Odyniec vs 99picks

Kogo unbanować?

  • Dziewiędziesiąt dziewięć stypicks

    Votes: 6 6.3%
  • Odyniec

    Votes: 60 62.5%
  • Obu

    Votes: 8 8.3%
  • Nikogo

    Votes: 22 22.9%

  • Total voters
    96
Status
Not open for further replies.
I ja im wtedy mówię, przyjedźcie do mnie do piwnicy będzie fajnie, to oni nie, Elbląg...

O kurwa pamiętasz tą akcje? Czy jeszcze nie byłeś na cohones? Był tutaj taki mistrz piwnicy, co mówił, że trenuje sobie w piwnicy, a jak się wypowiadał o jakieś Almmie czy coś, że słabo te ciosy, on by inaczej zrobił. Jak się skrzyczeliśmy, że cohones robi zrzutę, że pojedzie na zawody pokaże co umię, my ze zrzuty mu opłacimy wszystko, żeby tylko się pokazał jaki jest fifarafa, to jak coś zrobiło się realne to jednak on nie ma czasu :D
 
0DA0AB8F-86DD-47BA-803D-4C22E3C92083.jpeg




W sumie dobrze bo ostatnie jej walki nie porywały, @DONTOLIVER patrz stópki:awesome:
 
O kurwa pamiętasz tą akcje? Czy jeszcze nie byłeś na cohones? Był tutaj taki mistrz piwnicy, co mówił, że trenuje sobie w piwnicy, a jak się wypowiadał o jakieś Almmie czy coś, że słabo te ciosy, on by inaczej zrobił. Jak się skrzyczeliśmy, że cohones robi zrzutę, że pojedzie na zawody pokaże co umię, my ze zrzuty mu opłacimy wszystko, żeby tylko się pokazał jaki jest fifarafa, to jak coś zrobiło się realne to jednak on nie ma czasu :D
Znam tę historię jednak nie brałem w niej żadnego udziału, historia Cohones bawi i uczy, wiem o co chodzi z piwnicą, wiem też że Kiebab kiedyś zebrał o hajs na obóz w USA, nie wiem w sumie czego nie wiem. Kiedyś chyba ktoś miał spine z Bandelem, nie wiem czy nie kaczka. A Born to chyba w tamtym roku jeszcze się czesne gdzieś udzielał? Albo przed pożarem?

Ja się inspirowałem ruską piwnicą gdzie chłopy się tłuką tak fajnie jak w ogródku u kimbo
 
Mój pierwszy i ostatni komentarz na temat dzisiejszych sparingów, zajechalem do zlomiarza, okazało się że w sobote klub zamknięty, człowiek wstaje wcześnie, traci ponad 3 godziny na dojazd, nie liczę nawet ile kasy na paliwko poszło a wiemy jaka cena teraz jest za litr a tu wystawka hehehe. Jebac takich charakterniakow. Zawijam do żony i dzieciaka bo to jest kurwa kabaret żeby tak ludzi wystawiać. Nie pozdrawiam bartka.

Edit. Teraz widzę że to jednak w Gdańsku, nie wiem czemu ktoś tu pisał że Elbląg. W następnym roku napewno będę w Gdańsku to się spotkamy i powalczymy
 
@Evo Ty biznesmen to może dawaj zrobimy całą planszówkę! Coś jak Monopoly!! Wpadłeś na pole, np. że masz gilotynę, a Ty jeb rzucasz kartę wychodzisz wolny z gilotyny. Coś jak monopoly, że wychodzisz wolny z więzienia!!! Widzę potencjał!!
 
  • Haha
Reactions: Evo
@Evo Ty biznesmen to może dawaj zrobimy całą planszówkę! Coś jak Monopoly!! Wpadłeś na pole, np. że masz gilotynę, a Ty jeb rzucasz kartę wychodzisz wolny z gilotyny. Coś jak monopoly, że wychodzisz wolny z więzienia!!! Widzę potencjał!!
Dogadajcie się z Pawłem na użyczenie wizerunku,Rytopoly będzie hitem.:frankapprove:
 
Last edited:
@Evo Ty biznesmen to może dawaj zrobimy całą planszówkę! Coś jak Monopoly!! Wpadłeś na pole, np. że masz gilotynę, a Ty jeb rzucasz kartę wychodzisz wolny z gilotyny. Coś jak monopoly, że wychodzisz wolny z więzienia!!! Widzę potencjał!!
Ja jak ja... Pomyśl jaki potencjał miałaby ta gra, kiedy w spółkę wszedłby ktoś z naprawdę grubym portfelem, np. Paweł R. vel @WsiowySmieszek
 
Mój pierwszy i ostatni komentarz na temat dzisiejszych sparingów, zajechalem do zlomiarza, okazało się że w sobote klub zamknięty, człowiek wstaje wcześnie, traci ponad 3 godziny na dojazd, nie liczę nawet ile kasy na paliwko poszło a wiemy jaka cena teraz jest za litr a tu wystawka hehehe. Jebac takich charakterniakow. Zawijam do żony i dzieciaka bo to jest kurwa kabaret żeby tak ludzi wystawiać. Nie pozdrawiam bartka.

Edit. Teraz widzę że to jednak w Gdańsku, nie wiem czemu ktoś tu pisał że Elbląg. W następnym roku napewno będę w Gdańsku to się spotkamy i powalczymy
Najman-przyjal-wyzwanie-Stanowskiego.-Sparing-sie-jednak-nie-odbyl_article_north.jpg
 
Jego temat się:rowerek:
Acha, czyli będzie rozkurwiał pozostałe na których może jeszcze pisać.
Wszyscy jak kurwa jeden gadali że tak będzie.
Tacy jak on niczego się nie uczą i nie nauczą. Jeśli moderacja myślała że ktoś taki się nad sobą zastanowi i pomyśli gdzie robi błąd, to patrzy przez różowe okulary.
 
273FD331-C0FA-4B9E-AD7E-F3D68AE4BA0D.jpeg

@Cloud @baju @defthomas nie wiem który z was usunął temat ale napisaliście ze ,,przynajmniej na jakiś czas”
To kiedy wracam na stronę główna ?
Swoją droga dalej nie ustosunkowaliscie się do sytuacji z manipulacja @torpedo gdzie typ edytował mojego posta i wzywał Clouda.
Przecież to jest oszustwo w chuj.
Niektórzy pisza o ,,jebaniu niepełnosprawnych” co jest dla mnie kosmosem a dalej mogą sobie pisac na głównej.
Ja nazwałem whittakera stypotakerem, typ jeszcze edytował mojego posta oszukując Clouda i dostałem bana.
What the fuck panowie ?
:korwinwhat:
 
Ja już po. Na kicku nie zostaje bo i tak sie nie doczekam. Powiem szczerze, ze ciezko mi w to uwierzyc, ze zrobiles tyle km i wydales tyle na wahe jadac z Warszawy do Elblaga ale szkoda Ci bylo podjechać 25min z Elblaga do Gdanska....
Po za tym sam fakt, ze wybrales Elblag zamiast Gdanska znajac moj adres juz mi smierdzi... Ale huj tam niech Ci bd. W styczniu/lutym jest w Wawie duzo seminarek(pewnie o tym wiesz skoro trenujesz a stolicy) wiec jak nie bd zadnych covido-gowien to ja bede w Warszawie. CO ZA PATOL AKCJA
 
View attachment 30299
@Cloud @baju @defthomas nie wiem który z was usunął temat ale napisaliście ze ,,przynajmniej na jakiś czas”
To kiedy wracam na stronę główna ?
Swoją droga dalej nie ustosunkowaliscie się do sytuacji z manipulacja @torpedo gdzie typ edytował mojego posta i wzywał Clouda.
Przecież to jest oszustwo w chuj.
Niektórzy pisza o ,,jebaniu niepełnosprawnych” co jest dla mnie kosmosem a dalej mogą sobie pisac na głównej.
Ja nazwałem whittakera stypotakerem, typjeszcze edytował mojego posta oszukując Clouda i dostałem bana.
What the fuck panowie ?
:korwinwhat:
Twoja bezczelność mnie rozpierdala.
Nie wiem dlaczego trzymają tu kogoś, kto specjalnie rozpierdala każdy temat, ale możesz mieć pewność że z mojej strony spokoju nie zaznasz. Każda Twoja pato akcja będzie piętnowana.


Swoją droga dalej nie ustosunkowaliscie się do sytuacji z manipulacja @torpedo gdzie typ edytował mojego posta i wzywał Clouda
Po raz piąty kłamie w tej samej sprawie.
Dlaczego go tu dalej wbrew wsztstkim trzymacie?
Dlaczego inni mają bany permy, a ten mały oszust i kombinator dalej ma luzy?
 
Twoja bezczelność mnie rozpierdala.
Nie wiem dlaczego trzymają tu kogoś, kto specjalnie rozpierdala każdy temat, ale możesz mieć pewność że z mojej strony spokoju nie zaznasz. Każda Twoja pato akcja będzie piętnowana.



Po raz piąty kłamie w tej samej sprawie.
Dlaczego go tu dalej wbrew wsztstkim trzymacie?
Dlaczego inni mają bany permy, a ten mały oszust i kombinator dalej ma luzy?
Oszustem to ty jesteś, edytowales moje posta i wezwałeś Clouda.
@Cloud @baju @defthomas bardzo proszę o ponowne rozpatrzenie mojej sprawy.
Te zarzuty były bezpodstawne i w dodatku was oszukał edytując mojego posta.

Inni sami pisza o freakach,dymach itp stronie głównej i ich nie banujecie.
Nie dajcie się manipulować typowi który maniakalnie wszedzie widzi patologie i robi na mnie nagonkę z forumowymi kolegami.


Nikogo nie zaczepiam ani nie wyzywam.
Jestem tu już od wielu lat, zawsze się stosowałem do waszych zaleceń wiec chyba należy mi się jakaś sprawiedliwość.
Powinnismy być wszyscy równi na tym forum.
 
Oszustem to ty jesteś, edytowales moje posta i wezwałeś Clouda.
@Cloud @baju @defthomas bardzo proszę o ponowne rozpatrzenie mojej sprawy.
Te zarzuty były bezpodstawne i w dodatku was oszukał edytując mojego posta.

Inni sami pisza o freakach,dymach itp stronie głównej i ich nie banujecie.
Nie dajcie się manipulować typowi który maniakalnie wszedzie widzi patologie i robi na mnie nagonkę z forumowymi kolegami.


Nikogo nie zaczepiam ani nie wyzywam.
Jestem tu już od wielu lat, zawsze się stosowałem do waszych zaleceń wiec chyba należy mi się jakaś sprawiedliwość.
Powinnismy być wszyscy równi na tym forum.
Czy jak pokażę tu wszystkim że to jego kolejna manipulacja, to dostanie perma?

Na serio liczyliście że chwilowy ban na newsy załatwi sprawę?

Będziecie teraz kurwa wzywani co 5 minut.
Zdążył założyć od wczoraj patotemat (kolejny).
Teraz zapowiada, że będzie tu swoje gówna wrzucał.
Powiedzcie co mamy zrobić?
Zrzutka żeby go wykurwić na dobre?
Poskładamy się.
Ja majętny nie jestem ale 5 stówek dam od siebie żeby już nigdy jego multi nie panoszyły się tutaj. Reszta też jakiś grosik pewnie da.
 
Czy jak pokażę tu wszystkim że to jego kolejna manipulacja, to dostanie perma?

Na serio liczyliście że chwilowy ban na newsy załatwi sprawę?

Będziecie teraz kurwa wzywani co 5 minut.
Zdążył założyć od wczoraj patotemat (kolejny).
Teraz zapowiada, że będzie tu swoje gówna wrzucał.
Powiedzcie co mamy zrobić?
Zrzutka żeby go wykurwić na dobre?
Poskładamy się.
Ja majętny nie jestem ale 5 stówek dam od siebie żeby już nigdy jego multi nie panoszyły się tutaj. Reszta też jakiś grosik pewnie da.
On miał kiedyś nick MMA4LIFE, i strasznie cisnął po Joannie Jędrzejczyk, potem dostał bana i zaraz się pojawił Picks, który znowu zaczął na nią wrzucać, ale już w stonowany sposób, żeby nie wyszło że to on. Pamiętam to dokładnie, bo próbowałem wtedy zwrócić uwagę modów/adminów, ale temat został olany. I tak jest do dzisiaj.
 
Czy jak pokażę tu wszystkim że to jego kolejna manipulacja, to dostanie perma?

Na serio liczyliście że chwilowy ban na newsy załatwi sprawę?

Będziecie teraz kurwa wzywani co 5 minut.
Zdążył założyć od wczoraj patotemat (kolejny).
Teraz zapowiada, że będzie tu swoje gówna wrzucał.
Powiedzcie co mamy zrobić?
Zrzutka żeby go wykurwić na dobre?
Poskładamy się.
Ja majętny nie jestem ale 5 stówek dam od siebie żeby już nigdy jego multi nie panoszyły się tutaj. Reszta też jakiś grosik pewnie da.
Jego jedno multi jechalo mi dzisiaj najebac ale pomylilo miasta.::really::
 
Czy jak pokażę tu wszystkim że to jego kolejna manipulacja, to dostanie perma?

Na serio liczyliście że chwilowy ban na newsy załatwi sprawę?

Będziecie teraz kurwa wzywani co 5 minut.
Zdążył założyć od wczoraj patotemat (kolejny).
Teraz zapowiada, że będzie tu swoje gówna wrzucał.
Powiedzcie co mamy zrobić?
Zrzutka żeby go wykurwić na dobre?
Poskładamy się.
Ja majętny nie jestem ale 5 stówek dam od siebie żeby już nigdy jego multi nie panoszyły się tutaj. Reszta też jakiś grosik pewnie da.
Okłamujesz moderację a teraz chcesz im płacić.
:mjsmile:
No i teraz sami powiedzcie @Cloud @baju @defthomas czy taki człowiek może być wiarygodny?
Najpierw okłamuje Clouda a teraz chce was przekupic.
Ja chce tylko sprawiedliwości, skoro inni pisza o freakach, dymach itp na stronie głównej, nie wspominając o zielonym co pisał by Jebac niepełnosprawnych to czemu ja dostałem bana ?
Będę respektował ustalenia z @Cloud i w takim razie nie będę już nawet pisał o stypotakerze ale bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy ponieważ padła paskudna minipulacja.

Jego jedno multi jechalo mi dzisiaj najebac ale pomylilo miasta.::really::
Byku to nie ja ;) poważnie mam tylko jedno konto i nie szukam tu zaczepek.
 
Mam dość.
@Cloud jeden z nas niech dostanie perma.

Jeden z nas okłamuje Ciebie w tej sprawie zacytowania.
Patol twierdzi i kilkanaście razy już Cię wezwał że to ja, więc albo ja Cię okłamałem albo on.
Czy ten co udowodni kłamstwo drugiej osobie może liczyć na perma jebanego oszusta?
Uczciwe?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top