Największy debil na cohones

Kto zasługuje na miano największego debila na forum?

  • ZELAZNYDZBAN

    Votes: 68 77.3%
  • Dick94

    Votes: 39 44.3%

  • Total voters
    88
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.
Ok ja kończę Panowie djuk została zeszmacona
Teraz poświęcę swój czas by przyjrzeć się bliżej k2 i k9
Pisałem przed pożarem o swoich znajomościach w wojsku i to nie był żart
#Dymy4life :irish:
 
Ok ja kończę Panowie djuk została zeszmacona
Teraz poświęcę swój czas by przyjrzeć się bliżej k2 i k9
Pisałem przed pożarem o swoich znajomościach w wojsku i to nie był żart
#Dymy4life :irish:
Wiadomo, że to nie żart. Na kim innym ćwiczyć kręcenie wora, jak nie na takiej uległej dziwce Mcgregora jak ty?
 
@torpedo dalej uważasz że @ziomeq jest największym deklem?
Kliknąłem "show ignored content" i widziałem jego odpowiedź
Weź mu powiedz że jego twarz odbijała się na czarnym szklanym blacie i tam było kilka zdjęć kanapek
Z tyłu była jakaś osoba a on miał jedną słuchawke w uchu, zakola i biceps na moje oko 35 może 36cm
I to było chyba ponad dwa miesiące temu gdy HP jeszcze nie był ukryty i można było go czytać bo ludzie pisali średnio trzy strony dziennie
 
Czyżby od początku chodziło o fejm... i próbę zwycięstwa? Czy jest jeszcze gorzej i gość się od dawna podszywa pod innego typa?






:brainoverload:
 
Czyżby od początku chodziło o fejm... i próbę zwycięstwa? Czy jest jeszcze gorzej i gość się od dawna podszywa pod innego typa?





Po prostu jesteś idiotą, ale główkuj może w końcu odkryjesz o co chodzi xD
@Djuk94 a dla mnie ty jesteś dziwką Błońskiego :kis:
Dziwka błońskiego? przecież ten zjeb przegrał ze słabym dubielem, ale przynajmniej trenował nie to co leser marian ziółkowski, szukaj dalej dziwko mcgregora.
 
Po prostu jesteś idiotą, ale główkuj może w końcu odkryjesz o co chodzi xD

Dziwka błońskiego? przecież ten zjeb przegrał ze słabym dubielem, ale przynajmniej trenował nie to co leser marian ziółkowski, szukaj dalej dziwko mcgregora.
I co z tego że jest słaby spuszczałeś się nad nim publicznie więc jesteś jego dziwką
 
Gdyby pobierali podatek za powierzchnię mózgu to dostałbyś zwrot
Gdyby intelekt zależał od powierzchni mózgu, to mój mózg miałby
I co z tego że jest słaby spuszczałeś się nad nim publicznie więc jesteś jego dziwką
ja się do nikogo nie spuszczam, ale dzisiaj za to dowiedzieliśmy się, że mcgregor spuszcza się na ciebie. idź spać, niech ci się mcgregor przyśni to znowu będziesz miał mokry sen.
 
Gdyby intelekt zależał od powierzchni mózgu, to mój mózg miałby

ja się do nikogo nie spuszczam, ale dzisiaj za to dowiedzieliśmy się, że mcgregor spuszcza się na ciebie. idź spać, niech ci się mcgregor przyśni to znowu będziesz miał mokry sen.
Pękasz męska kurewko tak samo jak pękałaś na komisariacie dziweczko osiedlowa lampucero
 
Pękasz męska kurewko tak samo jak pękałaś na komisariacie dziweczko osiedlowa lampucero
hahahah, leć do swojego mcgregorka śmieciu, zobacz na swój żałosny opis, to ty jesteś dziweczką, której jedynym sensem życia jest mcgregor top 30 lw ufc xD
Żal mi ciebie, jesteś chory psychicznie. A komputer to cały twój świat, w którym się realizujesz, bo rzeczywistość cię przerasta.
Dzisiaj tylko ciebie wszystko przerosło, przed chwilą zachowałeś się jak dzieciak, który dopiero co odkrył, że święty mikołaj nie istnieje, co za pajac xD
 
hahahah, leć do swojego mcgregorka śmieciu, zobacz na swój żałosny opis, to ty jesteś dziweczką, której jedynym sensem życia jest mcgregor top 30 lw ufc xD
Płacz kurwo 101 twarzy don Kasjo 101 twarzy djuka
Ciągnąłeś już Kasjuszowi spuścił co się do ryja czy jesteś wierny swojemu chłopakowi
Pytam się
 
Dzisiaj tylko ciebie wszystko przerosło, przed chwilą zachowałeś się jak dzieciak, który dopiero co odkrył, że święty mikołaj nie istnieje, co za pajac xD
To nie ja mam problem. Widzisz, w jaki sposób musisz się dowartościowywać? To nienormalne i jak się o tym pomyśli, jest to bardzo przykre.
 
To nie ja mam problem. Widzisz, w jaki sposób musisz się dowartościowywać? To nienormalne i jak się o tym pomyśli, jest to bardzo przykre.
ale głupiutki jesteś, chyba nigdy nie słyszałeś o tym co to jest ironia, sarkazm czy kręcenie z kogoś beki, co? To możesz się zapoznać z tymi pojęciami cieciu xD
Płacz kurwo 101 twarzy don Kasjo 101 twarzy djuka
Ciągnąłeś już Kasjuszowi spuścił co się do ryja czy jesteś wierny swojemu chłopakowi
Pytam się
mcgregor jest twoim jedynym sensem życia gościu, a ty coś do mnie piszesz o don kasjo żulu xD
 
mcgregor jest twoim jedynym sensem życia gościu, a ty coś do mnie piszesz o don kasjo żulu xD
Kopiowałeś jego teksty
Spuszczasz się nad Błońskim pod stołem opierdlaasz gałę Kasjuszowi może ty ich prywatną kurwą jesteś
Ilu influencerów obracało cię po ostatniej gali?

Nigdy nie trenowałem (Wiem, że pisałem, że tak, ale wiecie 101 twarzy djuka94)
 
Kopiowałeś jego teksty
Spuszczasz się nad Błońskim pod stołem opierdlaasz gałę Kasjuszowi może ty ich prywatną kurwą jesteś
Ilu influencerów obracało cię po ostatniej gali?

Może ty opierdalasz gałę kasjuszowi, bo ja pisząc ten tekst nawet o nim nie myślałem, więc wyraźnie ty coś z nim masz wspólnego. Ja w przeciwieństwie do ciebie gejem nie jestem, a ty nawet się tym nie kryjesz, masz to nawet w opisie geju xDD
 
Może ty opierdalasz gałę kasjuszowi, bo ja pisząc ten tekst nawet o nim nie myślałem, więc wyraźnie ty coś z nim masz wspólnego. Ja w przeciwieństwie do ciebie gejem nie jestem, a ty nawet się tym nie kryjesz, masz to nawet w opisie geju xDD
Jesteś gejem przyznałeś się publicznie
O przypomniało mi się że Kasjusz w Warsaw Shore dał już sobie zwalić konia nie bój się zagadaj dwa drinki i jest twój zrobisz z nim co tylko zechcesz męska kurwo
 
1661992812533.png
 
Frajerze teraz bawisz się w grafika i przerabiasz moje komentarze :facepalm:
Psycha siada?
Do tego się odnieś
Jakiego grafika, przecież tak napisałeś? Ale to chyba tylko twoja fantazja, wątpię, aby mcgregor dopuścił kogoś takiego do siebie jak ty, pewnie jakiemuś menelowi pałę obrabiałeś wyobrażając sobie, że to Conor xDD
 
ale głupiutki jesteś, chyba nigdy nie słyszałeś o tym co to jest ironia, sarkazm czy kręcenie z kogoś beki, co? To możesz się zapoznać z tymi pojęciami cieciu xD
Vituperatio stultorum laus est

Nie dam się sprowadzić do twojego poziomu, życie wystarczająco cię skrzywdziło. Doskonale wiem, że w moim zasięgu prędzej byś się zdefekował, niż mnie obraził.

:kis:
 
Vituperatio stultorum laus est

Nie dam się sprowadzić do twojego poziomu, życie wystarczająco cię skrzywdziło. Doskonale wiem, że w moim zasięgu prędzej byś się zdefekował, niż mnie obraził.

:kis:
Pizdą jesteś, która potrafi tylko tworzyć temaciki na mój temat na tym forum, gdybyś mnie spotkał to byś nawet słowem nie pisnął, tylko zwiał do mamusi szczekaczu xDD
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top