Podludzie



Po co on dręczy siebie i ludzi? Po cholerę ośmiesza siebie -- to pół biedy -- ale przede wszystkim nasze państwo, bo nas reprezentuje? Bo to tylko kwestia ego i próżności, że ten trep nie korzysta z tłumacza.

Pinokio gada całkiem przyzwoicie po angielsku. Nawet tusk coś potrafi płynnie czasem powiedzieć, choć zauważalnie gorzej niż mordziawiecki. (choć wiadomo, że tusk najlepiej po niemiecku, heheh) A ten błazen adrian to szkoda słów.
 
Co to kurwa jest? :korwinwhat:


Może odpowiedzi z komentarzy będą pomocne, by to ustalić:

"Signing for the deaf goes to a whole new level."
"The most entertaining exorcism I've ever seen"
"That is what the tik tok generation calls "extremely talented""
"Me when my alarm goes off in the morning but I am not ready to get up yet."
"It's the WEF's warm up act for next year. I thought everyone knew that."
"This is what I imagined the Roman Empire was like in its final years."

Jak dla mnie w poniższych tkwi odpowiedź:
"It's the PFIZER safe and effective Saturday night fever dance"
"The jab dance. Get yours today!"
"Just get the boosters you'll be fine"
"The latest booster lets everyone dance like this."
"Looks like the shots are working according to the plan !!!"
"The Myocarditis dance"
"The woman on the right slowly became infected with the same virus.They must have forgotten to take their 10th booster."
"Man, these jab side effects just keep getting more and more worrisome."
:antonio:
 
oczywiście they could not, przecież małe jebane czarnuchy
Ten pan by wiedział co trzeba zrobić :fjedzia:

1675525153210.png
 

Podobno policja zajęła się tą sprawa po tym video udostępnionym i jest gruba jazda.
Sla mnie to nie dzieci skoro w takim wieku potrafia poslugiwać się tego typu agresją. Wiem, ze to kwestia wychowania i bardziej wina rodziców albo ich brak, ale i tak do wora.

EDIT. Właśnie sprawdzałem szkołe w mediach i wszędzie poblokowane komentarze.

Coconut Palm K-8 Academy
Czego to kurwy nie wymyślą xD.
 
Last edited:
Rowling to transfobka? Myślałem, że ona jest mocno zaangażowana w tęczowa rewolucje
Ale ma też wady.

A tak na poważnie to Rowling wypowiedziała swoje zdanie na temat gwałtu w kobiecym więzieniu. Gwałtu dokonał mężczyzna czy jak to wolą nazywać transformers, który odsiadywał wyrok i stwierdzil, że jest od teraz kobietom i władze przeniosły go do więzienia dla kobiet.
Napisała, że nie może tak być, ze ktoś sobie nagle wymyśla, że ktoś z dnia na dzień jest kimś innym i wszyscy mają go teraz tak traktować. I się zaczeła nagonka na nią przez media. Zabawne jest to, ze jak było 20 lecie harrego pottera to nie została zaproszona na uroczystość z tym związaną.
 
Ale ma też wady.

A tak na poważnie to Rowling wypowiedziała swoje zdanie na temat gwałtu w kobiecym więzieniu. Gwałtu dokonał mężczyzna czy jak to wolą nazywać transformers, który odsiadywał wyrok i stwierdzil, że jest od teraz kobietom i władze przeniosły go do więzienia dla kobiet.
Napisała, że nie może tak być, ze ktoś sobie nagle wymyśla, że ktoś z dnia na dzień jest kimś innym i wszyscy mają go teraz tak traktować. I się zaczeła nagonka na nią przez media. Zabawne jest to, ze jak było 20 lecie harrego pottera to nie została zaproszona na uroczystość z tym związaną.
Czyli jest zbyt mało tolerancyjna dla tolerancyjnych?
 
Back
Top