Największy debil na cohones

Kto zasługuje na miano największego debila na forum?

  • ZELAZNYDZBAN

    Votes: 68 77.3%
  • Dick94

    Votes: 39 44.3%

  • Total voters
    88
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.

osk

M-1 Global
Lightweight
Warto doceniać specjalnych użytkowników za to, jacy są, bo dzięki nim każdy z nas może poczuć się tytanem inteligencji (tak, nawet ten, o którym teraz pomyślałeś!). Postanowiłem wynagrodzić im jakoś te jakże przykre przecież deficyty umysłowe i zorganizować dla nich konkurs. Pokażmy, ile dla nas znaczą i odwdzięczmy się za to, co dla nas robią, a przy okazji rozstrzygnijmy kwestię największego debila na forum. Liczę na zażartą rywalizacją, niech wygra głupszy!

Wiem, że niektórzy z Was pomyślą, iż kogoś brakuje na liście - doskonale rozumiem, o co Wam chodzi. Jednakże selekcji dokonałem ściśle pod względem atrybutu najniższej inteligencji (nie chodzi o najbardziej irytującą osobę, tylko o NAJWIĘKSZEGO DEBILA). Nie każdy się tutaj lubi i zdarzają się irytujące osoby, ale tylko ci dwaj herosi zasługują na takie wyróżnienie. Jeden, kiedy zostaje wyjaśniony, dodaje ludzi do ignora, gdzie już ma jakieś 90% forum, a drugi złapany z kupą w ręku, będzie nas przekonywał, że to Nutella, zrobi sobie z tą kupą kanapki i spożyje, oblizując się przy tym ze smakiem, po czym zwyzywa nas od przygłupów, bo przecież miał rację (prawdopodobnie jest dzieckiem Pawła R. z kazirodczego związku po orgii w kozim burdelu, stąd należy być dla niego łagodnym).

Czternaście dni, dwóch herosów, starcie na Himalajach głupoty:

ZELAZNYDZBAN vs Dick94

Czas poznać zwycięzcę!


















*Można zaznaczyć obu.
 
:lesnarhappy: Ciekawa ankieta, wydaje mi się że pytania są nieco tendencyjne, bo i tak wygra żelazna ręka co twardo dicka dzierży :jjsmile:
Screenshot_2022-08-20-18-26-59-847_com.android.chrome.jpg
 
  • Bones
Reactions: osk
Żelazny jest takim prykiem? I taki dziecinny? To już czas powoli do ziemi w drewnianym garniturze się przymierzać, bo to równia pochyła (pochyła w dół, Bastuś) :jarolaugh:

Jakbym ja w takim wieku podobne głupoty pierdolił, to wrzućcie mnie do morza, skąd przyjechałem. Bim bom... :suchykarol:
 
Nie no dick to wygrywa
Żelazny mimo bycia totalnym zjebie nie zajebał babola z elementarnej dizyki
Jednak jak widać, boss ma większy fejm i dzięki niemu na początku zdecydowanie wysunął się na prowadzenie, ale walka trwa i pomimo że Dick94 będzie underdogiem, to mam nadzieję, że tanio skóry nie sprzeda, propagując swoje teorie z rzeczywistości alternatywnych.

Fortuna jeszcze nie podała kursów, chyba czekają, aż pojawią się na zagranicznych bukach.
 
Dlaczego w ankiecie nie jest uwzględniony niejaki ziomeq? Przecież to najbardziej nieśmieszny troll tego forum.
eee ja tam go lubię
fakt faktem czasami chujowe trole ale czasami mam taki sam punkt widzenia
polubiłem żołnierza krula
Poza tym on taki pierdolet nie wypuszcza jak ta dwójka debili
 
eee ja tam go lubię
fakt faktem czasami chujowe trole ale czasami mam taki sam punkt widzenia
polubiłem żołnierza krula
Poza tym on taki pierdolet nie wypuszcza jak ta dwójka debili
Może i rzeczywiście jestem jakiś uprzedzony i ewentualnie jego trollowe posty wybitnie rzucają mi się w oczy i dlatego mam taki obraz jego osoby jaki mam.
 
Prześledziłem twórczość usera Djuk94 i kurwa już nie jestem taki pewien.
Tak jak na początku myślałem, że żelazny wygra wyścig u cuglach, tak teraz kiedy poczytałem Djuka mam wątpliwości. Myślę, że będzie bliska split decision i w którąkolwiek stronę nie pójdzie fani jednego i drugiego będą pisać #wałek.

Niech wygra lepszy!
Tfu
Niech wygra głupszy!

Edit:
Kurwa, przy tej dwójce nawet fundentalna matematyka łapie się za głowę :fjedzia:
Screenshot_2022-08-21-13-19-47-33_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
 
Prześledziłem twórczość usera Djuk94 i kurwa już nie jestem taki pewien.
Tak jak na początku myślałem, że żelazny wygra wyścig u cuglach, tak teraz kiedy poczytałem Djuka mam wątpliwości. Myślę, że będzie bliska split decision i w którąkolwiek stronę nie pójdzie fani jednego i drugiego będą pisać #wałek.
Nie oszukujmy się, to starcie rutyny z młodością, starego wilka z młodym wilkiem. ZELAZNY już teraz ma zapewnione miejsce w Hall of Fame i na liście p4p, ale czy to wystarczy? Czy głodny sukcesu prospekt zdoła strącić z piedestału tak doświadczonego zawodnika?

Kurwa, przy tej dwójce nawet fundentalna matematyka łapie się za głowę
A to dlatego, że uwzględniłem możliwość remisu i jeżeli ktoś nie jest w stanie wybrać jednego, to może zaznaczyć obu (nie sumujemy, tylko widzimy jaki procent głosujących zaznaczył daną odpowiedź).
 
Nie oszukujmy się, to starcie rutyny z młodością, starego wilka z młodym wilkiem. ZELAZNY już teraz ma zapewnione miejsce w Hall of Fame i na liście p4p, ale czy to wystarczy? Czy głodny sukcesu prospekt zdoła strącić z piedestału tak doświadczonego zawodnika?


A to dlatego, że uwzględniłem możliwość remisu i jeżeli ktoś nie jest w stanie wybrać jednego, to może zaznaczyć obu (nie sumujemy, tylko widzimy jaki procent głosujących zaznaczył daną odpowiedź).
Najgorsze, że nie znam ich spuścizny. Nie śledzę ich dorobku. więc nie wiem czym zasłużyli na HoF
 
Najgorsze, że nie znam ich spuścizny. Nie śledzę ich dorobku. więc nie wiem czym zasłużyli na HoF
W ich przypadku nie mówimy o "spuściźnie", ale o "ejakulatach", to słowo bardziej oddaje sedno ich twórczości. A jak przyjdą sponsorzy, będziemy wydawać tomiki w kolekcji "Najwięksi myśliciele XXI wieku", więc będzie szansa nadrobić.
 
Jako, że padły cytaty naszego bossa freakfightingu ZELAZNEGODZBANA, czuję się zobowiązany wesprzeć i przytoczyć jakieś osiągnięcia młodego wilczka freakfightingu z flecią gardą Dicka94.

Twórca tematów:

Topos:​

Poszedł do klubu jako amator, rozpierdolił wszystkich i odszedł w kierunku zachodzącego Słońca.




Topos:​

Freakfighterzy rozpierdalają topkę UFC.




Topos:​

Zalążek tego tematu już widać w pierwszym z przytoczonych. Chłopaczek lubi grać w grę i w swoich fantazyjnych urojeniach jest na poziomie UFC... przy okazji stworzył alternatywną teorię grawitacji i dał zapierający dech popis czytania ze zrozumieniem.



A na koniec coś specjalnego:​


Mistrzowska riposta.png
 
Jako, że padły cytaty naszego bossa freakfightingu ZELAZNEGODZBANA, czuję się zobowiązany wesprzeć i przytoczyć jakieś osiągnięcia młodego wilczka freakfightingu z flecią gardą Dicka94.

Twórca tematów:

Topos:​

Poszedł do klubu jako amator, rozpierdolił wszystkich i odszedł w kierunku zachodzącego Słońca.




Topos:​

Freakfighterzy rozpierdalają topkę UFC.




Topos:​

Zalążek tego tematu już widać w pierwszym z przytoczonych. Chłopaczek lubi grać w grę i w swoich fantazyjnych urojeniach jest na poziomie UFC... przy okazji stworzył alternatywną teorię grawitacji i dał zapierający dech popis czytania ze zrozumieniem.



A na koniec coś specjalnego:​


View attachment 43891
zapominasz o pięknej prace o grawitacji
 
Panowie to jakby zestawić w 2010 GSP z Pająkiem (Dana kurwo czemu tego nie zrobiłeś nigdy?!).
W narożniku niebieskim weteran walk z umysłem, twórca teorii ewolucji na podstawie której niektórzy ludzie wrócili do małp - Djuk
W narożniku czerwonym człowiek który uznaje za symbol męskości Jacka Murańskiego bo drze ryja, a do tego ma mentalność wiejskiego myśliciela spod budki z winem - żelazny
Sędzią powinien być św. 99picks, acz niejaki Filip jakieś liczby (czyli nowe konto Picksa) jest idealnym pretendentem - polecam jego twórczość bo brak go w tej ankiecie.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top