Odyniec vs 99picks

Kogo unbanować?

  • Dziewiędziesiąt dziewięć stypicks

    Votes: 6 6.3%
  • Odyniec

    Votes: 60 62.5%
  • Obu

    Votes: 8 8.3%
  • Nikogo

    Votes: 22 22.9%

  • Total voters
    96
Status
Not open for further replies.
Zobacz sobie jak inni się wypowiadają w temacie o Ełku, niby w tematach sportowych mają wiedzę i potrafią normalnie wymienić zdanie, a tu nagle wchodzą do tematu który ich nie interesuje i który potępiają i się prują hehe sami napędzając te tematy :)
Nie wchodzę tam. Bylem na początku i już wiedziałem co to.
Nie wiem dlaczego kolejny pato temat mógł powstać.
Niszczą ludziska to forum.
 
Jak widać Odyniec pierdzi już parę miesięcy, a patol wraca po kilku dniach.
Nie ma co liczyć na wyjebanie go na stałe, więc proponuję wszystkim równie wkurwionym co ja tą sytuacją, żeby odpłacać pięknym za nadobne.
Jeśli znowu będzie pierdolił te swoje zjebane teksty i promował patologię w tematach o mma ,czy pisał sam ze sobą na dwie strony żeby specjalnie zaspamować temat, to przy najbliższej gali pato zrobić to samo w ich temacie (a najlepiej w wszystkich patotematach, bo mały patol się nie ogranicza do jednego tematu przecież).
Skoro nie ma na to kary w jedną stronę to nie będzie i w drugą.
W ten sposób tylko karmisz trola, dawać ignory na wszystkie multikonta, nie odpowiadać i kiedyś się znudzi.
 
Bo jak nikt nic nie robi i liczy że to same zniknie to się przeliczy jak ja.
Wkuriwa mnie te rozpierdalanie tematu. Czym więcej się to coś ignoruje tym więcej nowych kont z którymi gada, nowych tematów pozakładanych o patolach.
Mają już swoje kurwa bieda tematy dla patoli i tam mają wszystko wrzucać, to i tak dwa ostatnio nowo powstałe.
Jak nie założy nowego gówna to w nesach posmajuje. I tak cały czss. Czy reagujesz czy nie.
Nie zgodze się z tym co piszesz,
ty cały czas gadasz o rozpierdalaniu tematów ale tematy często rozpierdalacie wy sami.
Przypomnij sobie gownoburze po tym poscie
F3ABD71C-4769-4DCC-AC4B-F82DD61D4186.jpeg


Coś złego napisałem? Po tym poscie wylała się gownoburza i ,,patole” jak to mówisz zrobił odyniec wyzywając mnie od kurew mimo ze ja go nie obrażałem wiec wcale mnie to nie dziwi ze dostał takiego bana.

Piszesz o tych multikontach a już nawet @Cloud potwierdzał ze to moje jedyne konto.
A5143F5F-EEA5-42AC-96BA-8DFB95F1EC78.jpeg

Nawiązałeś do moich postów o patolach w tematach mma także zacytuj jakieś posty z 2 ostatnich miesiecy skoro tak jest bo od kiedy Cloud mi zwrócił uwagę żebym nie pisał o freakach na stronie głównej to tego nie robię.

Co do pato tematów jak ten z Ełku to skoro są tematy o majonezie, polityce, memach itp to nie widzę nic złego ze powstał temat o videoblogach z bezdomnymi, jak kogoś to nie interesuje to niech tam nie wchodzi i tyle.
Admini go nie usunęli to znaczy ze im nie przeszkadza.

Swoją droga dziwi mnie jedna rzecz, skoro komuś nie pasują moje posty to czemu mnie poprostu nie wrzuci do ignora ?
Ja mam 65 osób w ignorze.


W ten sposób tylko karmisz trola, dawać ignory na wszystkie multikonta, nie odpowiadać i kiedyś się znudzi.
I tu się zgadzam, jak ktoś nie lubi moich postów to wystarczy użyć opcji ,,ignore”
 
ja tego zjeba dawno wrzuciłem w ignore i nie widzę żadnych tych wysrywów, którymi Was raczy. Gorąco polecam.

ps. odbanować ODYŃCA
 
Co do pato tematów jak ten z Ełku to skoro są tematy o majonezie, polityce, memach
Widzisz. Każdy normalny człowiek widzi różnicę pomiędzy tematem o patolach, a jedzeniu i memach.Tacy jak ty nie ogarniają. Ty byś siedział w gównie po szyję i by ci to nie przeszkadzało.
Nie chce mi się tych twoich gówien nawet cytować.
Jeszcze jak to ładnie ujął- temat o bezdomnych.
Gardzę.

odyniec wyzywając mnie od kurew mimo ze ja go nie obrażałem
Ty się Odyńcem gęby nie wycieraj, bo co najwyżej mu buty możesz wypucować.

W ten sposób tylko karmisz trola, dawać ignory na wszystkie multikonta, nie odpowiadać i kiedyś się znudzi.
Tak zrobię.
Tylko coś mi się zdaje że bez reakcji ekspansja tego gówna wejdzie na nowy level na forum i za dwa lata go nie poznamy.
 
A może mi ktoś nakreślić czym ten cały @99dick się zasłużył ze tak go ludzie nienawidzą?
 
Widzisz. Każdy normalny człowiek widzi różnicę pomiędzy tematem o patolach, a jedzeniu i memach.Tacy jak ty nie ogarniają. Ty byś siedział w gównie po szyję i by ci to nie przeszkadzało.
Nie chce mi się tych twoich gówien nawet cytować.
Jeszcze jak to ładnie ujął- temat o bezdomnych.
Gardzę.


Ty się Odyńcem gęby nie wycieraj, bo co najwyżej mu buty możesz wypucować.


Tak zrobię.
Tylko coś mi się zdaje że bez reakcji ekspansja tego gówna wejdzie na nowy level na forum i za dwa lata go nie poznamy.
Haha no widzisz, łatwo napisać ze nie chce ci sie cytować prawda jest taka ze wiesz ze nic nie znajdziesz.
Od kiedy Cloud mi zwrócił uwagę to nie pisze o freakach na głównej.
(chyba ze temat jest o freakach)


Co odyncem gęby nie wycieraj? Napisałem fakty i wiesz dobrze ze tak było.


Co do ,,ekspansji gowna to na forum jest aktywna administracja i jeżeli jakieś tematy im sie nie spodobają to je poprostu zamkną.
A tematu o bezdomnych nie ja zakładałem wiec nie wiem po co to przytaczasz.
 
Zwróć uwagę, że jest różnica pomiędzy wypowiadaniem się a pierdoleniem z dupy i niszczeniem tematów.
Jest masa userów z którymi ja nie mogę się zgodzić a oni ze mną, ale tak jak piszesz każdy ma prawo do wypowiedzenia.
Tyle że mi i reszcie nie chodzi o wypowiadanie, a celowe spamowane.
I jak widać nie jestem w tym odosobniony.
Torpeda na moda! :devil smile1::bomb::tellmemore:
 
Ja mam 65 osób w ignorze

Więc wypierdalaj, po co tu siedzisz ? @Cloud uważam że chyba lepiej jak ten oszołom doda sobie tych swoich 3 kolegów na messengerze i tam z nimi w spokoju pisze, niż żeby doszczętnie rozjebali to forum?

Wyjaśnijcie mi kurwa jaki jest sens siedzieć w miejscu w którym ma się poblokowane połowę aktywnych użytkowników, inny niż żeby wszystkich dookoła denerwować?

Jaką to trzeba być łajzą bez honoru żeby wracać do miejsca z którego go wyganiają i nikt go nie lubi, dostaje pociski na każdym kroku jak frajer na kryminale( to porównanie, nie obelga bezpośrednia) a i tak wraca jak pies, to jest ta właśnie psia cechą charakteru która demaskuje takie odpady społeczne.
 
A do reszty użytkowników, skoro administracji jak i właścicielom tego miejsca podoba się nowy narybek i nowy "content" razem z nim przybyły to proponuje żeby wziąć z nich przykład i robić wszędzie rozpierdol gdzie się da prócz newralgicznych tematów jak newsy MMA userow. W końcu te miejsce nie świadczy o nas jednostkach, tylko o funkcyjnych, skoro mam być kojarzony z gównem i tak, to z chęcią dla rozrywki przyłożę do tego rękę.
Z mojej perspektywy nie ma nic do stracenia, albo się opamięta administracja albo nas po kolei wypierdolą z tego miejsca, za którym w obecnej formie nikt raczej nie będzie tęsknił albo pójdą po rozum do głowy i wytną komórki rakowe, społeczność i tak już dawno się rozleciała a to co zostało to okruchy. Bany dla wporzadku userow spowodowane zachowaniem nowych też się do tego przyczyniły.

Się dziwią że nie ma normalnych dyskusji po 50 komentarzy w co drugim temacie.

Ja wchodzę tutaj coraz rzadziej i chyba będę tylko wieczorami na galę wchodził, po co dzień w dzień się wkurwiać jakimiś trolami internetowymi.
 
A do reszty użytkowników, skoro administracji jak i właścicielom tego miejsca podoba się nowy narybek i nowy "content" razem z nim przybyły to proponuje żeby wziąć z nich przykład i robić wszędzie rozpierdol gdzie się da prócz newralgicznych tematów jak newsy MMA userow. W końcu te miejsce nie świadczy o nas jednostkach, tylko o funkcyjnych, skoro mam być kojarzony z gównem i tak, to z chęcią dla rozrywki przyłożę do tego rękę.
Z mojej perspektywy nie ma nic do stracenia, albo się opamięta administracja albo nas po kolei wypierdolą z tego miejsca, za którym w obecnej formie nikt raczej nie będzie tęsknił albo pójdą po rozum do głowy i wytną komórki rakowe, społeczność i tak już dawno się rozleciała a to co zostało to okruchy. Bany dla wporzadku userow spowodowane zachowaniem nowych też się do tego przyczyniły.

Się dziwią że nie ma normalnych dyskusji po 50 komentarzy w co drugim temacie.

Ja wchodzę tutaj coraz rzadziej i chyba będę tylko wieczorami na galę wchodził, po co dzień w dzień się wkurwiać jakimiś trolami internetowymi.

Ale czym ty się wkurwiasz? Które posty cię wkurwiają? Weź mi choć raz w życiu pokaż o co ci chodzi, bo z tego co ja widzę to większość postów o freakch w tematach sportowych jest inicjowanych przez każdego innego usera tylko nie tego 99picksa. Sami robicie to o co wkurwiacie się na tego gościa - a on sam już nawet nie pisze o gówno freakach w tematach sportowych. Więc serio, o co ci chodzi? Przejrzałem jego posty i niczym one mi się nie różnią od tego co tutaj codziennie leci. Odpowiedzi jednym słowem, odpowiedzi gifem, odpowiedzi głupie, zaczynanie pisać o freakach w tematach sportowych - to wszystko jest tutaj na Cohones. To wszystko dzieje się bez udziału tych ludzi o których piszesz. Więc przestań robić krucjatę, która nie ma sensu. Bo idąc tym torem ban należy się tym w porządku userom, o których piszesz.
 
Aż z ciekawości sprawdziłem twoje komentarze. Pierwszy lepszy, dodany chwilę temu:


weg.jpg


Więc serio, o co ty się wkurwiasz jak prezentujesz "taki" poziom w naszych newsach? Przychodzi później człowiek i czyta takie coś. Właśnie o tym mówiłem. Ja naprawdę rozumiem co napisałeś, ale serio, u ciebie wystarczy jeden ignor i masz po sprawie.
 
Last edited:
Ale czym ty się wkurwiasz? Które posty cię wkurwiają? Weź mi choć raz w życiu pokaż o co ci chodzi, .
Od miesięcy wszyscy się wkurwiali i też chciałeś miec zacytowane z dwa miesiące temu i Ci trzy strony tego zacytowałem (było więcej, ale nie chciało już mi się dalej w to brnąć).
Jak była reakcja?
Pics, nie pisz tak.
Tydzień spokoju i zdążył pojechać naszego Jana od stypozawodnika bo nie robi dymów na konfach (co to kurwa w ogóle jest za myślenie?) i oczywiście czołowych zawodników.
Teraz na jakiś czas znowu będzie spokój, bo zawsze po burzy z nim tak jest i się później odpali.

Tu nie chodzi o to że kto napisze że mu coś koło chuja lata, czy rzuci kurwami.
To nie jest kółko różańcowe i każdy to rozumie.
Tu chodzi o to, że gość od samego początku pisze takie brednie jak Ci zacytowałem wtedy w newsach. Teraz jest spokój. Ok. poczekaj aż się odpali z dymami, stypami.
Sam przyznaje ż ma 65 włączonych ignorów.
Trzeba by sprawdzić ilu go ma w ignorze.
Więc pytanie brzmi- dla kogo robi ten syf?
Serio uważasz że ¾ forum się na niego niepotrzebnie uwzięło?
 
Od miesięcy wszyscy się wkurwiali i też chciałeś miec zacytowane z dwa miesiące temu i Ci trzy strony tego zacytowałem (było więcej, ale nie chciało już mi się dalej w to brnąć).
Jak była reakcja?
Pics, nie pisz tak.
Tydzień spokoju i zdążył pojechać naszego Jana od stypozawodnika bo nie robi dymów na konfach (co to kurwa w ogóle jest za myślenie?) i oczywiście czołowych zawodników.
Teraz na jakiś czas znowu będzie spokój, bo zawsze po burzy z nim tak jest i się później odpali.

Tu nie chodzi o to że kto napisze że mu coś koło chuja lata, czy rzuci kurwami.
To nie jest kółko różańcowe i każdy to rozumie.
Tu chodzi o to, że gość od samego początku pisze takie brednie jak Ci zacytowałem wtedy w newsach. Teraz jest spokój. Ok. poczekaj aż się odpali z dymami, stypami.
Sam przyznaje ż ma 65 włączonych ignorów.
Trzeba by sprawdzić ilu go ma w ignorze.
Więc pytanie brzmi- dla kogo robi ten syf?
Serio uważasz że ¾ forum się na niego niepotrzebnie uwzięło?
Ale jaki syf ? Jaki tydzień spokoju :lol:? Cloud zwrócił mi uwagę żebym nie pisał o freakach na głównej i przestałem. Sam ci wczoraj napisałem zebys zacytował moje posty o patoli z 2 ostatnich miesięcy to odpisałeś ze nie chce ci się szukać xD Dziwne bo zawsze byłeś taki detektyw ze potrafiłeś na pół strony cytować moje posty :lol:
Gdyby były jakieś posty o freakach w sportowych tematach na głównej to byś już dawno tu wrzucił cała stronę z moimi postami.


Argument o Janku tez nietrafiony ponieważ @Cloud zwracał mi uwagę na temat freakow a nie dymów.
Teraz dostałem bana za spamowanie o dymach na głównej, wziąłem sobie to do serca wiec nie będę o tym pisac w każdym temacie na głównej.
Tak mam 65 osób w ignorze i co z tego?
Po to chyba jest ta opcja i to mnie właśnie dziwi ze jeżeli ktoś nie lubi moich postów to po chuj je czyta ?
Ignore i po sprawie.
 
Czyli bez styp i dymów w dziale newsy MMARocks - tylko normalne opinie o pojedynku, bez nawiązywania do freaków (no chyba, że dyskusja sama potoczy się w tym kierunku). @99picks Możemy się na takie coś umówić?
 
Czyli bez styp i dymów w dziale newsy MMARocks - tylko normalne opinie o pojedynku, bez nawiązywania do freaków (no chyba, że dyskusja sama potoczy się w tym kierunku). @99picks Możemy się na takie coś umówić?
Oczywiście
:tiphatb:
Czyli rozumiem ze jeżeli inni użytkownicy będą pierwsi pisac o freakach w jakimś temacie mma to mogę się dołączyć do dyskusji ?
 
Tylko teraz napisz mi: co mam zrobić z użytkownikami, którzy piszą w ten sam sposób, ale należą do tych, których lubicie?
Sugerujesz że jest jeszcze ktoś taki? Znajdź mi jeszcze jednego takiego ancymona który w kółko pisze jedno i to samo i dla którego walka nie ma znaczenia (na forum o mma), tylko konferencje.
Dla którego zawodnicy to stypiarze bo są za bardzo techniczni.
Dla którego parter (kolejny raz-na forum mma) to lizanie jaj.
Przecież to jakieś odklejenie jest.

To Wy jako administracja wystawiacie sobie świadectwo, bo wprawdzie nigdy tu aniołki nie były ale łączyło każdego kibicowanie i miłość do tego sportu.
Tu przyszło w kilku kontach jakieś niezrozumiałe coś, co ma przecież w dupie ten sport i się nie kryje, tylko przyszedł promować patole.
Jeszcze sa dwa konta z tej samej gliny na forum.
Kilka lat temu zrobili ankietę żeby go wyjebać. Pobad 50 userów było za.
Nawet wtedy nie był w połowie tak wkurwiający.

Ode mnie luz. Ja z nim dyskutować nie będę, a czy mamy rację to się przekonasz szybciej lub później, bo on nie jest tu po to żeby na forum był spokój i dziwi mnie to że tego nie widzisz.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top