Największy debil na cohones

Kto zasługuje na miano największego debila na forum?

  • ZELAZNYDZBAN

    Votes: 68 77.3%
  • Dick94

    Votes: 39 44.3%

  • Total voters
    88
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.
Swoją drogą, zauważyłem że każda inwektywe w moją stronę lajkuja prawie zawsze te same, kilka osób. Kilka z nich tak głośno krzyczy na mój temat na forum, robiąc sztuczny tłok i wrażenie , że przeszkadzam większej liczbie ludzi. A się okazuje, że to kilku hejterow.
Istnieje też możliwość, że innym się po prostu nie chce reagować ale zdanie sobie wyrobili.
 
Istnieje też możliwość, że innym się po prostu nie chce reagować ale zdanie sobie wyrobili.


Może, nie dowiesz się tego.
Lecz biorąc pod uwagę , iż wiele tych osób atakuje z automatu, nawet najbardziej gwałcące ogikę i durne komentarze mnie krytykujące czy obrażające, oraz , że większość tych osób ma awersję z powodu poglądów politycznych/społecznych i przekłada to na całą resztę życia forumowego- to wydaje mi się, że mogę mieć nutkę słuszności :)

Niemniej jednak można zawsze zrobić temat z ankieta, ale wydaje mi się to troszkę pretensjonalne.
 
Aż pójdę w obronę Halibuta... Ludzie nie porównujcie go do debila który trzepie do jakiegoś plastiku, "czyta biznes" i blokuje każdego kto ma inną opinię i typa który twierdzi, że żeby być dobrym w MMA wystarczy tylko grać w gry, a jakby wstał zza biurka to by rozkurwił każdego zawodnika do Haliego.
Halibut to ta półka co Bastek.
 
Aż pójdę w obronę Halibuta... Ludzie nie porównujcie go do debila który trzepie do jakiegoś plastiku, "czyta biznes" i blokuje każdego kto ma inną opinię i typa który twierdzi, że żeby być dobrym w MMA wystarczy tylko grać w gry, a jakby wstał zza biurka to by rozkurwił każdego zawodnika do Haliego.
Halibut to ta półka co Bastek.


Bardzo umiejętnie mnie obrażasz, umieszczając ten afekt ukryty w pozornej mowie obronnej.
Aż zasłużył byś na lajka gdyby element inwektywy(porównanie do Bastka) nie byłby tak nie trafiony, bo na jaką płaszczyznę by nie spojrzeć(także tym czym irytujemy innych ) to się kompletnie różnimy.
Bastek jest niepodrabialny i chyba nie ma nikogo z userow kto mógłby być do niego porównany.
 
Aż pójdę w obronę Halibuta... Ludzie nie porównujcie go do debila który trzepie do jakiegoś plastiku, "czyta biznes" i blokuje każdego kto ma inną opinię i typa który twierdzi, że żeby być dobrym w MMA wystarczy tylko grać w gry, a jakby wstał zza biurka to by rozkurwił każdego zawodnika do Haliego.
Halibut to ta półka co Bastek.
Ale to ty jesteś idiotą, któremu tłumaczę prostą rzecz od kilku tygodni, a nadal tego nie rozumie. ,,wystarczy tylko grać w gry". Abyś był mądry też wystarczy tylko to, abyś nie był debilem kundlu.
 
Bardzo umiejętnie mnie obrażasz, umieszczając ten afekt ukryty w pozornej mowie obronnej.
Aż zasłużył byś na lajka gdyby element inwektywy(porównanie do Bastka)
Ale tu nie było obrazy po prostu bardziej spojrzenie, że nie ma co porównywać ciebie z tą dwójką, a jak ktoś ma ciebie za debila to mając za debila Bastka może cie zestawiać z nim bo obaj jesteście nieszkodliwi i normalnie podchodzicie do tematu o którym jest to forum (czyli MMA) w przeciwieństwie do tej dwójki.
 
Ale tu nie było obrazy po prostu bardziej spojrzenie, że nie ma co porównywać ciebie z tą dwójką, a jak ktoś ma ciebie za debila to mając za debila Bastka może cie zestawiać z nim bo obaj jesteście nieszkodliwi i normalnie podchodzicie do tematu o którym jest to forum (czyli MMA) w przeciwieństwie do tej dwójki.


Muszę się jeszcze nad tym zastanowić


. :mamed:
 
To że nie lubi portiera to jego prywatna sprawa, tak wiem że nie lubi za krula ale chuj
fakt faktem przynajmniej jest śmieszny
No to śmiejesz się z niepełnosprawnego.
Myśl co chcesz, ale kurwa nikt normalny nie odpierdala takich gówien.
Pisać do zawodnika po instach, twiterach? Bo jakiegoś pijaka napierdolił? Dwa razy swoją drogą :śmiech:
Dla niektórych możę i jest to zabawne, ale jak pijaczyna jeszcze z dwa razy przepierdoli, to ten mongoł się huśtnie.

To obsesja level hard.
 
Ale to ty jesteś idiotą, któremu tłumaczę prostą rzecz od kilku tygodni, a nadal tego nie rozumie. ,,wystarczy tylko grać w gry". Abyś był mądry też wystarczy tylko to, abyś nie był debilem kundlu.
ja też ci tłumaczę od kilku tygodni że jesteś debilem:fjedzia:
No to śmiejesz się z niepełnosprawnego.
Myśl co chcesz, ale kurwa nikt normalny nie odpierdala takich gówien.
Pisać do zawodnika po instach, twiterach? Bo jakiegoś pijaka napierdolił? Dwa razy swoją drogą :śmiech:
Dla niektórych możę i jest to zabawne, ale jak pijaczyna jeszcze z dwa razy przepierdoli, to ten mongoł się huśtnie.

To obsesja level hard.
nie wiem, ja jakoś polubiłem ziomqa
Myślałem że to gorsza spierdolina ale w miarę jest ok
Ale rozumiem twój punkt widzenia
 
Nie no nie obrażaj

Nie obrażaj x2
Obaj wymienieni są na forum, ale inne ksywki
To moje typy, do jednego z nich to idę o zakład że mam rację :)
Z tym tytusem jebnalem pierwsze lepsze z bani, ale na 75% to nie on, Gosu to jego nowe wcielenie.
To dopasuj mi te ksywki, Ziomek to kto a Makumba to kto w takim razie?
 
To moje typy, do jednego z nich to idę o zakład że mam rację :)
Z tym tytusem jebnalem pierwsze lepsze z bani, ale na 75% to nie on, Gosu to jego nowe wcielenie.
To dopasuj mi te ksywki, Ziomek to kto a Makumba to kto w takim razie?
Ziomeq to Ziomeq, dawniej Fan Skurwieli, po drodze na banie był SugarChampem i The Wolfem - ale te konta dostały perma
A Makumba to po prostu Makumba. Jechał Picksa jeszcze gdy ten był na forum.
Picks to obecnie Filip z liczbami poznasz po tekstach
Tytus to był zimniak, a teraz ma kolejne konto.
 
Ziomeq to Ziomeq, dawniej Fan Skurwieli, po drodze na banie był SugarChampem i The Wolfem - ale te konta dostały perma
A Makumba to po prostu Makumba. Jechał Picksa jeszcze gdy ten był na forum.
Picks to obecnie Filip z liczbami poznasz po tekstach
Tytus to był zimniak, a teraz ma kolejne konto.
Filip to nie jest Picks, Filip jest Filipem stary, to jego pierwsze konto tutaj.
Mało czytałeś forumka żeby takie smaczki wyciągać ;)
 
Filip to nie jest Picks, Filip jest Filipem stary, to jego pierwsze konto tutaj.
Mało czytałeś forumka żeby takie smaczki wyciągać ;)
Był wcześniej już taki fakt pod trochę inną nazwą, ale on pisze dosłownie jak Picks.
 
Był wcześniej już taki fakt pod trochę inną nazwą, ale on pisze dosłownie jak Picks.
Nie. Akurat z tymi gośćmi to prowadziłem otwartą wojnę przez kilkadziesiąt dni więc wiem jak kto pisze, a nawet jeśli nie ze wszystkim mam rację, to napewno Filip i Makumba to nie jest jedna i ta sama osoba.

Jeden z nich przejrzał na oczy i zobaczył że tu jest całkiem fajnie jak ktoś nie zachowuje się jak gówniarz i chciał dołączyć do naszej społeczności.

Filipa w tej wojnie nawet nie tykalem bo to dla mnie zwykły debil z wykopu bez przyszłości, w innych widziałem potencjał i cieszę się że ktoś się nawrócił.
 
Nie. Akurat z tymi gośćmi to prowadziłem otwartą wojnę przez kilkadziesiąt dni więc wiem jak kto pisze, a nawet jeśli nie ze wszystkim mam rację, to napewno Filip i Makumba to nie jest jedna i ta sama osoba.
No Filip i Makumba to nie jest jedna osoba, ale Filip to szybciej Picks niż Makumba. Picks to ograniczony debil, a spójrz na Makumbę
 
Ziomeq to Ziomeq, dawniej Fan Skurwieli, po drodze na banie był SugarChampem i The Wolfem - ale te konta dostały perma
A Makumba to po prostu Makumba. Jechał Picksa jeszcze gdy ten był na forum.
Picks to obecnie Filip z liczbami poznasz po tekstach
Tytus to był zimniak, a teraz ma kolejne konto.
akurat nie wiem czy filip jest picksem

Ja jakoś mówię, polubiłem ziomqa, mam słabość do szalonych gangsterskich dzieciaków
Był wcześniej już taki fakt pod trochę inną nazwą, ale on pisze dosłownie jak Picks.
picks miał jakąś wiedzę(parę razy sensownie się wypowiedział), za to filip brnie ślepo w czimajewa i krula

Ja sam trafiłem na okres gdy był w miarę normalny bo parę lat temu to niezła draka była :beczka:
 
Ej Picksa to i ja nie trawiłem, a Makumba jest normalny i potrafi dyskutować na poziomie, jedzie żelaznego, jedzie freaków wielu. To nie to. Do tego Picks chuj wiedział o boksie, a Makumba sporo w temacie bokserskim siedzi.
No dobrze, przyjmuje twoje argumenty, może ktoś kiedyś wyjaśni kto z nas miał rację ;)
 
No dobrze, przyjmuje twoje argumenty, może ktoś kiedyś wyjaśni kto z nas miał rację ;)
Obaj mają głupich czarnych na profilu i obaj są gejami, to wiadomo, że będą za sobą stać. Są tacy sami pod względem intelektualnym i seksualnym, nie zdziwię się, jak niedługo pochwalą się swoim związkiem.
 
Obaj mają głupich czarnych na profilu i obaj są gejami, to wiadomo, że będą za sobą stać. Są tacy sami pod względem intelektualnym i seksualnym, nie zdziwię się, jak niedługo pochwalą się swoim związkiem.

Skąd wiesz, że są gejami?
 
Obaj mają głupich czarnych na profilu i obaj są gejami, to wiadomo, że będą za sobą stać. Są tacy sami pod względem intelektualnym i seksualnym, nie zdziwię się, jak niedługo pochwalą się swoim związkiem.
Skąd wiesz, że są gejami?
wiedziałem że zareagujesz:DC:
i ty niedojdo jebana zostałeś rozjebany argumentacyjnie jak Tony przez Gacka
@defthomas czy @Cloud (szczególnie ty bo widziałem że nie lubisz jak ktoś pisze iż zawodnik półamatorski by poddał zawodnika z UFC) możecie coś z nim zrobić
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top