Odyniec vs 99picks

Kogo unbanować?

  • Dziewiędziesiąt dziewięć stypicks

    Votes: 6 6.3%
  • Odyniec

    Votes: 60 62.5%
  • Obu

    Votes: 8 8.3%
  • Nikogo

    Votes: 22 22.9%

  • Total voters
    96
Status
Not open for further replies.

Armes

Shark Fights
Featherweight
Eloelo, wiem że nie mam uprawnień ale pobawmy sie w Piłata. Dwóch zbanowanych userów, gdyby jeden miał dostac unbana, a drugi perma to kogo byście odbanowali?
 
Eloelo, wiem że nie mam uprawnień ale pobawmy sie w Piłata. Dwóch zbanowanych userów, gdyby jeden miał dostac unbana, a drugi perma to kogo byście odbanowali?
To jeszcze wytłumacz co to znaczy unbanować
 
@Cloud ma dobre poczucie humoru, dał mi bana do 6 grudnia dlatego mój powrót jest jak prezent mikołajkowy od cohones :lol:
942264EC-9C7C-445C-B27B-2FBBC982B963.jpeg
 
Jak widać Odyniec pierdzi już parę miesięcy, a patol wraca po kilku dniach.
Nie ma co liczyć na wyjebanie go na stałe, więc proponuję wszystkim równie wkurwionym co ja tą sytuacją, żeby odpłacać pięknym za nadobne.
Jeśli znowu będzie pierdolił te swoje zjebane teksty i promował patologię w tematach o mma ,czy pisał sam ze sobą na dwie strony żeby specjalnie zaspamować temat, to przy najbliższej gali pato zrobić to samo w ich temacie (a najlepiej w wszystkich patotematach, bo mały patol się nie ogranicza do jednego tematu przecież).
Skoro nie ma na to kary w jedną stronę to nie będzie i w drugą.
 
Jak widać Odyniec pierdzi już parę miesięcy, a patol wraca po kilku dniach.
Nie ma co liczyć na wyjebanie go na stałe, więc proponuję wszystkim równie wkurwionym co ja tą sytuacją, żeby odpłacać pięknym za nadobne.
Jeśli znowu będzie pierdolił te swoje zjebane teksty i promował patologię w tematach o mma ,czy pisał sam ze sobą na dwie strony żeby specjalnie zaspamować temat, to przy najbliższej gali pato zrobić to samo w ich temacie (a najlepiej w wszystkich patotematach, bo mały patol się nie ogranicza do jednego tematu przecież).
Skoro nie ma na to kary w jedną stronę to nie będzie i w drugą.
Po co w ogóle dajesz temu uwagę?
 
Po co w ogóle dajesz temu uwagę?
Bo jak nikt nic nie robi i liczy że to same zniknie to się przeliczy jak ja.
Wkuriwa mnie te rozpierdalanie tematu. Czym więcej się to coś ignoruje tym więcej nowych kont z którymi gada, nowych tematów pozakładanych o patolach.
Mają już swoje kurwa bieda tematy dla patoli i tam mają wszystko wrzucać, to i tak dwa ostatnio nowo powstałe.
Jak nie założy nowego gówna to w nesach posmajuje. I tak cały czss. Czy reagujesz czy nie.
 
Bo jak nikt nic nie robi i liczy że to same zniknie to się przeliczy jak ja.
Wkuriwa mnie te rozpierdalanie tematu. Czym więcej się to coś ignoruje tym więcej nowych kont z którymi gada, nowych tematów pozakładanych o patolach.
Mają już swoje kurwa bieda tematy dla patoli i tam mają wszystko wrzucać, to i tak dwa ostatnio nowo powstałe.
Jak nie założy nowego gówna to w nesach posmajuje. I tak cały czss. Czy reagujesz czy nie.
Takie mamy prawo mordo że każdy może się wypowiedzieć, tak samo jak ludzie co się prują w temacie o Ełku czy we freakowych tematach.
 
Takie mamy prawo mordo że każdy może się wypowiedzieć, tak samo jak ludzie co się prują w temacie o Ełku czy we freakowych tematach.
Zwróć uwagę, że jest różnica pomiędzy wypowiadaniem się a pierdoleniem z dupy i niszczeniem tematów.
Jest masa userów z którymi ja nie mogę się zgodzić a oni ze mną, ale tak jak piszesz każdy ma prawo do wypowiedzenia.
Tyle że mi i reszcie nie chodzi o wypowiadanie, a celowe spamowane.
I jak widać nie jestem w tym odosobniony.
 
Zwróć uwagę, że jest różnica pomiędzy wypowiadaniem się a pierdoleniem z dupy i niszczeniem tematów.
Jest masa userów z którymi ja nie mogę się zgodzić a oni ze mną, ale tak jak piszesz każdy ma prawo do wypowiedzenia.
Tyle że mi i reszcie nie chodzi o wypowiadanie, a celowe spamowane.
I jak widać nie jestem w tym odosobniony.
Zobacz sobie jak inni się wypowiadają w temacie o Ełku, niby w tematach sportowych mają wiedzę i potrafią normalnie wymienić zdanie, a tu nagle wchodzą do tematu który ich nie interesuje i który potępiają i się prują hehe sami napędzając te tematy :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top