Odyniec vs 99picks

Kogo unbanować?

  • Dziewiędziesiąt dziewięć stypicks

    Votes: 6 6.3%
  • Odyniec

    Votes: 60 62.5%
  • Obu

    Votes: 8 8.3%
  • Nikogo

    Votes: 22 22.9%

  • Total voters
    96
Status
Not open for further replies.
Mam dość.
@Cloud jeden z nas niech dostanie perma.

Jeden z nas okłamuje Ciebie w tej sprawie zacytowania.
Patol twierdzi i kilkanaście razy już Cię wezwał że to ja, więc albo ja Cię okłamałem albo on.
Czy ten co udowodni kłamstwo drugiej osobie może liczyć na perma jebanego oszusta?
Uczciwe?
Kolejny przykład manipulacji, stawiasz tutaj moderatora @Cloud pod ściana dając do zrozumienia żeby wybrał między mną a tobą.
Ja już udowodniłem ze kłamałes, ale mi nie zależy byś dostał bana.
Jak dla mnie możesz tu zostać na forum ale uważam ze mój ban na stronie głównej był niesprawiedliwy biorąc pod uwagę okoliczności ze zacytowałes posty wyrwane z kontekstu i w dodatku jeden edytowales.
 
Nie no ja pierdole. Gość sobie od dawna robi jaja z modów i adminów. Zachowuje jak najgorszy typ trolla, a nikt z tym nic nie robi. Rzucę ciekawostką - parę lat temu na kilkunastu forach w Polsce był gość o ksywie Bazyliszek... działał w podobnym stylu i... w pewnym momencie ciężko było znaleźć forum gdzie nie miał permabana. Tymczasem tutaj mamy odwrotnego Piłata w wykonaniu adminów - lud przemówił, że chce Jezusa nie Barabasza. Tymczasem Jezus siedzi na banie, a Barabasz robi syf. Sorry za biblijne porównanie, ale święta idą - czytam Ewangelię i się nasunęło.
 
Kolejny przykład manipulacji, stawiasz tutaj moderatora @Cloud pod ściana dając do zrozumienia żeby wybrał między mną a tobą.
Ja już udowodniłem ze kłamałes, a
Obsrany że teraz wyjdzie który kłamie?
Liczyłeś że jak coś powielisz kilkanaście razy to zakodują sobie że coś w tym jest, prawda?

Teraz właśnie nie będzie manipulacji.
Ty przedstawisz swoją wersję, a ja fizycznie pokażė swoją. Jeden za nas kłamie i wypierdala stąd już na zawsze.
Koniec z cwaniakowaniem i manipulacjami.
Czekamy, czy w końcu ktoś ten cyrk zakończy, bo to jest kurwa żenujące żebym musiał od małego gnojka słuchać obelg że jestem kłamcą.
Gardzę.
 
Dymcie chłopaki. Potrzebuję tego jak tlenu, aby funkcjonować.

Chciałbym żeby Wasza dyskusja była na kamerkach.
 
Obsrany że teraz wyjdzie który kłamie?
Liczyłeś że jak coś powielisz kilkanaście razy to zakodują sobie że coś w tym jest, prawda?

Teraz właśnie nie będzie manipulacji.
Ty przedstawisz swoją wersję, a ja fizycznie pokażė swoją. Jeden za nas kłamie i wypierdala stąd już na zawsze.
Koniec z cwaniakowaniem i manipulacjami.
Czekamy, czy w końcu ktoś ten cyrk zakończy, bo to jest kurwa żenujące żebym musiał od małego gnojka słuchać obelg że jestem kłamcą.
Gardzę.
Jak ja już dawno wyjaśniłem te twoje śmieszne zarzuty i pokazałem ze kłamiesz.
:DC:
Czekamy na stanowisko moderacji
@Cloud @baju @defthomas
 
@Cannavaro hahah ale z ciebie zieja zjebie, nie wiem czyim jestes multikontem, ale niezly z ciebie przyglup. Czyli mowisz nam, ze masz zone i dziecko i weekend przed swietami robisz 600 km zeby posparowac z typem z internetu, ale nie sprawdzasz adresu, ktory ci normalnie podal. Hahahhahaha malolat moze byc ciezko skonczyc ta podstawowke bo nawet klamac to trzeba z glowa.
 
Oszustem to ty jesteś, edytowales moje posta i wezwałeś Clouda.
@Cloud @baju @defthomas bardzo proszę o ponowne rozpatrzenie mojej sprawy.
Te zarzuty były bezpodstawne i w dodatku was oszukał edytując mojego posta.

Możesz dać linka do posta, który rzekomo został przez torpedo edytowany?
 
Oszustem to ty jesteś, edytowales moje posta i wezwałeś Clouda.
@Cloud @baju @defthomas bardzo proszę o ponowne rozpatrzenie mojej sprawy.
Te zarzuty były bezpodstawne i w dodatku was oszukał edytując mojego posta.

Inni sami pisza o freakach,dymach itp stronie głównej i ich nie banujecie.
Nie dajcie się manipulować typowi który maniakalnie wszedzie widzi patologie i robi na mnie nagonkę z forumowymi kolegami.


Nikogo nie zaczepiam ani nie wyzywam.
Jestem tu już od wielu lat, zawsze się stosowałem do waszych zaleceń wiec chyba należy mi się jakaś sprawiedliwość.
Powinnismy być wszyscy równi na tym forum.

@baju @Cloud @defthomas @Dzihados ja również wnoszę o ponowne rozpatrzenie sprawy jegomościa i definitywne wykluczenie go ze społeczności, przecież może sobie pisać gdzie indziej z tymi swoimi dwoma kolegami, prawda? Przecież on bezczelnie się jeszcze o to prosi, czego tutaj niee widać? :neildegrassewhoa:

A jak się wkurwie to będę zgłaszał dicks każdy twój jeden jedyny post, może inni pójdą w moje ślady i nawet dla świętego spokoju cię moderacją wreszcie zbanuje bo zacznie ich to wkurwiać, proste. ;)
 
Możesz dać linka do posta, który rzekomo został przez torpedo edytowany?

Tu jest link do tematu gdzie jest ten post

Tu masz skrina tego posta
E29F2FE3-11E8-45CB-A2F0-771479EACDB6.jpeg


A tutaj jest ten sam post który edytowal torpedo. (Zaznaczyłem)
Usunął polowe i już nie pokazał ze ja odpisywałem drugiej osobie odnośnie ,,dymów”
Totalna manipulacja żeby pokazać ze łamie nasza umowę.
BCC1DA01-A8B5-4DE1-BCBE-E71BC84A8AF2.jpeg
 
Tu jest link do tematu gdzie jest ten post

Tu masz skrina tego posta
View attachment 30303

A tutaj jest ten sam post który edytowal torpedo. (Zaznaczyłem)
Usunął polowe i już nie pokazał ze ja odpisywałem drugiej osobie odnośnie ,,dymów”
Totalna manipulacja żeby pokazać ze łamie nasza umowę.
View attachment 30304

Tu nie było żadnej edycji. Cytat przecież możesz uciąć gdzie chcesz. Całe MMARocks działa na tym, że bierzemy taki cytat, który nam pasuje do newsa, nie zawsze go kończąc (co jest wręcz niemożliwe mając ograniczone miejsce w nagłówku). Torpedo uciął cytat bo dla niego nie było ważne jaki miałeś zamiar we wpisie, ale że napisałeś o dymach, bez względu na kontekst wypowiedzi.
 
:putinlaugh: HERE we go again!

O tym cytacie pisałem kilka stron temu że to jest właśnie prawo cytatu, ale gimbus nie rozumie.
 
Tu nie było żadnej edycji. Cytat przecież możesz uciąć gdzie chcesz. Całe MMARocks działa na tym, że bierzemy taki cytat, który nam pasuje do newsa, nie zawsze go kończąc (co jest wręcz niemożliwe mając ograniczone miejsce w nagłówku). Torpedo uciął cytat bo dla niego nie było ważne jaki miałeś zamiar we wpisie, ale że napisałeś o dymach, bez względu na kontekst wypowiedzi.
Odpisywałem drugiej osobie, sam mi pisales ze mogę sie ewentualnie dołączyć do dyskusji.
Ja nasza umowę respektowałem, jeżeli chcesz to dobrze nie będę już nigdy nawet używał słownictwa dymy, stypa itp na głównej nawet jeżeli ktoś będzie o tym do mnie pisał ale proszę o ściągnięcie bana.
Wiesz ze moje posty diametralnie sie zmieniły i nie robię syfu.
 
On wie doskonale, tylko robi z nich idiotów.

Edytowane, czyli zmienione.
Nic ne zmieniałem, tylko zacytowałem fragment który był kluczowy.

Jak ro go nie wypierdoli, to nc go już nie wyjebie stąd.
Nie no ja wiem, ze nic nie edytowales, ale ten xxx (nie moge uzywac brzydkich slow, ostatnie ostrzezenie) sie zapętlil. Troche mi go szkoda, bo jakie smutne zycie trzeba miec, zeby blagac o to zeby móc być na forum, gdzie pisze chyba sam ze soba, jesli 64 osoby w ignorach, a gdzies tyle jest aktywnych uzytkownikow, a nikt go tu nie chce.
 
Nie no ja wiem, ze nic nie edytowales, ale ten xxx (nie moge uzywac brzydkich slow, ostatnie ostrzezenie) sie zapętlil. Troche mi go szkoda, bo jakie smutne zycie trzeba miec, zeby blagac o to zeby móc być na forum, gdzie pisze chyba sam ze soba, jesli 64 osoby w ignorach, a gdzies tyle jest aktywnych uzytkownikow, a nikt go tu nie chce.
Ale mógłby spokojnie być. Niech się tylko zachowuje jak człowiek.
Ale czym więcej ma ostrzeżeń od wszystkich, tym bardziej jest irytujący.
Każdy by sobie i pożartoeał u pokłócił ale na jakimś poziomie.
Tu nie ma mowy o poziomie. Nie jest to zwykły troll i niech mi nikt nie gada.
Poobserwujcie sobie w jaki sosób robi śmietnik w tematach, jak odpala się na blokadach i robi jeszcze większy.

A z tym jawnym kłamaniem i robieniem ze mnie oszusta to mnie wkurwił.
 
Odpisywałem drugiej osobie, sam mi pisales ze mogę sie ewentualnie dołączyć do dyskusji.
Ja nasza umowę respektowałem, jeżeli chcesz to dobrze nie będę już nigdy nawet używał słownictwa dymy, stypa itp na głównej nawet jeżeli ktoś będzie o tym do mnie pisał ale proszę o ściągnięcie bana.
Wiesz ze moje posty diametralnie sie zmieniły i nie robię syfu.
Panie, nasralem panu w pokoju, wygoniłeś mnie pan, prosiłem cię na klatce żebyś znów mnie wpuścił, zrobiłeś to więc nasrałem ci w kuchni, znów mnie wywaliłeś a kuchnie zamknąłeś na klucz, panie @Cloud wpuść mnie pan jeszcze do przedpokoju, obiecuję panu że już nigdy się nie zesram u pana w chałupie, nawet słowo kupa mi na myśl nie przyjdzie, wpuścisz pan?
 
Odpisywałem drugiej osobie, sam mi pisales ze mogę sie ewentualnie dołączyć do dyskusji.
Ja nasza umowę respektowałem, jeżeli chcesz to dobrze nie będę już nigdy nawet używał słownictwa dymy, stypa itp na głównej nawet jeżeli ktoś będzie o tym do mnie pisał ale proszę o ściągnięcie bana.
Wiesz ze moje posty diametralnie sie zmieniły i nie robię syfu.
Chłopie nawet tutaj sobie siedzieliśmy i smieszkowaliśmy,a Ty wpadasz z postem o Gadheli i jeszcze oznaczasz tego zjeba od stópek.To o takie zachowania nam chodzi,masz cały dział z frikami,gdzie(:gdzie:)są osoby,które chcą Cie słuchać w przeciwieństwie do tutaj obecnych.Dlaczego tam sobie tego nie popiszesz?
 
Chłopie nawet tutaj sobie siedzieliśmy i smieszkowaliśmy,a Ty wpadasz z postem o Gadheli i jeszcze oznaczasz tego zjeba od stópek.To o takie zachowania nam chodzi,masz cały dział z frikami,gdzie(:gdzie:)są osoby,które chcą Cie słuchać w przeciwieństwie do tutaj obecnych.Dlaczego tam sobie tego nie popiszesz?
W nazwie tematu jestem ja 99picks wiec po części to mój temat.
Gdzieś muszę komentować newsy ze strony głównej, podziękujcie torpedo.
:fjedzia:
 
To żadna odpowiedz.Sam mówiłeś,że masz prawie 70 osób w ignore,więc zakładam,że ja i 95% obecnych też tam są,więc po co to wszystko?
A gwiazdą tematu mimo nazwy i tak jest @WsiowySmieszek aka Pawelryt.
No tak ale to nie znaczy ze oni nie widza moich postów.
Dwa ze jest tu dużo ukrytych osób które czytają moje posty i je lubią :)
Raz pamietam gadałem z kolezka i mówię ze mam konto na cohones, a on mnie zapytał o Nick.
Odpowiedziałem ,, jestem 99picks”
A on na to ,,o kurwa stary, ty dobry wariat jesteś”
Miło mi się zrobiło :)
 
Raz pamietam gadałem z kolezka i mówię ze mam konto na cohones, a on mnie zapytał o Nick.
Odpowiedziałem ,, jestem 99picks”
A on na to ,,o kurwa stary, ty dobry wariat jesteś”
Miło mi się zrobiło :)
Podaj nick tego gościa.
Czy następne kłamstwo?
 
Jeżeli twoje odbicie w lustrze ci odpowiada to sugeruje wizytę u psychiatry.
Śmiej się ale gadam czasami do lustra, koledzy dzwonią do mnie często jak maja jakieś problemy sercowe.
Ja jak mam problem z jakaś dupeczka to siadam przed lustrem i prowadzę dialog.
To jest dobra metoda psychologiczna.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top