Podludzie

Coś jak ze szczepionka na Covid. Jak nie będziesz aktualizował za każdym wymaganym razem to jesteś antyszczepionkowcem.
Kiedyś na yt trafiłem na kompilacje jak ludzie walczą z LGBT ich własną bronią (Ja mam w ogole teorie, ze do tej "ideologii" dorzucili homoseksualistów, bo jezeli by ich tam nie było to wszyscy by to mieli w dupie).
Zapamiętałem dwa teksty stamtąd. Jeden chłop drze pizde na paradzie na chłopa czemu go nie toleruje, a chłop mu odpowiada, ze jak ma go tolerować skoro on sam nie toleruje tego jaki się urodził.

A drugi z zawodów pływackich gdzie byl trans z kobietami i oczywiście wygrywal. Matka się pruła, ze tak nie moze być bo to nie kobieta. I jakis incel do niej mówi, że skąd wie skoro nie jest lekarzem. A matka mu odpowiada, ze nie jest tez weterynarzem ale umie odróżnić kota od psa :antonio: .

Moze ktos ma ta kompilacje?
Jedna mam ale krotka wersje
 
Last edited:
1676005345057.png


:juanlaugh:
 
Wygląda jak świeżo wyjęte, właśnie ożywione ciało z pogrzebu tydzień temu.
Ja pierdolę, posiedziałem chwilę na tym twitterze. Ale tam jest raczysko :brainoverload:

Już się nie dziwię, że ludziom tak się w głowach pierdoli, nawet tym inteligentnym. Jak ktoś tam siedzi całymi dniami i to wszystko czyta to powinien już zamawiać sobie jakiś wygodny kaftan bezpieczeństwa :beczka:
 
A wy bydlaki co?


Kurcze bedę musiał coś nowego poszukać aby poprawiać sobie humor: Musk jedzie po całości aby walczyć z masskontami


Co te biedne młodzieżówki partyjne zrobią? Co zrobi Tomasz Lis: on często limit wykorzystuje już pewnie o jedenastej :korwinlaugh:

A ja dalej nie mam pojęcia po co on kupił tego twittera, ktos mnie oświeci?
Podejrzewam że sam Musk tego nie wie ale może ktoś ogarnia temat? :werdum:
 
A ja dalej nie mam pojęcia po co on kupił tego twittera, ktos mnie oświeci?
Podejrzewam że sam Musk tego nie wie ale może ktoś ogarnia temat? :werdum:
też mnie ciekawi, jeszcze tak wysoko cena, a przecież gdyby wynieśli się z twittera ludzie z masskontami piszący na zamówienie oraz booty to...
... pusto :roberteyeblinking:
Teraz wprowadził za znaczek "konto zweryfikowane" opłatę i te konta mają mieć lepsze zasięgi.

Chociaż na początku była niezła trol akcja: ktoś wykupił znaczek zweryfikowanego konta amerykańskiej i wysłał tweeta ,,z powodu łamania praw człowieka w Izraelu i Arabii Saudyjskiej wstrzymujemy sprzedaż broni do tych krajów"
 
Back
Top