Odyniec vs 99picks

Kogo unbanować?

  • Dziewiędziesiąt dziewięć stypicks

    Votes: 6 6.3%
  • Odyniec

    Votes: 60 62.5%
  • Obu

    Votes: 8 8.3%
  • Nikogo

    Votes: 22 22.9%

  • Total voters
    96
Status
Not open for further replies.
Widzę ze zdania ekspertów podzielone
:awesome:



5FD07584-66C2-4718-A7A7-864212D9AF6B.jpeg
 
Mój pierwszy i ostatni komentarz na temat dzisiejszych sparingów, zajechalem do zlomiarza, okazało się że w sobote klub zamknięty, człowiek wstaje wcześnie, traci ponad 3 godziny na dojazd, nie liczę nawet ile kasy na paliwko poszło a wiemy jaka cena teraz jest za litr a tu wystawka hehehe. Jebac takich charakterniakow. Zawijam do żony i dzieciaka bo to jest kurwa kabaret żeby tak ludzi wystawiać. Nie pozdrawiam bartka.

Edit. Teraz widzę że to jednak w Gdańsku, nie wiem czemu ktoś tu pisał że Elbląg. W następnym roku napewno będę w Gdańsku to się spotkamy i powalczymy

Obsrałeś się farmazonie. Fotki nawet nie ma na dowód.
 
To żadna odpowiedz.Sam mówiłeś,że masz prawie 70 osób w ignore,więc zakładam,że ja i 95% obecnych też tam są,więc po co to wszystko?
A gwiazdą tematu pomimo nazwy i tak jest @WsiowySmieszek aka Pawelryt.
Vitas, nie jestem na bieżąco. Co to za typ ten Wsiowy i co odjebal że ujawniliscie jego personalia ?
Ktoś go wyjaśnił czy może sam się przedstawił ?
 
Vitas, nie jestem na bieżąco. Co to za typ ten Wsiowy i co odjebal że ujawniliscie jego personalia ?
Ktoś go wyjaśnił czy może sam się przestawił ?
Gość,który regularnie pruł się do forumowiczów,wyzywał od roboli/magazynierów/patoli/debili etc jednoczesnie podkreślając swoją wysoką pozycje społeczną i zarobki,oraz wybitność.Ogólnie kawał buca,a co do personaliów,to wczesniej miał nick "Pawelryt" tylko poprosił moderacje o zmiane,a dane wyciekły po tym,jak @andrzej_t. wkleił profil fb niejakiego Pawła Ryta i po tym nasz bohater zapadł się pod ziemie.A co do poziomu jego komentarzy,to wejdz sobie na jego profil i poczytaj,bo to najlepiej zobaczyć samemu.
 
No tak ale to nie znaczy ze oni nie widza moich postów.
Dwa ze jest tu dużo ukrytych osób które czytają moje posty i je lubią :)
Raz pamietam gadałem z kolezka i mówię ze mam konto na cohones, a on mnie zapytał o Nick.
Odpowiedziałem ,, jestem 99picks”
A on na to ,,o kurwa stary, ty dobry wariat jesteś”
Miło mi się zrobiło :)
:waldeklaugh::juanlaugh::mjsmile::pociesznymirek:
Co za koleś nie mogę.
 
Gość,który regularnie pruł się do forumowiczów,wyzywał od roboli/magazynierów/patoli/debili etc jednoczesnie podkreślając swoją wysoką pozycje społeczną i zarobki,oraz wybitność.Ogólnie kawał buca,a co do personaliów,to wczesniej miał nick "Pawelryt" tylko poprosił moderacje o zmiane,a dane wyciekły po tym,jak @andrzej_t. wkleił profil fb niejakiego Pawła Ryta i po tym nasz bohater zapadł się pod ziemie.A co do poziomu jego komentarzy,to wejdz sobie na jego profil i poczytaj,bo to najlepiej zobaczyć samemu.

O kurwa, ale rak.
Zerknąłem wybiórczo.
Tylko nie rozumiem co on ma do robili czy magazynierów? Któryś z Amazona mu kobietę podprowadził czy ki chuj?
Ogólnie typ do zaorania
 
Ale w tym temacie pieknie zostalo wyjasnionych kilka przyglupów. @Cannavaro ktory krzyczal w elblagu, bartek gdzie jestes?:D wsiowy juz zamilkl, a dicks sie tak tutaj upokorzyl, ze az to zalatuje jakas choroba umyslowa.
Eee nie, jestem zdrowy.
Polecam lustro, na studiach mój profesor tez często debatował przed lustrem czy Islam jest na liścia lub nie.
:rutekajak:
 
Trzeba mieć pojęcie o whiskey, proper to jedno z lepszych whiskey.

cena tez uczciwa.
Trzeba nie mieć smaku by to pić. Piłem każdą łychę praktycznie z półki do trzech stów. Od Propera gorszy jest tylko ten najtańszy Ballantines.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top