza głupota i nic więcej tak naprawdę. Banda Michnika od razu ruszyła z serią wysrywow na temat nielegalnych nocnych wyścigów w naszym kraju. Opisali historię oczywiście kobiety która ma szybki wóz i jeździ po całym kraju startując w nielegalnych wyścigach z zakładami na pieniądze. Całe środowisko ulicznych ściganek skupione wtedy na streetracing.pl wyśmialo ten artykuł bo u nas nic takiego nie miało miejsca.
Tutaj mechanizm jest prosty : jest nośny temat jest zlecenie dla wyrobnika który ma stworzyć odp materiał.
W wypadku wyścigów idiota chyba zapuścił pierwszą część szybkich i wściekłych zanim zabrał się do pisania.
Newsweek
 
Jestem komunista bo krytykuje komunizm i m.in to, że komuniści popełniali zbrodnie by dany teren był jednorodny narodowo?
I dlaczego uważasz, że nie rozumiem słowa moralność? Bo sobie wymyśliłeś kolejna rzecz na mój temat- wcześniej wymyślasz, że uważam iż Polacy zrobili ludobójstwa, jeszcze wcześniej klamales ma inny temat, teraz klamiesz, że jestem komunista oraz kłamiesz, że nie rozumiem czym jest moralność?
Na pewno moralnością nie jest rozdrapywanie publiczne czyjegoś rozwodu, analiza bez odpowiedniej wiedzy kto z kim sypiał, i takie pudelkowe ocenianie. Zajmij się swoją rodziną i dbaj o jej moralność, bo człowiek który kłamie, świadomie, z premedytacją nie daje moralnego przykładu rodzinie. Cała Twoja rodzina kłamie? Czy Tylko Ty? Nie rozumiesz czym jest moralność. Przez takich jak Ty mamy upadek społeczny.
Zbrodnie popełniali i popełniają władze każdej skrajności i lewicowej i prawicowej. Lewica dla utrzymania reżimu, wyzysku, strachu czyli posłuszeństwa a prawica z pobudek głównie rasistowskich.
Dla twierdzenia, że komuniści dokonują ludobójstw dla czystości narodu jest budowa jednolitego spójnego rosyjskiego związku radzieckiego złożonego z Dagestanu, czeczenii, Kazachów, Białorusinów l, Tatarów krymskich i innych Uzbeków...
Uważam, że nie znasz słowa moralność bo w ostatnich komentarzach piszesz, że kto się z kim rucha to ich sprawa, każdy tak robi nie wracajmy się. Ok jeżeli nas, naszej rodziny, to nie dotyczy to nie mamy prawa ingerować w życie tych ludzi. Ale prawo do oceny ma każdy. A według mnie wzrost liczby takich zachować świadczy o upadku moralnym na który lewica skutecznie pracuje od dziesięcioleci. Widzę to nie tylko w przestrzeni publicznej ale też w otoczeniu.
Do tego, że kłamię to nawet się nie odnoszę. Jakieś to bezpodstawne i nie rozumiem.
Twoje próby ataku na mnie poprzez wspominanie o mojej rodzinie są bardzo słabe.
O mnie możesz pisać chuj, pizda, złamas, głupek, jakoś to przeżyje.
Ale wspominanie o mojej rodzinie jest świadectwem twojej małości, słabości i goryczy porażki w życiu. To jest naprawdę słabe i niestety w świecie zasad które stosuję to powinniśmy zmierzyć się za to na ubitej ziemi.
Widzę, że wewnętrznie cierpisz ale nie atakuj każdego na swojej drodze bo kiedyś mocno się pomylisz.
 
Zbrodnie popełniali i popełniają władze każdej skrajności i lewicowej i prawicowej. Lewica dla utrzymania reżimu, wyzysku, strachu czyli posłuszeństwa a prawica z pobudek głównie rasistowskich.
Dla twierdzenia, że komuniści dokonują ludobójstw dla czystości narodu jest budowa jednolitego spójnego rosyjskiego związku radzieckiego złożonego z Dagestanu, czeczenii, Kazachów, Białorusinów l, Tatarów krymskich i innych Uzbeków...
Uważam, że nie znasz słowa moralność bo w ostatnich komentarzach piszesz, że kto się z kim rucha to ich sprawa, każdy tak robi nie wracajmy się. Ok jeżeli nas, naszej rodziny, to nie dotyczy to nie mamy prawa ingerować w życie tych ludzi. Ale prawo do oceny ma każdy. A według mnie wzrost liczby takich zachować świadczy o upadku moralnym na który lewica skutecznie pracuje od dziesięcioleci. Widzę to nie tylko w przestrzeni publicznej ale też w otoczeniu.
Do tego, że kłamię to nawet się nie odnoszę. Jakieś to bezpodstawne i nie rozumiem.
Twoje próby ataku na mnie poprzez wspominanie o mojej rodzinie są bardzo słabe.
O mnie możesz pisać chuj, pizda, złamas, głupek, jakoś to przeżyje.
Ale wspominanie o mojej rodzinie jest świadectwem twojej małości, słabości i goryczy porażki w życiu. To jest naprawdę słabe i niestety w świecie zasad które stosuję to powinniśmy zmierzyć się za to na ubitej ziemi.
Widzę, że wewnętrznie cierpisz ale nie atakuj każdego na swojej drodze bo kiedyś mocno się pomylisz.

Zacytuj w którym momencie napisałem, że każdy tak robi, w sensie się zdradza i to jest ok
?
Napisałem, że te sprawy powinny zostać sprawa rodziny, a nie jakiegoś komunisty, jak Ty, ktory uważa że powinno się tym zajmować społeczeństwo, w dodatku nie znając sytuacji(serio chcesz mi wmówić że rozmawiałeś z nią, z jej mężem, wiesz o co dokładnie chodzi i jak od lat wygląda ich życie prywatne? ).
I skąd masz dane, że wzrost takich zachowań jest większy niż kiedyś
? Liczyłeś jaki procent np mężczyzn zdradzał, gwałcił i chodził do burdeli np
300 lat temu a dziś
?


Ale ja nie wjeżdżałem w ogóle na twoją rodzinę. Użyłem merytorycznego przykładu co uważasz w przypadku swojej rodziny
- czy życie seksualne jej powinni komentować obcy ludzie, nie znający sytuacji, którzy też idealni nie są? Dlaczego mi grozisz
? Bo nie umiesz dyskutować
- więc zaczynasz grozić, kłamać i wyzywać jak dzieciak?

Tzn ja wiem czemu kłamiesz. Ty wierzysz że jestem komunista. Właśnie dlatego że wszystko oceniasz bez odpowiedniej wiedzy, informacji. Pasuje ci taki obraz mnie, i nie potrzebne ci są dowody. Dlatego uważam to za niemoralne. Ty oszukujesz i oklamuhwsz sam siebie, by trwać w swoim wymyślonym świecie. Chcesz we mnie widzieć komunistę? Niemoealnego człowieka który popiera zdrady? Więc wymyślasz sobie, że taki jestem, mimo że fakty temu przeczą.
Przez takie zakłamane śmieci mamy tak zjebane społeczeństwo.
Zacznij od siebie. I swojej rodziny, byś nie wychował ich na takich zakłamanych nienawistników jak
Ty. I nie obrażam tu Twojej rodziny, bo o niej nic nie wiem, ale
Ciebie, bo o Tobie wiem już wiele.


I nadal nie wytłumaczyłes dlaczego kłamiesz na mój temat. Np dlaczego uważasz, że uważam takie zachowania za moralne lub dlaczego kłamiesz że jestem komunista.
 
Last edited:
Back
Top