Największy debil na cohones

Kto zasługuje na miano największego debila na forum?

  • ZELAZNYDZBAN

    Votes: 68 77.3%
  • Dick94

    Votes: 39 44.3%

  • Total voters
    88
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.
Niedługo odchodzę, a więc czas wytłumaczyć moją nazwę.
ZELAZNAREKA- twarde ręce fizycznie, ale także twardo i żelaźnie trzymający się swoich zasad i filozofii. Kto się nie podporządkował ten wyleciał. Twardo i żelaźnie ukazywałem Wam prawdę o kryptokach, którzy nie mieli za grosz szacunku i pisali jedno , a robili drugie.
Żelaźnie i bezlitośnie twardą ręką pokazywałem Wam zasady tego świata przez ponad 3 lata.

Kryptoki- to postacie tragiczne, ale okazujące prawdę o tym świecie w jakimś sensie. Byłem celem ataków? Tak zdarzało się, ale czemu, bo kryptoki nie potrafiły zrobić coming outu i to ich bolało i męczyło. Ja żelaźnie grałem w swoją grę i tak ją zakończę. Wolny i szczęśliwy jako wycomingoutowany freak fan od samego początku. Żelazne zasady i twarda ręka.

Taką legendę zostawiam Wam po sobie.
 
A moderacja ma wyjebane
1661601802014.png
 
Mocna kandydatura
nie no
To że nie lubi portiera to jego prywatna sprawa, tak wiem że nie lubi za krula ale chuj
fakt faktem przynajmniej jest śmieszny
Prędzej inne kwestie można podciągnąć oz ziomqa
Ale i tak djuk to największy dzban na tym forum i jest kijem do szczania
 
nie no
To że nie lubi portiera to jego prywatna sprawa, tak wiem że nie lubi za krula ale chuj
fakt faktem przynajmniej jest śmieszny
Prędzej inne kwestie można podciągnąć oz ziomqa
Ale i tak djuk to największy dzban na tym forum i jest kijem do szczania
Ziomeq bywa zabawny, pokazuje nie raz, że kuma ten sport... ale miewa takie odpały jak ten tutaj. Bo chwalenie się wysyłaniem komuś hejtów na insta nie jest normalne.
 
Debilem bym go nie nazwał, ale gdzie jest Born? Czy wyskoczyl już przez szyberdach? #pdk


Zagląda, jak go oznaczysz to polajkuje. Nie @Born2kill ?


a ja myślałem, że o halibuta chodzi.

Bo jesteś słabo myślący , dlatego ta myśl ci nie wyszła.
Ale niezła próba zaczepki.

Swoją drogą, zauważyłem że każda inwektywe w moją stronę lajkuja prawie zawsze te same, kilka osób. Kilka z nich tak głośno krzyczy na mój temat na forum, robiąc sztuczny tłok i wrażenie , że przeszkadzam większej liczbie ludzi. A się okazuje, że to kilku hejterow.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top