Największy debil na cohones

Kto zasługuje na miano największego debila na forum?

  • ZELAZNYDZBAN

    Votes: 68 77.3%
  • Dick94

    Votes: 39 44.3%

  • Total voters
    88
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.
Pizdą jesteś, która potrafi tylko tworzyć temaciki na mój temat na tym forum, gdybyś mnie spotkał to byś nawet słowem nie pisnął, tylko zwiał do mamusi szczekaczu xDD
Wiesz co, gdybym wiedział jakim życiowym przegrywem jesteś, to bym nigdy nie założył tego tematu (Żelazny też jest chorym człowiekiem, ale wiadomo, że on ma mnie w ignorach) i teraz tego żałuje. Sądziłem, że jesteś trollem, ale się pomyliłem. A twoje obelgi nie są w stanie mnie dotknąć, przecież to jakby ktoś z zespołem touretta mnie wyzywał, albo niemowlak uderzył, też bym się nie przejmował. Jesteś pośmiewiskiem na wykopie, a teraz na cohones i sprawia ci to chorą przyjemność. Wyzywasz się z ludźmi, wymyślając jakieś obleśne akty fantazji homoseksualnych. Wybacz, ale to nie mój poziom dyskusji, a że głupi wobec mądrego nie mądrzeje, ale mądry wobec głupiego głupieje, to już ci podziękuję za dyskusję. Ja tylko stracę czas, a ty będziesz się podniecał atencją... nie, dziękuję. Powodzenia.
:tiphatb:
 
Last edited:
Kliknąłem "show ignored content" i widziałem jego odpowiedź
Weź mu powiedz że jego twarz odbijała się na czarnym szklanym blacie i tam było kilka zdjęć kanapek
Z tyłu była jakaś osoba a on miał jedną słuchawke w uchu, zakola i biceps na moje oko 35 może 36cm
I to było chyba ponad dwa miesiące temu gdy HP jeszcze nie był ukryty i można było go czytać bo ludzie pisali średnio trzy strony dziennie
:beczka:
Najbardziej zaostrzony ołówek w piórniku to ty nie jesteś.
Jestem łysy jak kolano, więc jakie zakola.
Łapka 43cm.
Jedyne zdjęcie jakie mogłeś by zobaczyć to te, które wstawiłem przez Instagrama. Z szyby z piekarnika raczej za dużo realnych rozmiarów nie zobaczysz.
I nie pisz że kliknąłeś w show ignored content bo wiem, że cały czas czytasz.


Teraz odnośnie tematu.
Dlaczego uważam że djuk to nie ma podbicia do takiego ziomqa?
Bo on niejako został tu wywołany do tablicy i (niepotrzebnie) próbuje z wszystkimi tu dyskutować.
Natomiast ziomeq jest zwyczajnie niedojebanym. Zobaczcie ostatnią stronę. To jest kurwa jakaś 7 klasa podstawówki, albo jest cofnięty.

Dla by był pierwszy w rankingu gdyby nie to, że żelazny broni się tym że jest zauroczony patolstwem.
 
e861d2eaa842a2afcc569b713f172216.gif
 
Wydłużycie tę ankietę, wynik jeszcze może się zmienić.
 
Teraz odnośnie tematu.
Dlaczego uważam że djuk to nie ma podbicia do takiego ziomqa?
Bo on niejako został tu wywołany do tablicy i (niepotrzebnie) próbuje z wszystkimi tu dyskutować.
Natomiast ziomeq jest zwyczajnie niedojebanym. Zobaczcie ostatnią stronę. To jest kurwa jakaś 7 klasa podstawówki, albo jest cofnięty.

Dla by był pierwszy w rankingu gdyby nie to, że żelazny broni się tym że jest zauroczony patolstwem.
a to djuk nie jest niedojebany :beczka:
zjeb.jpg
 
ZELAZNAREKA powinien być w kategorii najlepszy gość na tym forum, a nie debil
 
Last edited:
ZELAZNAREKA powinien być w kategorii najlepszy gość na tym forum, a nie debil

Chciałem zaproponować aby dodać jego, ale zapomniałem w sumie że to on sam.

PS: Djuk stara się jak może a tymczasem głosy na żelaznegocymbała rosną, jednak trzeba przyznać, że to legendarny debil. :penn:
 
Chciałem zaproponować aby dodać jego, ale zapomniałem w sumie że to on sam.

PS: Djuk stara się jak może a tymczasem głosy na żelaznegocymbała rosną, jednak trzeba przyznać, że to legendarny debil. :penn:
O co ludzie mają problem do ZELAZNEJREKI? Według mnie robi bardzo dobrą robotę w dziale FREAK MMA i lubi dymy oraz lata 70-90
 
Proszę was. Djuk się ledwo w pierwszej dziesiątce mieści.
Do kilku lat, to tacy userzy będą normą.
Chcieli wchodzić w patogale, to logicznym było że elyta zawita.

Żelaznyzjeb numero uno.
Chłop jest starszy od węgla, pamięta jeszcze hamburgery z pterodaktyla maminej roboty z młodości, a zachowuje się jak dziesięciolatek z upośledzeniem umysłowym.
Dodatkowo jara się patolami i to ciężkimi.
Ogólnie jego powinno się odjebać (w sensie perm- żeby ktoś się nie przyjebał że ostatnie wiosny chcę mu jeszcze zabrać).

Dla mnie drugi to ziomeq i jego chorobliwe sranie się do fame'u, czy upodobanie sobie największych przegrywów i bronienie ich w sposób jakiego nawet nie da się opisać i to z kilku kont. Nikt normalny tak nie odpierdala.
Że jest czasem zabawny? No jest, ale gość ma szuflady wysprzątane w chuj i to serio widać.


Trzeci to diks aka filip. Tak samo jak ziomeq.


No i jeszcze nasz przez PGNiG śmieszek-.
Ziomeq to Ziomeq, dawniej Fan Skurwieli, po drodze na banie był SugarChampem i The Wolfem - ale te konta dostały perma
A Makumba to po prostu Makumba. Jechał Picksa jeszcze gdy ten był na forum.
Picks to obecnie Filip z liczbami poznasz po tekstach
Tytus to był zimniak, a teraz ma kolejne konto.
Po raz kolejny informuję, że nie jestem 99picksem
 
I być ścierwem które ogląda jak jakiś skurwysyn wykorzystuje osoby w kryzysie bezdomności dla własnych korzyści. Jak cię interesuje los bezdomnych to idź do CARITAS albo Daj Herbatę i zostań wolontariuszem, a nie wspieraj patologię.
Kilka razy w roku pomagam charytatywnie, a dymy w Ełku lubię obejrzeć
Za każdą taką kurwę jak ty bym mógł zapłacić za twój łeb. Pamiętaj w internecie nie jesteś anonimowy:)
Co jest złego w oglądaniu shotów z ełckiego uniwersum?
 
dymy w Ełku lubię obejrzeć
"dymy" - kurwa jak ja nie cierpię tego słowa, nazywać bezczelne żerowanie na czyjejś życiowej tragedii w ten sposób. W ogóle jak trzeba mieć spaczony mózg by chcieć oglądać takie rzeczy? Zrozum dziecko, że twoja rozrywka jest rzeczywistą tragedią tych ludzi, dodatkowo wykorzystywanych dla monetyzacji przez gościa który powinien za to co robi siedzieć i być przecwelony pod celą.
 
"dymy" - kurwa jak ja nie cierpię tego słowa, nazywać bezczelne żerowanie na czyjejś życiowej tragedii w ten sposób. W ogóle jak trzeba mieć spaczony mózg by chcieć oglądać takie rzeczy? Zrozum dziecko, że twoja rozrywka jest rzeczywistą tragedią tych ludzi, dodatkowo wykorzystywanych dla monetyzacji przez gościa który powinien za to co robi siedzieć i być przecwelony pod celą.
Bezdomni siedzą w kawalerce zamiast na ulicy, a ty mówisz, że wykorzystani. Dzięki tym streamom mają gdzie mieszkać i co jeść w tamtym czasie
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top