Odyniec vs 99picks

Kogo unbanować?

  • Dziewiędziesiąt dziewięć stypicks

    Votes: 6 6.3%
  • Odyniec

    Votes: 60 62.5%
  • Obu

    Votes: 8 8.3%
  • Nikogo

    Votes: 22 22.9%

  • Total voters
    96
Status
Not open for further replies.
inba-cejrowski.gif
 
Aż z ciekawości sprawdziłem twoje komentarze. Pierwszy lepszy, dodany chwilę temu:


weg.jpg


Więc serio, o co ty się wkurwiasz jak prezentujesz "taki" poziom w naszych newsach? Przychodzi później człowiek i czyta takie coś. Właśnie o tym mówiłem. Ja naprawdę rozumiem co napisałeś, ale serio, u ciebie wystarczy jeden ignor i masz po sprawie.
Ale jak mu lata koło chuja to przecież nie będzie pisał,że ma w piździe. Szczery jest :lol:
 
Ale czym ty się wkurwiasz? Które posty cię wkurwiają? Weź mi choć raz w życiu pokaż o co ci chodzi, bo z tego co ja widzę to większość postów o freakch w tematach sportowych jest inicjowanych przez każdego innego usera tylko nie tego 99picksa. Sami robicie to o co wkurwiacie się na tego gościa - a on sam już nawet nie pisze o gówno freakach w tematach sportowych. Więc serio, o co ci chodzi? Przejrzałem jego posty i niczym one mi się nie różnią od tego co tutaj codziennie leci. Odpowiedzi jednym słowem, odpowiedzi gifem, odpowiedzi głupie, zaczynanie pisać o freakach w tematach sportowych - to wszystko jest tutaj na Cohones. To wszystko dzieje się bez udziału tych ludzi o których piszesz. Więc przestań robić krucjatę, która nie ma sensu. Bo idąc tym torem ban należy się tym w porządku userom, o których piszesz.

Aż z ciekawości sprawdziłem twoje komentarze. Pierwszy lepszy, dodany chwilę temu:


weg.jpg


Więc serio, o co ty się wkurwiasz jak prezentujesz "taki" poziom w naszych newsach? Przychodzi później człowiek i czyta takie coś. Właśnie o tym mówiłem. Ja naprawdę rozumiem co napisałeś, ale serio, u ciebie wystarczy jeden ignor i masz po sprawie.


Ja ci nie będę na okrętkę tłumaczył jednego i tego samego bo zrobiłem to nie raz, napisałem ze 3 miesiące temu że zaczynam prezentować taki poziom jak osoby które ci posty lajkują, i o to jestem.

A skoro cię dziwi że koło chuja mi lata temat o frikach w jak sam napisałeś "newsach MMA" to oczy ci chyba doszczętnie hipokryzją zarosły, pozdrawiam :kis:


A wkurwia mnie sama obecność tych osób na forum, taką mają renomę, chyba masz w życiu takie osoby które cię wkurwiają samym stylem bycia? I to jest ten KEJS kurwa.
No i ogólnie ja nie wiem czego ty nie rozumiesz, skoro od miesięcy wiele osób pisze mniej więcej to samo co ja w tej kwestii.
 
Tylko teraz napisz mi: co mam zrobić z użytkownikami, którzy piszą w ten sam sposób, ale należą do tych, których lubicie?

Wyplewić to kurestwo któremu daliście przyzwolenie na rozwój, proste. Macie ostatni dzwonek na ratowanie tego miejsca, takie jest moje Stanowisko, a tematom o frikach i ich autorom w newsach MMA chuj w pizdzisko, joł.
 
Czyli bez styp i dymów w dziale newsy MMARocks - tylko normalne opinie o pojedynku, bez nawiązywania do freaków (no chyba, że dyskusja sama potoczy się w tym kierunku). @99picks Możemy się na takie coś umówić?

Opłacało się produkować o 5 rano, opłaca się produkować od kilku miesięcy, nie no ja mam taką radę, umowcie się może jeszcze na randkę chłopaki, bo tak się od miesięcy umawiacie i nic z tego nie wychodzi. Kończę to kurwa bo naprawdę przeszarzuje a nie chce.

Tylko wrócę do tego ignora, skoro uznajesz politykę że 65 osób ma się dostosować do jednego, a nie ten jeden do tych 65 osób no to ja nie wiem co ty masz za myślenie, to jest jakiś twój kuzyn czy co? Że za wszelką cenę nie chcesz się go pozbyć? Jakby co to daj znać jak nie chcesz mieć kwasów w święta, poczekamy do stycznia cierpliwie...

Pierdalnalem kilka postów pod sobą bo to w sumie dział cohones- miejsce od takich rzeczy.
 
:brainoverload:Serio ktoś tu płacze że na cohones powstał jakiś temat. Cholera to już najwyższy stopień uzależnienia.

:korwinwhat::benny::siara::mamedwhat:
Uzależnienia od czego?
To chyba raczej w drugą stronę- jak ktoś nie chce mieć jakiegoś gówna do czytania/oglądania i ma z tym problem to raczej nie jest się od tego uzależnionym a wręcz przeciwnie :brainoverload:
Są ludzie co mają nasrane na dywanie w "salonie" i im to nie przeszkadza, ale to nie znaczy że możesz nasrać sobie też w sklepie, u sąsiada czy w samochodzie (jeśli posiadasz).
Twoja narracja mnie rozpierdala.
Karmisz te niedojebane dzieci tymi gównami od ilus tam lat i dla Ciebie wszystko jest ok.

Ktoś nagrywa (i podjusza pewnie do tego) jak żule po denaturacie się napierdalaja.
Twoja reakcja- pomoc bezdomnym.

Jakieś patole drapią się pod publikę na konfach.
Twoja reakcja- prawdziwy sport.

Zrozum, że nikt normalny nie żyje takim gównem.
Może ktoś sobie obejrzeć z nudów, może z ciekawości, ale nikt kurwa normalny na dłuższą metę tym się nie jara.


Czytasz posty takiego i już wiesz z czym masz do czynienia

I jeszcze pierdolisz ludziim którzy tego nie chcą o uzależnieniu. Od czego? Od kurwa normalnego życia?
Spróbuj. Warto na dłuższą metę.
 
Krótko

1.Freak MMA to sport rozrywkowy z freakami

2. Tak te kanały pomagają bezdomnym- kasa za odcinek , opłacanie kaucji na zimę dla bohaterów. Billy ma swój świat i nie chce się ruszać.

Cobra vs Duchu ? Zgodzę się była tam podburzanie, ale ja nie jestem fanatykiem koleś w jakimś necie w jakimkolwiek temacie /to dla mnie istnieje tylko w rodzinę , miłość mimo wszystko itp./

Ja cały czas apeluje odkąd niebiosa mnie tu sprowadziły aby rzucić na LUZ , bo wszyscy jacyś spięci jesteście ale problemy i to giga większe są gdzie indziej ;)

I tak w ogóle czy interesowanie się freak MMA czy bezdomnością to ,,wielkie życie tym tematem"" poprostu śledzrnie jak filmu , serialu obejrzysz i tyle. Ty myślisz że ja żyję tym co teraz robi Duch czy Adrian Polak hahaha. Serio więcej luzu. Zwykle śledzenie uniwersów bez emocji.
To właśnie ja w drugą stronę nie rozumiem tego ,,życia " o to że ktoś to śledzi.


Wchodzę na YT wpisuje sobie - bezdomność , fame MMA 1 minuta i tyle. Obejrzę i koniec historii , serio nie rozumiem tej histerii o takie błahostki.
 
Last edited:
Pewnie ja, bo to ja używam pojęcia "uniwersum" w takim idiotycznym kontekście przecież. :waldeklaugh:
I to też pewnie ja napisałem, dodam, że ten temat ma 4 strony :mjsmile:
https://cohones.mmarocks.pl/search/322090/


Facet założył to sie udzielam, a nie ukrywam że jest to mój konik bo od dawna mnie intryguje. Ja nie widzę tam meneli tylko walkę o życie , genetykę ludzkiego ciała w warunkach ekstremalnych / zimno , ból zęba / walka o teren , ciekawe bazy do spania , hierarchia itp. Tylko mało błyskotliwi widzą ,,meneli " Ja widzę niesamowite zjawisko socjologiczno-survivalowo-medyczne.


 
Tylko teraz napisz mi: co mam zrobić z użytkownikami, którzy piszą w ten sam sposób, ale należą do tych, których lubicie?
Tu nawet nie chodzi o friki tylko spamowanie tymi samymi komentarzami.Kolega @torpedo Ci kiedyś wysłał kilka stron "jebać szacunek,tylko dymy" a komentarzy o tresci "stypotaker" "stypogane" "Islam jest na liścia" "Masti ma najlepsze zapasy z kobiet" jest od groma.Większość userów nie jest debilami,więc nie musimy czytać o tym 50 razy,wystarczy raz by zajarzyć.

Kolejną kwestią jest polityka banów,niektórzy łapali za drobnostki,a koleś na którego są regularne skargi wychodzi praktycznie z tego bez konsekwencji.
 
Facet założył to sie udzielam, a nie ukrywam że jest to mój konik bo od dawna mnie intryguje. Ja nie widzę tam meneli tylko walkę o życie , genetykę ludzkiego ciała w warunkach ekstremalnych / zimno , ból zęba / walka o teren , ciekawe bazy do spania , hierarchia itp. Tylko mało błyskotliwi widzą ,,meneli " Ja widzę niesamowite zjawisko socjologiczno-survivalowo-medyczne.




Nie wiem czy o tym samym mowa, ale ja w taki sposób rozkminiam "Uniwersum Szkolnej"
Prowadzę tam obserwacje natury psychologiczno-socjologiczno-filozoficznej
:fjedzia:
 
Nie wiem czy o tym samym mowa, ale ja w taki sposób rozkminiam "Uniwersum Szkolnej"
Prowadzę tam obserwacje natury psychologiczno-socjologiczno-filozoficznej
:fjedzia:


Ja akurat nie oglądam tego. Nudzi mnie. Ale uniwersum Smerfika to złoto ,postaci tam tyle co w GOT.
 
Tu nawet nie chodzi o friki tylko spamowanie tymi samymi komentarzami.Kolega @torpedo Ci kiedyś wysłał kilka stron "jebać szacunek,tylko dymy" a komentarzy o tresci "stypotaker" "stypogane" "Islam jest na liścia" "Masti ma najlepsze zapasy z kobiet" jest od groma.Większość userów nie jest debilami,więc nie musimy czytać o tym 50 razy,wystarczy raz by zajarzyć.

Kolejną kwestią jest polityka banów,niektórzy łapali za drobnostki,a koleś na którego są regularne skargi wychodzi praktycznie z tego bez konsekwencji.

No i wyłapał za to. Teraz chyba już tak nie pisze?
 
Bo jak nikt nic nie robi i liczy że to same zniknie to się przeliczy jak ja.
Wkuriwa mnie te rozpierdalanie tematu. Czym więcej się to coś ignoruje tym więcej nowych kont z którymi gada, nowych tematów pozakładanych o patolach.
Mają już swoje kurwa bieda tematy dla patoli i tam mają wszystko wrzucać, to i tak dwa ostatnio nowo powstałe.
Jak nie założy nowego gówna to w nesach posmajuje. I tak cały czss. Czy reagujesz czy nie.
To jest choroba, jemu trzeba współczuć, nabija posty to redakcja robi se z nas podśmiechujki
 
Tu nawet nie chodzi o friki tylko spamowanie tymi samymi komentarzami.Kolega @torpedo Ci kiedyś wysłał kilka stron "jebać szacunek,tylko dymy" a komentarzy o tresci "stypotaker" "stypogane" "Islam jest na liścia" "Masti ma najlepsze zapasy z kobiet" jest od groma.Większość userów nie jest debilami,więc nie musimy czytać o tym 50 razy,wystarczy raz by zajarzyć.

Kolejną kwestią jest polityka banów,niektórzy łapali za drobnostki,a koleś na którego są regularne skargi wychodzi praktycznie z tego bez konsekwencji.
Dobrze to napisałeś ze to było ,,kiedyś”
@Cloud interweniował w sprawie mojego firmowego tekstu ,,Jebac szacunek, tylko dymy” i wytłumaczyłem moja głębsza filozofię która za tym stoi.
Generalnie od Października użyłem go tylko 5 razy na głównej.
 
Łap @Cloud
7AC03BFE-C14D-4401-9428-9AB1C95ED56F.png


Generalnie odpisywałem Ci na Twoja uwagę z tym tekstem i nie pisałeś nic żebym więcej tego nie robił.
Ale ogolnie bardzo ograniczyłem używanie go.


B3AF7551-0B53-4823-95CC-7AAE53F786CD.jpeg
 
Od kiedy redakcja ubrudziła ręce gównem typu fame, vip, high, poziom forum mocno zjechał. Z zajebistego portalu o sporcie zrobił się trochę pudelek mma dla gimbazy i patoli co ma w dupie prawdziwy sport, ciężko pracę i szacunek. Trybson taś taś, kurwa Linkiewicz, Bonus BGC i inne wynalazki w newsach koło takich gości jak Aldo, Hollowaya,Janek,Adesanya. No tak średnio bym powiedział. Pojawienie się kretynów na tym forum jest wynikiem pójścia w freaky, proste.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top