Odyniec vs 99picks

Kogo unbanować?

  • Dziewiędziesiąt dziewięć stypicks

    Votes: 6 6.3%
  • Odyniec

    Votes: 60 62.5%
  • Obu

    Votes: 8 8.3%
  • Nikogo

    Votes: 22 22.9%

  • Total voters
    96
Status
Not open for further replies.
Ok wyskoczę z tym ziomqiem cały czas mi o nim piszecie to musi być jakiś kozak :lol:
@Evo szykuj kwit zasady UFC
Na liście niee bo ostatnio wyjebałem typowi liścia to prawie mu głowa odpadła strasznie siadło mam trzech świadków i filmik lecz wiadomo że go nie wstawię :usunto:
 
Halibut podobno dostał klapsa od masu i opuścił lokal fikolkiem w tył, ale mnie tam nie było więc nie wiem jaka jest prawda. W czasach gdy to się rozgrywało to piłem z ziomkami wino, jaralem zioło i wpierdalałem kiełbasę z ogniska.
To nawet solówka nie była

Ty kurwo, dawaj z zelaznymdildo na jednej gali
Chłop robi dymy i nakręca medialnie Twoją osobę, żebyś miał więcej followersów i żeby walka się sprzedała, a Ty od razu tak brzydko :korwinwhat:
 
To nawet solówka nie była


Chłop robi dymy i nakręca medialnie Twoją osobę, żebyś miał więcej followersów i żeby walka się sprzedała, a Ty od razu tak brzydko :korwinwhat:
Ja też nakręcam dymy, dla jednych będę postacią pozytywną a dla innych negatywną, każdy mnie kupi, marketing.
 
Nie jestem zatrudniony od 28 roku życia. Nie do mnie tak z tymi magazynierami, to nie ja, choć chciałbym mieć papier na wózki widłowe, bym se siedział na magazynie z blantem w pysku.
Spokojnie mordo ja taki sam magazynier jak i Ty, pizgam tylko z naszego wsiowego Pawełka :beer:
 
Czyli oboje dajemy się najebać żelaznemudildu za 8 harnasi? Cóż za dynamiczna zmiana w negocjacjach
Nie, najebie mu a później napierdole tobie, i się razem napijemy harnasi z kukurynami, razem to znaczy że bez niego.
 
Panowie, jako, że walki potrwają max 15min, tj. 3x5, to proponuję 50pln za walkę.
Jakby policzyć za godzinę tj. 200pln za godzinę - godna stawka.

Transport po mojej stronie - w obie strony. Do tego afterparty z dupami w gratisie.
 
A nagrodę specjalną... dożywotniego bana z forum wygrywa... Odyniec, bo na chuj go odbanować przecież nie zbanujemy picksa.
Moderacja Cohones koniec roku 2021 cohonesowywowane.
Nie musiał robić patoli na stronie głównej, ja go nie wyzywałem.
:fjedzia:
Nawet go pozdrowiłem w jednym poscie a ten się odpalił i zaczął wyzywać mnie od kurew.
:korwinwhat:
Wiec naprawdę, to już jest nudne to gadanie ze jego zbanowali a mnie nie.
Ja nikogo nie wyzywam i tu jest duża różnica.
 
@Siedem i @Armes jakaż to piękna historia na naszych oczach się tutaj napisała w ciągu kilkudziesięciu minut.


Od kompletnie neutralnych osób po najgorszych wrogów aż po najlepszych przyjaciół popijających harnasie w jednym pokoju w ciągu kilku postów. :jon:
To moja ręka go przed młotkiem uchroniła, pamiętaj, tak było.
 
Tu żaden plebs nie chodzi w mojej wadze, z dobrymi ludźmi się nie bije, za catchweight weight to trzeba dodatkowo zapłacić. Chyba że Dicks będzie moim rywalem bo pamiętam że jako dzieciak oglądałem jego walki, był moim idolem i teraz spełnieniem moich marzeń byłoby zawalczenie z nim.
 
A nagrodę specjalną... dożywotniego bana z forum wygrywa... Odyniec, bo na chuj go odbanować przecież nie zbanujemy picksa.
Moderacja Cohones koniec roku 2021 cohonesowywowane.
Swoją drogą gdyby zbanowali wsiowego,gdy były na niego skargi,to by chłopu dużej traumy oszczędzili :lol:
 
Z Andrzejem nie wyskocze bo za bardzo chłopa szanuje no chyba że wpiszemy w umowę klauzulę że walka będzie się odbywać na noże.
Dobra kurła, na szybko pozbierałem co miałem pod ręką, reszty nie chce mi się teraz szukać.

WYBIERAJ!!!
 

Attachments

  • IMG_20211217_224508.jpg
    IMG_20211217_224508.jpg
    346.8 KB · Views: 46
Czy jutrzejsza solówka w Złomiarzu będzie pierwszą napierdalanką między Cohonesiakami czy już coś podobnego się odbyło?
Oprócz krakowskiego Masu vs Halibut (choć solówą bym tego nie nazwał) było jeszcze małe starcie w knajpie przed UFC w Ergo w Sopocie. Perv kontra Miszon.
Może coś jeszcze było, ale za krótko jestem na cohones żeby wiedzieć.
 
Oprócz krakowskiego Masu vs Halibut (choć solówą bym tego nie nazwał) było jeszcze małe starcie w knajpie przed UFC w Ergo w Sopocie. Perv kontra Miszon.
Może coś jeszcze było, ale za krótko jestem na cohones żeby wiedzieć.
@kofi my się znamy, poznaliśmy się osobiście, może jakiś sparing?


Screenshot_2021-12-16-20-34-18-682_com.android.chrome.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top