Podludzie



Wszystko trzyma się logicznej kupy.

Pierwsze zdanie:
Nie napisałem tego co mi ten zjeb zarzuca. To fakt.
Drugie zdanie- przyznaje, że połączenie zdań było niefortunne o tyle, że ktoś mniej rozgarnięty przeinaczyć implikatury wypowiedzi i sobie może dopowiedzieć taka a nie inną interpretację.

Trzecie zdanie- koniec końców w tym kontekście w jakim to napisałem całość się logicznie zgadza, jest poprawna
 
Z cyklu pierdolona polska patologia.
Co te zwierzęta zwane kibicami z tego mają? Radoche, że niszczą coś co idzie z podatków ich rodziców? O ile nie są patola na socjalu.
Ani tym nie wypromują drużyny, co najwyżej dadzą argument by na nią płuc. IQ kiboli chyba jest na poziomie aborygenów.
Kibole to zbieranina przestępców i najgorszych cech Polaka, to nieludzie kierujący się dzikim popędem. I w autobusach ich pełno i są głośno i nie raz dzień dobry w sklepie nie mówią tylko "dej, dej te piwo bo musimy rozjebac przystanek "

View attachment 65467

Zwykła głupota, nie ma innego wyjaśnienia do tego bez żadnego polotu.

U mnie w mieście facet wyremontował dom, na koniec zrobił piękną, białą elewacje, rano, gdy jechał do pracy zobaczył na niej napis: "POMALUJESZ JESZCZE RAZ".
I co byś o tym powiedział? Te bazgroły kibiców to małe miki.
 
Zwykła głupota, nie ma innego wyjaśnienia do tego bez żadnego polotu.

U mnie w mieście facet wyremontował dom, na koniec zrobił piękną, białą elewacje, rano, gdy jechał do pracy zobaczył na niej napis: "POMALUJESZ JESZCZE RAZ".
I co byś o tym powiedział? Te bazgroły kibiców to małe miki.
Już abstrahując od mojej prowokacji z wrzucaniem kibiców do jednego worka, to
Podejrzewam, że to w większości gownarzeria.
Ale raz widziałem kurwa dorosłego typa, chyba Piastol, z 30+ j,ak kończył pisać "Knurów ciule" czy coś takiego.
Ja jeszcze bym rozumiał jakby ci starzy robili to jak graffiti, artystycznej. Ale nie kurwa bazgroł.
Dorosły facet. No ale co się dziwić jak mamy tu dorosłych ludzi dla których szczytem normalności były czasy kiedy można było napierdalac na ulicy słabszych ludzi.
 
Z cyklu pierdolona polska patologia.
Co te zwierzęta zwane kibicami z tego mają? Radoche, że niszczą coś co idzie z podatków ich rodziców? O ile nie są patola na socjalu.
Ani tym nie wypromują drużyny, co najwyżej dadzą argument by na nią płuc. IQ kiboli chyba jest na poziomie aborygenów.
Kibole to zbieranina przestępców i najgorszych cech Polaka, to nieludzie kierujący się dzikim popędem. I w autobusach ich pełno i są głośno i nie raz dzień dobry w sklepie nie mówią tylko "dej, dej te piwo bo musimy rozjebac przystanek "

View attachment 65467
Ale to po ukraińsku napisane :zakręcony:
 
No to co jest nabazgrane,na zdjęciu. Tego nie rozumiem bo jest, pewnie, po ukraińsku... a Ty czego nie rozumiesz po polsku? :pjelen:


Aaaa, myślałem że plujesz do tego do czego zawsze się tu u mnie plują :p tam jest coś Torcida, czyli, to(serio akurat minąłem inne dzieło tłumaczące to sprzed 6 km) :

IMG_20230510_101427.jpg
 
Można polemizować, bo zrobił to KK a nie Niemcy, a, że przyszedł nas uczyć z Czech i Niemiec...ale na pewno nie ofiarowali bo to był interes obustronny.
Tak tak... Ani kościół ani Niemcy. Jesteśmy narodem słowiańskim, a ze Szwabami od ponad tysiąca lat się napierdalamy. A zjebana wybiórcza to pachołki niemieckie
 
Tak tak... Ani kościół ani Niemcy. Jesteśmy narodem słowiańskim, a ze Szwabami od ponad tysiąca lat się napierdalamy. A zjebana wybiórcza to pachołki niemieckie


Oczywiście, że kościół nauczył nas pisać, cywilizacji, administracji, dzięki niemu powstało tu coś na kształt państwa które zaczęło się rozwijać.
 
No i chuj? Niemcy nam tylko rozpierdalali kraj. Próbowali wynarodowić. Wymordowali kilka milionów obywateli. Tyle im zawdzięczamy i nic więcej

No dlatego piszę, że zawdzięczamy szerokopojetemu chrześcijaństwu nasze państwo. A to, że wtedy było germańskie to po prostu złożoność historii do tego doprowadziła i tyle.

Ale w sumie trochę im zawdzięczamy. Śląsk mam ładnie rozwinęli i pobudowali.
 
Back
Top