Największy debil na cohones

Kto zasługuje na miano największego debila na forum?

  • ZELAZNYDZBAN

    Votes: 68 77.3%
  • Dick94

    Votes: 39 44.3%

  • Total voters
    88
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.
Za każdą taką kurwę jak ty bym mógł zapłacić za twój łeb. Pamiętaj w internecie nie jesteś anonimowy:)
garda X.jpg
 
jezus maria, dymy lepsze niż na patogalach, szkoda tylko, że żelazny odklejeniec się tu jeszcze nie udzielił

btw wyjaśni mi ktoś jak działa liczenie procentów na tym forum?XD

View attachment 44587
Żelazny nic tu nie napisze bo prócz Filipa i Ozdoby ma wszystkich w ignorze, a Ozdobę zaraz też będzie miał bo zaczyna go prostować. A głosować można na obu toteż masz procent łącznej ilości oddanych głosów, a nie różnice.
 
Mam kumpla z Ełku, który mi trochę opowiadał o tym i to nie do końca tak wygląda jak widzisz na ekranie. Poza tym gdybyś rozumiał pewne rzeczy to byś zobaczył czemu to niemoralne.
Wiem o co Ci chodzi, że człowiek robi rozrywkę na ludziach bezdomnych, a w sprawie tego wykorzystywania sprzed pół roku o którym mówiła telewizja to od tego jest policja i wymiar sprawiedliwości. Ja tego nie sponsoruję tylko co jakiś czas oglądam najlepsze akcje
 
Wiem o co Ci chodzi, że człowiek robi rozrywkę na ludziach bezdomnych, a w sprawie tego wykorzystywania sprzed pół roku o którym mówiła telewizja to od tego jest policja. Ja tego nie sponsoruję tylko co jakiś czas oglądam najlepsze akcje
I napędzasz w ten sposób popularność. A tu jest problem, póki coś jest popularne to nie zniknie. Vide wasi ukochani Murańscy, przecież gdyby nie stary Murański to oglądalibyśmy ich tyle co na jednym FAME i won dalej robić paradokumenty. Jeśli Murańscy przestali by się oglądać to zniknęliby z tego biznesu raz dwa i tak samo ten koleś jeśli przestałby na tym zarabiać i budować popularność to by zniknęło. W ogóle ciekawią mnie algorytmy Twitcha i YT. Ci pierwsi zbanowali jakiś czas temu streamerkę której było widać króciutko sutek, ci drudzy zbanowali (zasłużenie w 100% bo ci ludzie to świry i Olszański powinien siedzieć w psychiatryku) Kamratów, ale jakoś tego nie potrafią zwalczać.
 
Mam kumpla z Ełku, który mi trochę opowiadał o tym i to nie do końca tak wygląda jak widzisz na ekranie. Poza tym gdybyś rozumiał pewne rzeczy to byś zobaczył czemu to niemoralne.
Tu nie ma co dyskutować.
Jakieś kurwy znalazły sobie sposób na żerowaniu ns bezdomnych i jeszcze takie szmaty próbują przekonywać że robią dla nich coś dobrego.
Niejeden rusek by się nie powstydził takiego chuja w swoich szeregach.
Chłop umiera? Nagrywajmy, kliki będą jak cholera. Po co wzywać pogotowie. Nagramy śmierć.
Przecież te kurwy powinni siedzieć.

A te małe szmaty i ta stara pizda żelazny pojeb to powinni być zwyczajnie pozainternetowo zbutowani, bo tu nie ma mowy o jakiejkolwiek dyskusji z kurwami.

Świat dziczeje przez właśnie takie patolstwo.
Jebać was śmiecie.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top