Odyniec vs 99picks

Kogo unbanować?

  • Dziewiędziesiąt dziewięć stypicks

    Votes: 6 6.3%
  • Odyniec

    Votes: 60 62.5%
  • Obu

    Votes: 8 8.3%
  • Nikogo

    Votes: 22 22.9%

  • Total voters
    96
Status
Not open for further replies.
Przy tak spektakularnych zestawieniach na noże, Dana będzie prosił mnie o kontakt.
 
3A65F5CF-66FF-4CB0-9B06-2771B1A58A2B.jpeg



ja tam lubię ksw ale coś nie chce mi się wierzyć ze tam jest az milion euro wypłaty w tej walce.
:korwinwhat:
 
Dobra lecimy na sparing do Bartka do zlomiarza w Elblągu, mam nadzieję że po walce zapalimy na spokojnie i pogadamy. Za 3 godziny będę na miejscu, więc pewnie gdzieś za 4 godziny będziecie znać wynik :)
:frankapprove:
A który w wyższej kategorii wagowej? Bo jeszcze bym zakłady porobił.
 
Tez jak mysle Złomiarz to najpierw mi Gdańsk wpada na myśl. Ale zjebałem, że nie dopytałem
 
Chłopy się na sparing ustawili w innych miastach. Kurwa, strach pomyśleć co by było, gdyby mieli się stawić w wyznaczonym miejscu i czasie na ważenie przed galą Cohones... Ehhh.
Lepiej zatrudnij kogoś ogarnietego do działu reklamacji. :muttley:
 
Chłopy się na sparing ustawili w innych miastach. Kurwa, strach pomyśleć co by było, gdyby mieli się stawić w wyznaczonym miejscu i czasie na ważenie przed galą Cohones... Ehhh.
Można powiedzieć ze pojedynek jest dalej toczony korenspondecyjnie…
 
Można powiedzieć ze pojedynek jest dalej toczony korespondencyjnie…

Ty ale to jest dobry pomysł. Zaraz coś pomyślimy, rozpisze się planszę, i będą się napierdalać korespondencyjnie. Będzie jakiś niezależny sędzia, i tak jak w szachach korespondencyjnych. Lewy prosty na a 2. Defensywa na C4. @Evo włodarzu, coś trzeba pokombinować, a potem finał już gdzieś w w mieście, żeby chłopaki spotkali się po drodze. Wszyscy się zrzucimy chłopakom na wypłate, na hotel. Ile nas jest aktywnych cohonesiaków? Każdy nawet da do puli po 20-30 ziko i kurwa jazda :D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top